تبلیغات
تیراختور - هشت بمب نقل و انتقالات در این فصل / کریمی در میانه فصل می تواند به پرسپولیس برگردد

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب

کریمی بندی را در قراردادش گنجانده که بر اساس آن چنانچه پرسپولیسی‌ها خواهان بازگشتش در میانه‌های فصل باشند می‌تواند به تهران بازگردد. این یعنی او امیدوار است رویانیان و دایی تا آخر فصل در پرسپولیس دوام نیاورند
هشت در هشت؛ بمبهای نقل و انتقالات امسال

قانون آنلاین- معمولا هفته پایانی فصل نقل و انتقالات فوتبال ایران با اخبار و جابجایی‌های غیرمترقبه‌ای همراه است. به طور طبیعی انتظار می‌رود در هفته پیش رو اتفاقات خبرسازی در رفت و آمدهای ستاره‌های فوتبال ایران به هیات‌های فوتبال استان‌های مختلف رخ بدهد. این بار اما با توجه به پولدار شدن دوباره تعدادی از باشگاه‌ها تا قبل از فرا رسیدن هفته پایانی هم رخدادهای عجیبی در بازار نقل و انتقالات رخ داد که مهم‌ترین آن‌ها تا به امروز ا می‌توان در این هشت مورد خلاصه کرد:
۱- محمد قاضی (از پرسپولیس به استقلال):
تنها بازیکنی که به طور مستقیم بین سرخابی‌های پایتخت جا به جا شد. پس از حضور قاضی در تمرینات استقلال باشگاه پرسپولیس تلاش کرد او را به جمع بازیکنان خود برگرداند اما موفق نشد. علاوه بر استقلال، تراکتورسازی هم خواهان جذب قاضی بود اما او ترجیح داد فوتبالش را در تهران و البته در کانون حواشی ادامه بدهد.
۲- قاسم دهنوی (از تراکتورسازی به پرسپولیس):
یکی از جنجالی ترین و در عین حال عجیب‌ترین جابه جایی‌های چند فصل اخیر. ابتدا گفتند دهنوی پرسپولیسی شده اما او ناگهان از اردوی سپاهان سردرآورد و با این تیم به اردوی تمرینی اسلوونی رفت. در بازگشت سپاهان از اسلوونی اما دهنوی به اردوی پرسپولیس بازگشت و اعلام کرد با گوش دادن به ندای قلبی‌اش این تیم را انتخاب کرده است. او تایید کرده که با هر دو تیم قرارداد امضا کرده و این موضوع ممکن است محرومیت سنگینی را برای هافبک تازه وارد قرمز‌ها به دنبال داشته باشد.
۳- پژمان نوری (از ملوان به استقلال):
ابتدا گفته شد او قراردادش را با ملوان تمدید کرده اما وقتی با استقلال قرارداد بست کاشف به عمل آمد که اصل آن قرارداد دست خود پژمان است و ملوانی‌ها مدرکی که اثبات کند با او قرارداد بسته‌اند در اختیار ندارند.
۴- ادینهو (مس کرمان):
او که به فوتبال امارات رفته بود نتوانست دوران درخشش در مس کرمان را در این کشور تکرار کند و ترجیح داد بار دیگر به تیم سابقش بازگردد. گفته می‌شود ادینهو آمادگی سابق را ندارد اما با توجه به سابقه خوبی که در کرمان داشته هوادارن مس با امیدواری درباره بازگشت او صحبت می‌کنند.
۵- علی کریمی (از پرسپولیس به تراکتورسازی):
خیلی زود تکلیف تیم جدیدش را معلوم کرد تا تمرینات آماده سازش پیش فصل را از دست ندهد. کریمی بندی را در قراردادش گنجانده که بر اساس آن چنانچه پرسپولیسی‌ها خواهان بازگشتش در میانه‌های فصل باشند می‌تواند به تهران بازگردد. این یعنی او امیدوار است رویانیان و دایی تا آخر فصل در پرسپولیس دوام نیاورند.
۶- علیرضا نیکبخت واحدی (از داماش به استقلال):
غیرقابل پیش بینی‌ترین نقل و انتقال فصل تا به اینجا. امیر قلعه نویی بازیکنی را که همه فوتبالش را تمام شده می‌دانستند به استقلال برگرداند. سرمربی آبی‌ها معتقد است تیمش با همین خرید‌ها می‌تواند از عنوان قهرمانی خود خود دفاع کند.
۷- آرش افشین (از فولاد به سپاهان):
جدایی او از فولاد قطعی بود، به نظر می‌رسید کارش با استقلال تمام شده اما گاوصندوق پرپول سپاهان این بازیکن را هم به اصفهان کشاند. افشین نیمی از مبلغ قراردادش را در ابتدای کار از استقلالی‌ها خواسته بود اما با مخالفت آن‌ها روبرو شد. در عوض تیم اصفهانی بلافاصله مبلغ مورد درخواست مهاجم جوان را روی میز گذاشت.
۸- مجتبی جباری (از استقلال به سپاهان):
جدایی شماره هشت ناراضی بالاخره اتفاق افتاد. او که در سالهای اخیر تا یکقدمی تیم‌هایی مثل پرسپولیس و تراکتورسازی رفته بود سرانجام آبش با علی فتح الله‌زاده در یک جوی نرفت و راهی اصفهان شد. عادت کردن به دیدن جباری در پیراهنی غیر از پیراهن آبی زمان زیادی را می‌طلبد.

 

http://www.samenblog.com/uploads/f/footballl/30941.jpg

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : یکشنبه 16 تیر 1392