تبلیغات
تیراختور - از آمدن بازیکنان بزرگ به تراکتورسازی استقبال میکنیم

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب

از آمدن بازیکنان بزرگ به تراکتورسازی استقبال میکنیم

هافبک تراکتورسازان میگوید که از آمدن بازیکنان سرشناس استقبال میکند و برای موفقیت تراکتورسازی تمام تلاشش را به کار خواهد گرفت.

مهدی کریمیان درخصوص تمرینات این تیم گفت: در حال حاضر شرایط خوبی داریم. کم کم از تمرینات پرفشار و بدنسازی خارج میشویم و به مرور به کارهای تاکتیکی و کار با توپ خواهیم پرداخت و انشاءالله آمادهی شروع مسابقات شویم.
کریمیان دباره صعود تیم ملی به جام جهانی اظهار کرد: به هر حال از صعود تیم ملی به جام جهانی خوشحال شدهایم که انشاءالله صعود تیم ملی به جام جهانی گامی خوب و موثر برای فوتبال ما باشد و یک قدم رو به جلو برای فوتبال برداشته شود. انشاءالله مردم هم به سمت فوتبال برگردند چون مدتی بود از نتایج فوتبال زیاد دل خوشی نداشتند. این موضوع باعث پویا شدن فوتبال خواهد شد.
بازیکن تراکتورسازی درخصوص اینکه تلاش خواهد کرد تا به تیم ملی دعوت شود، گفت: هر بازیکنی دوست دارد به تیم ملی دعوت شود و در جام جهانی نیز حضور داشته باشد و من نیز از این قاعده مستثنی نیستم.
وی ادامه داد: تمرین و تلاش برای رسیدن به این هدف لازم است و من هم همیشه تلاش میکنم و با انگیزه کار میکنم ولی تیم ملی سلیقهای است و به نظر سرمربی بستگی دارد. همیشه به آن احترام خواهم گذاشت.
هافبک تراکتورسازان درباره فصل پیشرو در لیگ برتر بیان کرد: کار ما سختتر از گذشته است زیرا توقع هواداران پس از کسب دو نایب قهرمانی متوالی بالا رفته است و این موضوع کارمان را سختتر خواهد کرد.
وی ادامه داد: از طرفی هم تیمهای مقابل خیلی خوب یارگیری میکنند و به جمع تیمهای استقلال، سپاهان و پرسپولیس میتوانم بگویم راه آهن و فولاد نیز اضافه شدهاند و این موضوع صد در صد کارمان را سختتر میکند ولی ما نیز تراکتورسازی هستیم و تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا انشاءالله بهترین نتایج را کسب کنیم.
کریمیان درخصوص حضور علی کریمی در تراکتوسازی بیان کرد: آقای کریمی بازیکن بزرگ و تاثیرگذاری است. فکر میکنم قطعا انگیزههای لازم را برای بازی در تراکتورسازی داشته که این تیم را انتخاب کرده است. افتخاری است که در کنار وی بازی خواهم کرد.
هافبک تراکتورسازی دربارهی حضور احتمالی جواد نکونام در این تیم اظهار کرد: ما از آمدن بازیکنان بزرگ و سرشناس استقبال میکنیم و خوشحال نیز میشویم. تمام سعیمان برای موفقیت تراکتورسازی است و خوشحال کردن هوادارانمان را انجام خواهیم داد.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : چهارشنبه 12 تیر 1392