تبلیغات
تیراختور - کاپیتان این فصل تراکتور/اسدی...کریمی نه...شاید نکونام؟

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب

کاپیتان این فصل تراکتور/اسدی...کریمی نه...شاید نکونام؟

جلالی خودش علاقه مند است که کاپیتان را انتخاب کند اما با این اوصاف بعید است که علی کریمی قبول کند که به عنوان کاپیتان در زمین باشد

سایت گل- وقتی  مجید جلالی در مصاحبه ای  گفت که شاید در هر بازی یک کاپیتان داشته باشیم می توان به این نتیجه رسید که ماجرای کاپیتانی در تراکتور این روزها سوژه اصلی این تیم پر طرفدار است.با حضور  علی کریمی  در تراکتور سازی بحث انتخاب کاپیتان این فصل تراکتور تبدیل شده به یک سوال چرا که منابع غیر رسمی خبر داده اند که  مرتضی اسدی به احترام او بازوبند را نخواهد بست.

اتفاقا علی کریمی هم  در یکی از تمرینات تراکتور در پاسخ به سوال درب همین مورد گفته:

برای حاشیه و بازوبند به تبریز نیامده ام و می خواهم تمام تمرکزم روی فوتبالم باشد. مرتضی اسدی روز اول هم شماره 8 و هم کاپیتانی را به من داد که من شماره 8 را قبول کردم اما بازوبند را نه.

او با دادن پیراهن شماره 8 به من مرامش را ثابت کرده است و من هم از او ممنونم.

این صحبتی است که علی کریمی در یکی از تمرینات تراکتور به چندتن  از دوستان صمیمی اش گفته و از حرکت زیبای مرتضی اسدی تعریف کرده و با این حساب باید کاپیتان این فصل تراکتور را اسدی بدانیم.

البته جلالی خودش علاقه مند است که کاپیتان را انتخاب کند اما با این اوصاف بعید است که علی کریمی قبول کند که به عنوان کاپیتان در زمین باشد. البته با آمدن احتمالی جواد نکونام این معادله خیلی مجهول می شود و باید صبر کرد و دید که آیا نکونام به این تیم می آید یا خیر؟!

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : شنبه 8 تیر 1392