تبلیغات
تیراختور - ایرانپوریان از لیست خارج نشده است/ مهاجم استرالیایی در راه تراکتورسازی تبریز

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب

 حمید زینی زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی پانا در تبریز با اشاره به وضعیت تراکتورسازی اظهار داشت: اردوی تهران اردوی خیلی خوبی بود و باعث شد تا نقاط ضعف تیم مشخص شود. همچنین تیم به هماهنگی خوبی رسید و از جهت دیگر نیز باعث شد تا بتوانم در این اردو با چند اسپانسر مذاکره کنیم.

 

مذاکره با لوپز دروغ است

 

مدیرعامل تراکتورسازی درمور مذاکره تلفنی امروز خود با فلاویو لوپز افزود: چنین چیزی صحت ندارد و من این را تکذیب می کنم. لوپز از طریق رابط خود در ایران پیغام فرستاده تا با رابط او مذاکره کنیم. ما هم از وی خواستیم تا به باشگاه بیاید و رودر رو اگر حرفی است، بزنیم.

 

بازیکن استرالیایی در راه تراکتور 

 

زینی زاده در مورد جذب نکردن سهمیه بازیکن آسیایی اظهارداشت:بازیکن آسیایی خوبی که بتواند انتظارات را بر آورده کند، وجود ندارد با این حال ما با بازیکن استرالیایی که فوروارد هست، به توافق اولیه رسیدم و اگر مشکلی پیش نیاید وی را جذب می کنیم.

 

سهمیه بازیکنان خارجی را کاملا جذب می کنیم

 

مدیرعامل تراکتور سازی در موردسهمیه بازیکنان خارجی این تیم افزود:با بازیکنان خارجی خوبی مذاکره کردیم و قرار شده این هفته به تمرینات ملحق شوند. در صورت جلب رضایت کادر فنی با آنها قرار داد می بندیم. امسال قصد داریم بازیکنان خارجی خوبی بگیریم تا مشکلی در مسابقات نداشته باشیم.

 

ایرانپوریان از لیست خارج نشده است

 

زینی زاده در مورد وضعیت کنونی ایرانپوریان که گفته می شود به علت دوپینگ محروم خواهد شد، گفت: پیگیر وضعیت این بازیکن هستیم تا ببینیم چه می شود. هنوز به ما چیزی ابلاغ نشده است. ایرانپوریان با ما قرارداد دارد و در لیست است.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : شنبه 15 تیر 1392