تبلیغات
تیراختور - گزارش روز : پلان بی جواد نکونام / اینجا نشد آنجا

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب

گزارش روز : پلان بی جواد نکونام / اینجا نشد آنجا

ملاقات جواد نکونام با مجید جلالی سبب شد تا گمانه زنی ها درباره کاپیتان تیم ملی افزایش یابد.آیا حضور نکونام در بازی تراکتور بخش مکمل مصاحبه ای است که دوروز پیش انجام داد؟

سایت گل -  جوادنکونام نه بر سر دوراهی استقلال و تراکتور است و نه برای تصمیم گیری کار دشواری دارد.
کاپیتان تیم ملی که برای تمرکز کامل برای حضور در تیم ملی و حضور در اخرین جام جهانی زندگی حرفه ای خود قید اوساسونا را زدو به قطر هم نرفت حالا که تیم ملی به جام جهانی رفته پایگاه اقتدار خود در تهران را ترک نخواهد کرد.
نکونام برای ماندن در تهران دلایل فراوانی دارد که مهمترین آن نزدیک ماندن به کارلوس کروش است.کروش و نکونام اتحادیه دونفره ای تشکیل داده اند که تصمیمات لازم درباره تیم ملی در آن گرفته می شود.منظور این نیست  که نکونام برای تیم ملی تصمیم می گیرد اما در تصمیم گیری ها به عنوان کاپیتان تیم ملی نقش تعیین کننده ای دارد.نکونام ریسک رفتن به تبریز و دور ماندن از حوزه مشاوره کی روش را دوست ندارد و ترجیح می دهد در تهران بماند و هم به کروش نزدیک باشد و هم به تمرینات تیم ملی.
با این همه کاپیتان تیم ملی با دو حرکت شطرنج وار کاملا خلاف این مضمون را به نمایش عمومی گذاشته.او با مصاحبه کمی تند اما منطقی اش که لبه تند آن به سمت امیر قلعه نویی بر می گشت,هم حرف هایش را زد و هم به عنوان کاپیتان تیم ملی نشان داد ترسی از او ندارد و باجی به او نمی دهد.
مانور قدرت نکونام با عبور قلعه نویی از حرف های او و حتی تایید آن کمی بی اثر شد.چه امیر قلعه نویی با عبور از این حرف ها و واکنش نشان ندادن به آن هم در ظاهر و در افکار عمومی خود را فردی منطقی و معقول نشان داد و هم اینکه اصل مجادله کلامی را برای جلسه محرمانه نگه داشت تا پلتیک جواد را با پلتیک مناسبی پاسخ دهد.
حرکت مکمل جواد نکونام ملاقات دوستانه اش با سرمربی  تراکتور بود که البته در آن به گواه مجید جلالی و مصاحبه اش با ایسنا اصلا بحثی از پیوستن او به این تیم مطرح نشد.نکونام با سر زدن به سرمربی تراکتور بی آنکه اشاره ای بکند هم برای خود در این تیم جا رزرو کرد  و هم اینکه به استقلال نشان داد اهل بلوف نیست و اگر با امیر قلعه نویی به توافق نرسد توی جیبش پیشنهاد تیم های دیگر هم هست.
مانور دو گانه آقای کاپیتان با جلسه خصوصی اش با حضور مدیر عامل و سرمربی استقلالبه پبایان خواهد رسید.تمایل طرفین بر همکاری کشترک است.نکونام قصد ترک تهران را ندارد و پایگاه کروش را ترک نخواهد کرد و قلعه نویی هم ریسک از دست دادن کاپیتان تیم ملی را به جان
نمی خرد.او راه های ارتباطی خود با تیم ملی را دارد اما نکونام واسطه مستقیمی است برای وقتی که امیر قلعه نویی در روز مبادایی به آن احتیاج پیدا کرد.پلان آی نکونام استقلال است.تراکتورپلان بی است.دو شطرنج باز بازی پشت پرده را به زیبایی به نمایش گذاشتند.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : شنبه 8 تیر 1392