تبلیغات
تیراختور - کریمی: امیدوارم فردا دومین جشن بزرگ را هم بگیریم/ باید محبت هواداران تراکتور را جبران کنم/ دایی حق داشت بازیکنانش را خودش انتخاب کند

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب

1392-03-27-18-53-1

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: نباید بگذاریم کارمان برای صعود به جام جهانی به پلی آف بکشد.

علی کریمی در گفت و گو با خبرنگار اوج نیوز درباره دیدار تیم ملی مقابل کره جنوبی اظهارداشت: به نظر من تیم ملی قدرت و پتانسیل بالایی دارد. من اطمینان دارم بازیکنان فردا می توانند با یک بازی خوب کره را شکست دهند و به جام جهانی صعود کنند.

وی ادامه داد: مردم ایران 2 شب پیش جشن بزرگی گرفتند و امیدوارم فردا شب هم بتوانیم جشن دیگری بگیریم. دوست دارم فردا شب مردم به خیابان بیایند و خوشحالی آنها را ببینم. مردم ما به این افتخار و شادی نیاز دارند و من برای تیم ملی دعا می کنم.

کریمی درباره کری خوانی کره ای ها گفت: این کری خوانی ها همیشه بوده و چیز تازه ای نیست. بازیکنان به این جوسازیها توجه نکنند و روی بازی تمرکز کنند. نباید بگذاریم کارمان برای صعود به جام جهانی به پلی آف بکشد چون سخت می شود. به همین دلیل فردا باید کره را ببریم و من مطئنم این اتفاق می افتد.


وی درباره حضورش در تیم تراکتور گفت: از وقتی به تبریز آمده ام استقبال هواداران بی نهایت خوب بوده است. از مردم تبریز تشکر می کنم و امیدوارم با بازیهای خوبم بتوانم محبت هواداران را جبران کنم.

کریمی ادامه داد: تمرینات بدنسازی خوبی را در سرعین برگزار می کنیم. تراکتور بازیکنان خوبی در اختیار دارد و امیدوارم من و همه بازیکنان بتوانیم جواب محبت هواداران را بدهیم.

بازیکن سابق پرسپولیس درباره جدایی از پرسپولیس گفت: تا جایی که بشود اخبار پرسپولیس را دنبال می کنم. پرسپولیس تیم محبوب من است و مشکلی با این تیم ندارم. هر مربی حق انتخاب دارد و بازیکن خودش را انتخاب می کند.

کریمی خاطرنشان کرد: من به نظر دایی احترام می گذارم. من هم وقتی سرمربی شوم خودم بازیکنانم را انتخاب می کنم. برای پرسپولیس و کادر فنی اش آرزوی موفقیت می کنم و این تیم همیشه محبوب من است.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : دوشنبه 27 خرداد 1392