تبلیغات
تیراختور - مرتضی اسدی: معرفت كریمی 10سال پیش به من ثابت شد/ پیراهن شماره 8 را دودستی تقدیم داش علی می كنم /حالا منتظریم جواد نكونام به تبریز بیاید/شماره 88 می پوشم، شاید به تیم ملی دعوت شوم!

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب

مرتضی اسدی: معرفت كریمی 10سال پیش به من ثابت شد/ پیراهن شماره 8 را دودستی تقدیم داش علی می كنم /حالا منتظریم جواد نكونام به تبریز بیاید/شماره 88 می پوشم، شاید به تیم ملی دعوت شوم!سایت گل - علی كریمی به تراكتورسازی رفت و مسوولان باشگاه با موافقت مرتضی اسدی كه سالها شماره 8 می پوشید این پیراهن را به علی كریمی دادند تا او با شماره پیراهن مورد علاقه اش در تراكتورسازی بازی كند. مرتضی اسدی، مدافع باتجربه و كاپیتان تراكتورسازی در این باره می گوید:« آقا مجید جلالی با من تماس گرفت و گفت كه علی كریمی به تراكتورسازی می آید. گفت آیا شماره 8 را به او بدهیم كه من هم گفتم چرا كه نه. این موضوع بزرگی جلالی را نشان می داد كه با من تماس گرفت اما واقعیت را بگویم اینكه شماره 8 متعلق به بزرگی مثل علی كریمی است. من این پیراهن را دودستی تقدیم داش علی می كنم،آن هم بدون هیچ بحثی. كریمی بزرگتر ما است و من به شخصه و بیرون از فوتبال هم دوستش دارم. امیدوارم كه علی آقا این پیراهن را از من قبول كند»
مرتضی اسدی كه علاقه خاصی به شماره 8 دارد در ادامه می گوید:« شماره 8 را دوست داشتم و جند سال هم می پوشیدم اما حالا دیگر یكی آمده خیلی بهتر از من. یكی به نام علی كریمی. خدا شاهد است من علی كریمی را از ته دل دوست دارم. معرفت او در اردوی تیم ملی و 10 سال پیش به من ثابت شد. همین كه كریمی می آید یك وزنه روحی است برای ما. اسم كریمی كمك زیادی به ما می كند و البته فشار را از روی دوش ما برمی دارد. »
مرتضی اسدی با چه شماره پیراهنی در تراكتورسازی بازی می كند؟ او می گوید:« شماره 8 را كه تقدیم كردم به علی كریمی، حالا خودم با شماره 88 بازی می كنم تا شاید به تیم ملی دعوتم كنند( خنده)»
كاپیتان تراكتورسازی درباره احتمال حضور جواد نكونام در تبریز می گوید:« فكر می كنم مسئولان باشگاه در حال مذاكره با نكونام هستند تا او هم بعد از علی كریمی به تراكتورسازی بیاید. بعد از كریمی حالا منتظر جواد نكونام هستیم تا به تراكتورسازی بیاید . او بازیكن قابلی است و امیدوارم كه مسئولان بتوانند جذبش كنند. »
اسدی درباره شرایط این روزهای تراكتورسازی می گوید:« تیم باید برود به بازی ها تا ببینیم شرایط چگونه می شود. مهره هایی كه جذب كردیم همه انگیزه دارند كه این موضوع می تواند اتفاق خوبی باشد. خودم با چند نفر از آنها صحبت كردم كه می گفتند این فصل خیلی انگیزه داریم، چون پارسال به حقمان نرسیدیم. به همین دلیل مطمئن باشید امسال فقط به قهرمانی فكر می كنیم. پارسال هم حقمان بود اما اتفاقاتی افتاد كه نتوانستیم به هدفمان برسیم. امیدوارم امسال از همان ابتدای كار با تمام قوا استارت بزنیم تا آخر فصل برای قهرمانی دغدغه ای نداشته باشیم»

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : جمعه 24 خرداد 1392