قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب

علی پروین گفت: متاسفانه بار دیگر عده‌ای از قول من مصاحبه منتشر کرده‌اند و این درحالیست که بارها تذکر داده‌ام.


علی پروین در خصوص مصاحبه‌ای که امروز از قول وی منتشر شده اظهار داشت: من اگر بخواهم حرفی بزنم از هیچ احدی به جز خدا نمی‌ترسم چون همیشه حد خودم را می‌دانم.

به گزارش فارس ، وی افزود: متاسفانه برخی‌ها هنوز حد و نصاب خود را نمی‌دانند اگر می‌خواهید کریم انصاری‌فرد را بزنید و نابودش کنید چرا از قول من این کار را می‌کنید.

پروین ادامه داد: من هیچ حرفی در مورد کریم انصاری‌فرد نزدم. تازه حالا اینطوری شد این را هم می‌گویم. او پسر خوب و آینده‌داری است و می‌تواند قطعا در آینده یکی از مهاجمان خوب و شناخته فوتبال ایران شود.

پروین یادآور شد:متاسفم برای افرادی که می‌خواهند من را مقابل بازیکنان پرسپولیس قرار دهند. مگر حسابدارم که بگویم چه کسی پول زیاد گرفته یا کم گرفته است اما متاسفانه الان طوری شده که هر کس هر چیزی دوست دارد و هر پرسپولیسی‌ای را می‌خواهد بزند از قول من این کار را می‌کند.

وی یادآور شد: سوالم اینجاست. من نگفته ام انصاری‌فرد باید پول می‌داد تا در پرسپولیس بازی کند اما متاسفانه یکی از روزنامه های با تیتری درشت این مطلب را به نقل از من نوشته است.حالا آیا در روزنامه خود این موضوع را تکذیب می‌کنند؟ واقعا متاسفم. فقط همین.

پروین در پایان یادآور شد: من این را به همه پرسپولیسی‌ها می‌گویم و حتی خود کریم انصاری‌فرد. اگر حرفی زده باشم از هیچ احد‌الناسی نمی‌ترسم و روی آن می‌مانم اما بنده نه حمله تندی و نه کُندی به این بنده خدا نداشته‌ام. این بچه تصمیم گرفته و به تراکتورسازی رفته و قطعا هم با نظر خودش این کار را کرده که من هم برای او آرزوی موفقیت می‌کنم. متاسفانه این برای چندمین بار است که دست به این کار می‌زنند اما انشاءالله کریم در همان تراکتورسازی می‌ماند و آقای گل می‌شود.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : سه شنبه 25 تیر 1392
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات