تبلیغات
تیراختور - برای مصطفی عزیز، پسر با ادب آذربایجان !

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب

برای مصطفی عزیز، پسر با ادب آذربایجان !

سلام مصطفی ! این نامه را از طرف همه هوادارن عاشق تیم تراکتورسازی ، عوامل ، دست اندرکاران و مدیران سایت تراکتور اف سی و تمامی سایت های هواداری و تمام آنهایی که عشق به تیم در قلبشان موج می زند به تو تقدیم می کنیم.

تو که ادب و احترام را از همان اول سرلوحه کار خودت قرار داده ای و حالا به رسم دنیای حرفه ای ( که زیاد هم دنیای جالبی نیست ) ناچار باید جدایی تو را باور کنیم. راستش آن زمان در لیگ دسته اول نه تو را می شناختیم و نه اکثر بازیکنان تیم را . فقط یک آرزو داشتیم و بغضی چندین ساله . آرزوی لیگ برتر و بغض چندین ساله بی حرمتی ها و ناجوانمردی ها در حق فوتبال آذربایجان. تا سرانجام شما تک تک بازیکنان این بغض را شکستید و ما را پس از 8 سال به رهبری فراز کمالوند دوباره به لیگ برتر بازگرداندید. و آنجا بود که حماسه ها آغاز شد . مصطفی جان ! آقای "بامرامِ" تراکتور که با شایستگی این لقب را به خاطر شخصیت بالایت یدک می کشی این پنج سال پر است از خاطره های شیرین و گاها تلخ. یادش بخیر اولین حماسه مان در آزادی ؛ وقتی گل دوم را زدی ورزشگاه و آذربایجان مملو از شور و شعف شد. اما هر وقت صحبت از تو می شود ناخودآگاه حس خوبی به ما دست می دهد. تویی که 4 سال سمت چپ ما را بیمه کرده بودی ، توئی که چندین بار تا دم درِ تیم ملی رفتی ولی به خاطر برخی ناملایمات قسمت نشد لباس مقدس تیم ملی را تنت کنی . می دانی گاهی بعضی ها ناخودآگاه به دل آدم می نشینند و تو هم از جمله آنهایی ، هیچ وقت پشت هوادار را خالی نکردی ، همیشه خود را مدیون آنها دانستی و مهم تر از آن ذره ای در وظیفه ای که داشتی کم کاری نکردی ... خوب یادمان هست آن روز که بعضی ها که اتفاقا از فرط کم کاری آنها آسیا از دست رفت به خاطر یک اعتراض ساده نمک نشناسی را به حدی رساندند که به هوادار مظلوم بی حرمتی کردند تو همچون مهدی کیانی ، مرتضی اسدی ، محمد ابراهیمی سرت را از روی شرمندگی به پایین انداختی و هیچ نگفتی ... چرا دروغ ؟ شما با بقیه فرق دارید ، شما قبل از آنکه بازیکن تیممان باشید طرفدارش هستید شما اسطوره های تراختور هستید و خواهید بود .
یادمان نخواهد رفت سرت را هم برای تراکتور گذاشتی . یادمان نخواهد رفت یک سال تمام ناملایمتی ها را به جان خریدی و نیمکت نشین شدی ولی حاضر به ترک تیم نشدی . یادمان نخواهد رفت امیر قلعه نوعی بعد از اولین باخت هرچه تهمت بود به تو و مهدی کیانی زد ولی چون دوست نداشتی حاشیه بیافرینی همه را در خودت ریختی و گذاشتی برای آخر فصل تا مبادا تیم ضربه بخورد . حرفهایت همیشه بوی غیرت می داد ، دلگرمی بود برای ما. چه خوب که اولین قدم های تراکتور نوپا را با بازیکنانی چون تو برداشتیم ، به همرا تو حماسه هایی آفریدیم که یک ایران انگشت به دهان ماند ، دوبار نائب قهرمان شدیم ،آسیا را فتح کردیم ...
مصطفی عزیز ، پسر باوقار اهل سراب ، ما بیشتر از تو دوست داشتیم بمانی ولی دست تقدیر است و تفکرات سرمربی جدید ( که حتی به اسطوره ای مانند علی کریمی هم رحم نکرد ). می دانیم آنقدر دوست داشتنی هستی که بعد از رفتنت هم دلت با تراختور خواهد بود و با موفقیت هایش شاد خواهی شد. آقای مهندس ارشد مکانیک می خواهیم بدانی جای تو در تک تک برگهای دفتر خاطرات تراختوریمان هست. بی شک خانواده ات از داشتن چنین فرزندی که هرچقدر از شخصیت و ادب اش گفته باشیم کم گفته ایم، بسیار مسرور و شادمان هستند. مکتب تراکتور هم برآمده از فرهنگ ناب آذربایجان هست که به بازیکنانی همانند تو نیاز دارد.
در پایان و در یک جمله آرزوی بهترین موفقیت ها را برایت داریم و با رویی گشاده و برادرانه می گوییم : تراختور خانه توست ، هروقت خواستی برگردی ، قدمت روی چشم !

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : چهارشنبه 29 خرداد 1392