تبلیغات
تیراختور - عادله پیچیده هافبک‌های دفاعی/ نکو در تراکتور، آندو در سپاهان، ابراهیمی در استقلال!

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب

معادله پیچیده هافبک‌های دفاعی/ نکو در تراکتور، آندو در سپاهان، ابراهیمی در استقلال!سایت گل- تیم‌های مدعی قهرمانی در لیگ بر‌تر منتظرند تیم ملی از کره جنوبی برگردد تا آخرین سهمیه بازیکنان لیگ برتری خود را جذب کنند. تراکتورسازی، استقلال و سپاهان در زمره این تیم‌ها قرار دارند.

گفته می‌شود پست هافبک تدافعی برای این سهتیم در اولویت قرار دارد و هر سهمی‌کوشند تا بهترین گزینه را برای این پست حساس جذب کنند. از اصفهان خبر می‌رسد حضور امید ابراهیمی در سپاهان هنوز قطعی نشده. ابراهیمی، سپاهانی‌ها را پیچانده و نزدیکان باشگاه می‌گویند که کار او با استقلال و امیر قلعه‌نویی برای فصل بعد تمام شده. یعنی این‌که ابراهیمی به استقلال می‌رود تا جایگزین جواد نکونام شود. هافبک دفاعی و کاپیتان تیم ملی که در طول فصل بار‌ها با امیر قلعه‌نویی به مشکل خورد و در ‌‌نهایت و پس از آخرین بازی استقلال در مصاحبه‌ای اعلام کرد که دیگر در استقلال نمی‌ماند.

گفته می‌شود همین مصاحبه کار دست نکونام داده تا امیر قلعه‌نویی نام او را برای فصل بعد در لیست خود قرار ندهد. به همین خاطر هم هست که از یکی دو هفته پیش بحث حضور نکونام در تراکتورسازی مطرح شده. تراکتوری‌ها بعد از جذب علی کریمی حالا دست گذاشته‌اند روی جواد نکونام تا کاپیتان تیم ملی را هم استخدام کنند. گفته می‌شود نکونام به کریمی گفته که تو برو تراکتور، من هم می‌آیم. به همین خاطر باید انتقال نکونام به تراکتورسازی را تمام شده بدانیم. مگر این‌که اتفاق خاصی رخ دهد.

آندرانیک تیموریان را هم استقلالی‌ها می‌خواهند و هم سپاهانی‌ها. مسئولان سپاهان از یکی دو روز قبل تلاش خود را برای جذب آندو به کار بسته‌اند. تیموریان که از استقلال طلبی ۲۴۰میلیونی دارد هیچ بعید نیست در صورت نقد نشدن این پول به اصفهان برود و یک فصل برای سپاهان بازی کند. این احتمالات در حالی رخ می‌دهد که برای جایگزینی هر یک از این ۳هافبک، یک هافبک لیگ یکی و ملی‌پوش سابق تیم امید مد نظر هر ۳باشگاه قرار دارد. علی مرزبان، نام این هافبک است که می‌تواند جایگزینی مناسب برای هر یک از این ۳ملی پوش باشد. گفته می‌شود تراکتورسازی، استقلال و سپاهان، مرزبان را می‌خواهند اما او باید منتظر بماند تا تکلیف این ۳هافبک دفاعی مشخص شود

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : یکشنبه 26 خرداد 1392