قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب

به نوشته مجله خبری-هواداری تراکتورسازی امروز خبری از سایت گل منتشر شد که تا حدودی تکلیف لوپز و حرف هایش را مشخص می کند در این خبر عنوان شده است بازیکن پرتغالی استقلال که با برادر لوپز مشورت کرده است پس از شنیدن دروغ هایش در مورد فلاویو و خودش قید استقلال را زده است در ادامه این مطلب را مشاهده می کنید:
“در حالیکه خبرهای مربوط به بازیکن خارجی تیم استقلال در روز گذشته به جاجای برزیلی مربوط بود ، استقلالی ها بی سر و صدا در تلاش بودند تا یک هافبک پرتغالی را هم به جمع خود اضافه کنند .

“« روی میگوئل » بازیکن ۲۹ ساله تیم آ ال لیماسول قبرس که فصل گذشته همراه این تیم ۹ بازی در مرحله انتخابی لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا مقابل تیم های مثل فنرباغچه ، مونشن گلادباخ و اندرلشت بلژیک انجام داده و سابقه بازی در سوپرلیگ پرتغال در تیم های مثل گیمارش را دارد ، بازیکن مورد نظر قلعه نویی بود .

گفته می شود که سرمربی آبی ها بعد از تماشای چند فیلم کامل از بازیهای او میگوئل را پسندید و پیش از سفر استقلال به اوکراین قرار بود که این بازیکن پرتغالی به تهران بیاید اما این سفر به تعویق افتاد و در حالیکه قرار بود میگوئل امشب وارد تهران شود صبح امروز خبر از انصراف خود برای بازی در تیم استقلال داد .

مدیر برنامه ایرانی این بازیکن در گفت و گو با سایت گل دلیل عدم پیوستن میگوئل به استقلال را مشورت این بازیکن با برادران لوپز عنوان کرد : « میگوئل در آخرین دقایق پیش از سفر به تهران با یکی از برادران لوپز که در تیم نفت تهران حضور داشت مشورت کرده و لوپز به شدت به او اخبار منفی داده و درباره زندگی خودش و برادرش در ایران مسائل غیر واقعی و دروغی را عنوان کرده است ! به هر حال ما نباید انتظار داشته باشیم که میگوئل حرفهای هموطن خودش را جدی نگیرد »”

مجله خبری-هوداری تراکتورسازی(تراکتورچی)

مجله خبری-هوداری تراکتورسازی(تراکتورچی)

با توجه به اینکه گل همیشه هوادار تهرانی ها و طرف استقلال بوده است نباید انتظار داشته باشیم برای تیم قلعه نویی حاشیه سازی کنند پس در نتیجه این خبر درست است که منتشر کرده اند و شاید راه را برای حرف های بعدی باز می کنند که اشاره خواهند کرد بازیکن تراکتورسازی باعث شد ما نتوانیم بازیکن مورد نظر خود را جذب کنیم و شاید هم بگویند این بازیکن خود مسی بود و …..
اما با توجه به دفاعیات خبر ورزشی از مصاحبه منتشر کرده خود و ارائه مدارک به باشگاه که باعث شد سفت و سخت تر از قبل پیگیر شکایت خود از فلاویو باشند و اشاره مدیر برنامه های بازیکن پرتغالی به حرف های مارکو لوپز در مورد وضعیت لوپز در تبریز تا حدودی باید بدانیم لوپز آن مصاحبه را در عین آرامش انجام داده است و اما تکذیبیه ای هم که منتشر شد به خاطر فیس بوکی ها بود که با پیام های خود خود لوپز را مجبور به انتشار تکذیبیه کردند. متاسفانه ما پس از دادن لقب پاشا به قلعه نویی درس عبرت نگرفتیم؛ اما باید از لوپز عبرت بگیریم و به هر کسی لقب ندهیم و صرفا هوادار تیم باشیم نه اشخاص.

فلاویو لوپز

فلاویو لوپز

وقتی بازیکنی وارد شهری می شود تا در تیم آن شهر بازی کند از مردم حمایت و صمیمت می خواهد که لوپز در یکی از بهرین شهر های جهان که مردمش فوتبال را می فهمند پا به توپ شد و بهترین حمایت ها را دید اما نمک خورده و نمکدان شکست حالا از وی می خواهیم بگوید چه مشکلاتی در تبریز داشته است اگر این مصاحبه واقعا دروغ بوده است چرا از روزنامه شکایت نمی کند؟ مگر نه اینکه با نام و ارزش های او بازی شده است؟ مگر همین لوپز نبود که میگفت از حاشیه سازان شکایت خواهم کرد؟ پس چرا از خبر ورزشی شکایت نمی کند؟

به نظر شما مصاحبه منتشر شده از لوپز واقعیت داشت و حرفهای وی بود یا نه؟باز هم نمیتوان حرفی زد و باید منتظر بود تا فلاویو در دادگاه از خود دفاع کند.
امیدوارم تراکتورسازی با تیمی که امسال بسته است بهترین نتایج تاریخ باشگاه را بگیرد و با حمایت هواداران دشمنان این مردم را زمین گیر کنند.
یاشاسن تیرختور ************* یاشاسن آذربایجان

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : دوشنبه 24 تیر 1392
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic