قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب

توجه.............توجه
حتما برید ب لینک زیر و ب تیراختور رای بدید.حتما


http://www.the-top-tens.com/lists/best-football-soccer-club.asp

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : شنبه 30 دی 1391

کاپیتان تراکتورسازی معتقد است تیمش برای قهرمانی در لیگ برتر آماده است و هواداران تراکتورسازی در موفقیت این تیم سهم زیادی دارند.

مرتضی اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره‌ی بازی تراکتورسازی برابر نفت آبادان گفت: بازی بسیار سختی بود از دو جهت. از جهتی زمین آبادان از کیفیت بسیار پایینی برخوردار بود و تیم تراکتورسازی قادر به ارائه بازی همیشگی‌اش نبود و از جهتی دیگر تیم نفت به علت نتایج ضعیف در هفته‌های گذشته برای کسب یک برد خانگی مقابل ما حاضر شد. در هر حال موفق شدیم با همت و غیرت بازیکنان، نفت آبادان را شکست دهیم و به روند خوبمان تداوم ببخشیم.

کاپیتان تیم تراکتورسازی در رابطه با روند بدون شکست تراکتورسازی در خانه گفت: ما در تبریز به هیچ تیمی باج نمی‌دهیم و به صورت تهاجمی برابر همه تیم‌ها حاضر شویم. در طول فصل اخیر فقط یک یا دو تیم در تبریز برابر ما خوب بازی کرده‌اند و سایر تیم‌ها حرفی برای گفتن نداشتند و در بسیاری از دیدارها تیم‌ها فقط برای کسب یک امتیاز در مقابل ما صف آرایی کرده‌اند.

او در ادامه با تمجید از اولیویرا، سرمربی تیم تراکتورسازی گفت: نگاه اولیویرا در بازی‌های خانگی فقط کسب سه امتیاز است و با توجه به برخورد با هواداران تراکتورسازی فکر می‌کنم هواداران، تیم امسال را بهتر از تیم پارسال می‌دانند و از نحوه بازی تیم ما بسیار راضی هستند.

اسدی در جواب این سوال که چقدر تفکرات اولیویرا با قلعه‌نویی متفاوت است؟ گفت: تفکرات اولیویرا با قلعه‌نویی متفاوت است و همان طور که گفتم مردم تیم امسال را بر تیم پارسال ترجیح می‌دهد. البته منکر زحمات قلعه‌نویی در تراکتور نیستم و کسب نایب قهرمانی با قلعه‌نویی موفقیت بزرگی بود، ولی در تیم پارسال تغییرات زیادی داشتیم و تنها من و یک یا دو بازیکن دیگر بودیم که در تیم‌های تراکتور قبل از حضور قلعه‌نویی بودیم و در تیم قلعه‌نویی هم ثابت بازی می‌کردیم و سایر بازیکنان تازه وارد بودند. این در حالی است که امسال ستون اصلی تیم حفظ شده و بازیکنان هماهنگ‌تر از گذشته بازی می‌کنند.

او با تمجید از نقش هواداران تراکتورسازی در موفقیت این تیم گفت: هواداران یار دوازدهم ما هستند و در سرما و گرما در کنار ما هستند. وقتی می‌بینید در دمای منفی پنج درجه عده‌ای از هواداران در تمرین حاضر می‌شوند و تیم را حمایت می‌کنند، مگر می‌توان با غیرت و از دل و جان در زمین حاضر نشد؟

این مدافع تیم تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که آیا روند خوب سید مهدی صالحی مدیون جو تراکتورسازی است؟ گفت: مطمئن باشید سید صالحی به علت آرامشی که در تراکتورسازی دارد مجددا به اوج بازگشته و همه اعضای تیم هم در موفقیتش سهیم هستند. به طور مثال گل دوم تراکتورسازی به راه‌آهن را اگر مشاهده کنید از دروازه‌بان توپ ارسال شد و همه خطوط تیم ما در رسیدن توپ به سید صالحی نقش ایفا کردند و او هم به خوبی دروازه‌ راه‌آهن را باز کرد. همچنین این نکته را فراموش نکنید که تراکتورسازی در دو، سه بازی اخیرش تنها یک گل خورده و این نشان دهنده قدرت تیمی و یک دستی تیم ما است.

مرتضی اسدی در ادامه با انتقاد از وضعیت مالی تراکتورسازی گفت: مشکلات مالی در تیم ایجاد مشکل کرده و حتی بازیکنان هفته‌ گذشته به مدیرعامل باشگاه گفته بودند که این شرایط قابل ادامه دادن نیست. در هر حال خوشبختانه در طول این هفته‌ با مدیرعامل باشگاه جلسه‌ای داشتیم و ایشان قول داد که تا هفته‌ آینده بخشی از مطالبات تامین شود، چرا که بازیکنان تراکتورسازی به طور میانگین 35 درصد قراردادهایشان را دریافت کرده‌اند.

کاپیتان تراکتورسازی در پایان در رابطه با عنوان احتمالی تراکتورسازی در پایان فصل گفت: شک نکنید ما تنها به قهرمانی فکر می‌کنیم و جز به قهرمانی به چیزی راضی نخواهیم شد.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : شنبه 30 دی 1391

محمد ایران پوریان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی پانا در خصوص كسب 3 امتیاز در مقابل صنعت نفت آبادان، اظهار داشت: با توجه به اینكه در زمین حریف بازی داشتیم، بازی سختی برای ما بود و صنعت نفت آبادان چیزی را برای از دست دادن نداشت. بازی كردن در مقابل تیم های پایین جدول سخت تر از بازی كردن با تیم های بالای جدولی است. فكر می كنم دیروز بازی منطقی را انجام دادیم و خدا را شكر توانستیم 3 امتیاز این بازی را كسب كنیم.

 

وی در خصوص صدرنشینی تراکتور، افزود: از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر هستیم و انشاالله با از دست دادن امتیازات حریفان در بازی های امروز، بتوانیم صدر نشین لیگ برتر باقی بمانیم. ما باید بازی های پیش روی  خود را با موفقیت بگذارانیم و روند رو به روشد خود را نیز ادامه بدهیم تا بتوانیم در صدر به ثبات برسیم.

 

ایران پوریان درباره بازی با ذوب آهن اصفهان، گفت: همه بازی ها در نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر سخت است به خصوص با تیم های پایین جدولی. ذوب آهن فوتبال رو به رشدی دارد و با آمدن كاظمی این تیم نتایج خوبی گرفته است. انشاالله بتوانیم با حضور پر شور هواداران، 3 امتیاز این بازی را كسب كنیم. دیدارهای خانگی خیلی حساس است و نباید امتیاز بدهیم.

 

بازیكن تراكتور سازان تصریح کرد: واقعا از تمامی هواداران تراكتور سازی تشكر می كنم، انشاالله روز بازی با ذوب آهن نیز حضور پرشوری داشته باشند و تیم را حمایت كنند تا پیروز شویم. در این شرایط سخت خیلی مهم است که بتوانیم، خود را در بالای جدول حفظ کنیم چون همه تیم ها مقابل ما برای گرفتن امتیاز می آیند و دوست دارند، متوقف شویم.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : شنبه 30 دی 1391

تراکتور پس از 4 بازی توفانی در نیم فصل دوم که ماحصل آنها یک مساوی و چهار برد پیاپی برای تراکتور و هوادارانش بود در حالی باید به مصاف ذوب آهن برود که با برد مقابل این تیم به رکود 5 برد پیاپی دست خواهد یافت
از نظر فنی و جایگاه جدول تراکتور به مراتب در شرایط بهتری نسبت به ذئب آهن قرار دارد و این مسئله در نیم فصل اول نیز صادق بود ولی تراکتور در شرایط به مراتب مناسب تری به ذوب آهن فرار داشت و با کسب  11 امتیاز حاصل 3 برد و دو مساوی در وضعیت مناسبی قرار داشت به تیم ذوب آهن که تا هفته ششم در 5 بازی انجام داده خود 5 باخت نصیبش شده بود 3-1 باخت
 
تراکتور در این بازی به ذوب آهن نباخت بلکه به غرور بازیکنان خود باخت

 امروز همان شرایط  باری تراکتور در حال تکرار می باشد شعارهای بعد از برد هواداران در بازی با راه آهن نشانگر غرور در بین هواداران بود و اگر این غرور کاذب در بازی برابر ذوب آهن در بازیکنان نیز بوجود آید مطمئنا حرکت رو به جلوی تیم را دچار مشکل خواهد نمود و لازم است هواداران با حضور گسترده خود و تشویق های به مراتب پرشور تر از قبل تیم را به بازی محکم فرا خوانند تا تیم از این محل دچار آسیب نشود

به امید پنجمین برد پیاپی تیم و صدر نشینی بلامنازع تراکتور بزرگ

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : شنبه 30 دی 1391

تیراختور روند جدیدی از بردها رقابت شانه به شانه ای با استقلال تهران را آغاز کرده است. این نوع پیروزیها با حرفه ای گری تمام عیاری صورت می گیرد و آن به علت اتخاذ استراتژی جدیدی برای برتری و تاکتیک تهاجمی به خصوص در خانه است. همانطور که می دانید در نیم فصل اول و نیز در دو فصل قبل تیمهای به مراتب ضعیف نیز راه امتیازگیری از استادیوم جهنمی تبریز را فراگرفته بودند. فولاد اهواز در برابر تیراختور کمالوندی که نوزده ضربه کرنر بی حاصل به دست آورده بود تا ثانیه های آخر برنده دیدار بود، و در کمال تعجب مثلا تیمی همچون مس سرچشمه نیز از تیراختور قلعه نویی تک امتیازی به غنیمت می برد و این در حالی بود که تیراختور با تمام قوا با حمایت پرشور طرفدارانش روی دروازه حریف خیمه می زد، ولی کمتر توپی از خط دروازه حریف رد می شد و دلیل آن به دفاع متراکم و ضد فوتبال حریف بود. اما تونی اولیویرا گویا یک نیم فصل برایش کافی بوده است تا راه بیرون کشیدن حریف را از لانه شان بیرون بشناسد. در بازی با پیکان البته این راهکار زیاد مشخص نشد، چون تیراختور به زودی به گل رسید و تیم حریف نیز به دنبال یک باخت آبرومندانه بود، تا گلهای بیشتری نخورد. اما آنچه در بازی تیراختور و راه آهن بارز بود، این بود که تیراختور دست به حملات بی امان روی دروازه حریف نزد و این تیم راه آهن بود که به خود جرأت پیشروی به دروازه میهمان را می داد و موقعیتهای خطرناکی هم به دست می آورد که البته درخشش ثابتی هم به کمک تیراختور می آمد تا ریسک عقب نشینی، با موفقیت همراه شود و تیراختور با بهترین نتیجه ممکن(3-0)، پیروز از میدان خارج شود.

از سویی مهدی سید صالحی ، غنیمتی برای تیراختور است و باید قدر او را دانست و او را نظر روحی برای بازیهای آسیایی آماده تر کرد و البته او باتجربه تر از آن است که دچار غرور شود. گلهای او به پرسپولیس، مس، و نفت آبادن،  نشانگر هوش بالا و شم گلزنی او است که هر بازیکنی از آن برخوردار نیست.

در هفته های اخیر، تیراختوری می بینیم که مثل گذشته برای یک برد، طرفدارانش را جان به لب نمی کند و این یعنی تیمی که سالها انتظارش را می کشیدیم. فقط باید یک نکته مهم را در ذهن داشت، و آن اینکه پیش از بازیهای آسیایی، استقبال حداکثری از بازیهای خانگی تیراختور به عمل آید تا در بازی تیراختور – الجزیره در یک استادیوم لبریز از جمعیت، استرس منفی به بازیکنان تیراختور وارد نشود.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : شنبه 30 دی 1391

قاسم دهنوی : در فوتبال بالا و پائین وجود دارد تیمی که می خواهد قهرمان شود باید همیشه تلاش کند و با تمام قدرت در میدان حضور پیدا کند. استقلال هم تیم بسیار خوبی است که بازیکنان خوبی دارد. هنوز زود است که در مورد قهرمان لیگ بخواهیم حرفی بزنیم و باید منتظر آینده بمانیم. تراکتورسازی تیمی است که شخصیت قهرمانی دارد.

خوشحالم که سید صالحی این روزها بسیار سرحال و آماده است. امیدوارم او همین روند را دامه دهد و با گل‌زنی‌هایش بتوانیم امتیازات مسابقات را جمع‌آوری کنیم. سید صالحی این روزها زحمات زیادی می‌کشد.

باید به شکلی تمرین کنیم که بازیکنان در هر مسابقه با آمادگی کامل به میدان بروند ما می‌خواهیم نماینده فوتبال ایران و آذربایجان در آسیا باشیم، مطمئناً آسیا از هواداران ما می‌ترسد. باید در اولین حضورمان نمایش قدرتمندی را ارائه کنیم. این مسئله مستلزم این است که تمریناتمان را به خوبی انجام دهیم و در شرایط آمادگی کامل به استقبال حریفان می‌رویم.

مسئولین اگر حمایت نکنند شرایط روحی خوبی که تیم دارد از بین می‌رود. به هر حال بازیکنان هر یک در زندگیشان مشکلاتی دارند که باید پرداخت‌ها به موقع صورت گیرد. مسئولان باید بدانند که قصد تراکتورسازی قهرمانی است و برای رسیدن به این مهم به حمایت آنها نیاز داریم. نه اینکه با کسب دو پیروزی به پشت پرده بروند و خودشان را از ما قایم کنند.

آنها اگر صحبتی می‌کنند باید بر سر قول خود بمانند. ۳-۴ ماه است هیچ حقوقی دریافت نکردیم. اکنون که به صدر جدول رسیدیم استاندار و سایر مسئولان اگر قولی به آقای جعفری می‌دهند باید به آن عمل کنند.مشکلات مالی فکر بازیکن را بر هم می‌زند و وقتی بازیکن روحیه خوبی نداشته باشد مشکل به تیم سرایت می‌کند، امیدوارم هرچه زودتر برای این مسئله تدبیری اندیشیده شود، مردم تبریز چشم امیدشان به تیم فوتبال تراکتورسازی است.

تمام تلاشمان را می‌کنیم تا هر سه امتیاز این مسابقه را کسب کنیم. با توجه به وضعیتی که ذوب‌آهن در جدول دارد این تیم با ارائه یک نمایش هجومی به دنبال کسب ۳ امتیاز است. بازی در تبریز شرایط خاص خودش را دارد هر تیمی که از موقعیت هایش استفاده کند در این دیدار می تواند به پیروزی برسد. ما مقابل ذوب‌آهن با تمام وجود و بدون غرور بازی می کنیم.


قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : شنبه 30 دی 1391

morteza asadi
ok

اسدی: تنها بمانیم ضربه می‌خوریم

سایت گل- كاپیتان تراكتورسازی بعد از برد یک بر صفر تیمش مقابل نفت آبادان گفت: بازی سختی را پشت سر گذاشتیم، برای سه امتیاز به میدان رفته بودیم که خدا را شکر توانستیم دست پر از میدان خارج شویم و با کمک سایر بازیکنان چهارمین برد متوالی را کسب کردیم.

مرتضی اسدی ادامه داد: هدف تمام بازیکنان چه در خارج و چه در خانه گرفتن سه امتیاز است. هواداران هم بدانند که بازیکنان با تعصب و غیرت خاصی بازی کردند و تلاش زیادی می‌کنند. ما بازیکنان و هواداران به مساوی هم قانع نیستیم.

اسدی گفت: هواداران و مسوولان عزیز در این شرایط حساس و خوب تیم را تنها نگذارند و از همه جهت تیم را حمایت کنند چرا که در صورت تنها ماندن ضربه غیر قابل برگشتی را خواهیم خورد.

مدافع تراکتورسازان در پایان در خصوص بازی با ذوب‌آهن گفت: ذوب‌آهن مربی خیلی خوبی دارد، این تیم برای برد به تبریز می‌آید چرا که می‌خواهد خود را از قعر جدول جدا کند. از هواداران می‌خواهم در این بازی یار دوازدهم ما باشند.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : شنبه 30 دی 1391

به گزارش آناج،مهدی کیانی پس از پیروزی برابر نفت آبادان گفت: برای صدرنشین شدن نیاز به این پیروزی داشتیم و دیگر صدر جدول را به تیم استقلال تهران نمی دهیم.

مهدی کیانی افزود: برای شکست دادن تیم صنعت نفت در آبادان کار سختی داشتیم زیرا این تیم انگیزه زیادی برابر ما داشت.

وی اظهار داشت: تیم نفت در نیمه اول بخوبی روزنه های هجومی تیم ما را بست و اجازه استفاده کردن از فرصت را به ما نداد.

بازیکن تراکتور سازی خاطر نشان کرد: تیم صنعت نفت برای فرار از قعر جدول نیاز به پیروزی برابر ما داشت و در طول ۹۰ دقیقه هم تلاش زیادی برای دست یافتن به این سه امتیاز کرد.

کیانی گفت: تیم ما نیز برای رفتن به صدر جدول باید تیم نفت را شکست می داد که با انجام بازی حساب شده به این مهم دست یافتیم.

وی تصریح کرد: ما به سختی صدر جدول را از آن خود کردیم و دیگر صدر را به استقلالی ها پس نخواهیم داد.

بازیکن تیم تراکتور سازی تبریز اظهار داشت: به طور حتم تیم تراکتور سازی یکی از مدعیان اصلی قهرمانی خواهد بود اما راه سختی در جهت کسب این عنوان در پیش خواهیم داشت.

تیم تراکتور سازی تبریز عصرجمعه از هفته بیست و دوم لیگ برتر با یک گل میزبانش نفت آبادان را با یک گل شکست داد و با ۴۱ امتیاز به صدر جدول رده بندی صعود کرد.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : شنبه 30 دی 1391

به گزارش آناج، مرتضی اسدی در گفت‌وگویی درباره‌ی بازی تراکتورسازی برابر نفت آبادان گفت: بازی بسیار سختی بود از دو جهت. از جهتی زمین آبادان از کیفیت بسیار پایینی برخوردار بود و تیم تراکتورسازی قادر به ارائه بازی همیشگی‌اش نبود و از جهتی دیگر تیم نفت به علت نتایج ضعیف در هفته‌های گذشته برای کسب یک برد خانگی مقابل ما حاضر شد. در هر حال موفق شدیم با همت و غیرت بازیکنان، نفت آبادان را شکست دهیم و به روند خوبمان تداوم ببخشیم.

 

کاپیتان تیم تراکتورسازی در رابطه با روند بدون شکست تراکتورسازی در خانه گفت: ما در تبریز به هیچ تیمی باج نمی‌دهیم و به صورت تهاجمی برابر همه تیم‌ها حاضر شویم. در طول فصل اخیر فقط یک یا دو تیم در تبریز برابر ما خوب بازی کرده‌اند و سایر تیم‌ها حرفی برای گفتن نداشتند و در بسیاری از دیدارها تیم‌ها فقط برای کسب یک امتیاز در مقابل ما صف آرایی کرده‌اند.

 

او در ادامه با تمجید از اولیویرا، سرمربی تیم تراکتورسازی گفت: نگاه اولیویرا در بازی‌های خانگی فقط کسب سه امتیاز است و با توجه به برخورد با هواداران تراکتورسازی فکر می‌کنم هواداران، تیم امسال را بهتر از تیم پارسال می‌دانند و از نحوه بازی تیم ما بسیار راضی هستند.

 

اسدی در جواب این سوال که چقدر تفکرات اولیویرا با قلعه‌نویی متفاوت است؟ گفت: تفکرات اولیویرا با قلعه‌نویی متفاوت است و همان طور که گفتم مردم تیم امسال را بر تیم پارسال ترجیح می‌دهد. البته منکر زحمات قلعه‌نویی در تراکتور نیستم و کسب نایب قهرمانی با قلعه‌نویی موفقیت بزرگی بود، ولی در تیم پارسال تغییرات زیادی داشتیم و تنها من و یک یا دو بازیکن دیگر بودیم که در تیم‌های تراکتور قبل از حضور قلعه‌نویی بودیم و در تیم قلعه‌نویی هم ثابت بازی می‌کردیم و سایر بازیکنان تازه وارد بودند. این در حالی است که امسال ستون اصلی تیم حفظ شده و بازیکنان هماهنگ‌تر از گذشته بازی می‌کنند.

 

او با تمجید از نقش هواداران تراکتورسازی در موفقیت این تیم گفت: هواداران یار دوازدهم ما هستند و در سرما و گرما در کنار ما هستند. وقتی می‌بینید در دمای منفی پنج درجه عده‌ای از هواداران در تمرین حاضر می‌شوند و تیم را حمایت می‌کنند، مگر می‌توان با غیرت و از دل و جان در زمین حاضر نشد؟

 

این مدافع تیم تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که آیا روند خوب سید مهدی صالحی مدیون جو تراکتورسازی است؟ گفت: مطمئن باشید سید صالحی به علت آرامشی که در تراکتورسازی دارد مجددا به اوج بازگشته و همه اعضای تیم هم در موفقیتش سهیم هستند. به طور مثال گل دوم تراکتورسازی به راه‌آهن را اگر مشاهده کنید از دروازه‌بان توپ ارسال شد و همه خطوط تیم ما در رسیدن توپ به سید صالحی نقش ایفا کردند و او هم به خوبی دروازه‌ راه‌آهن را باز کرد. همچنین این نکته را فراموش نکنید که تراکتورسازی در دو، سه بازی اخیرش تنها یک گل خورده و این نشان دهنده قدرت تیمی و یک دستی تیم ما است.

 

مرتضی اسدی در ادامه با انتقاد از وضعیت مالی تراکتورسازی گفت: مشکلات مالی در تیم ایجاد مشکل کرده و حتی بازیکنان هفته‌ گذشته به مدیرعامل باشگاه گفته بودند که این شرایط قابل ادامه دادن نیست. در هر حال خوشبختانه در طول این هفته‌ با مدیرعامل باشگاه جلسه‌ای داشتیم و ایشان قول داد که تا هفته‌ آینده بخشی از مطالبات تامین شود، چرا که بازیکنان تراکتورسازی به طور میانگین 35 درصد قراردادهایشان را دریافت کرده‌اند.

 

کاپیتان تراکتورسازی در پایان در رابطه با عنوان احتمالی تراکتورسازی در پایان فصل گفت: شک نکنید ما تنها به قهرمانی فکر می‌کنیم و جز به قهرمانی به چیزی راضی نخواهیم شد.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : شنبه 30 دی 1391

به گزارش آناج، باشگاه الشباب عربستان که در لیگ قهرمانان آسیا با تیم‌های تراکتورسازی تبریز، الجیش قطر و الجیش امارات هم گروه است با کوآک تائه هوی، مدافع ملی‌پوش اولسان هیوندای کره‌جنوبی به توافق نهایی رسید و با او قرارداد امضا کرد.

 

"تائه هوی"، در فینال فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا که با پیروزی سه بر صفر اولسان هیوندای برابر الاهلی عربستان به پایان رسید، یکی از گل‌های تیمش را به ثمر رساند.

 

باشگاه اولسان هیوندای نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد: "کواک تائه هوی" با باشگاه الشباب به توافق نهایی رسید.

 

این بازیکن 31 ساله دو سال پیش از تیم کیوتو سانگای ژاپن به اولسان هیوندای کره‌جنوبی پیوست. او در نخستین نشست خبری خود بعد از پیوستن به الشباب عربستان گفت: امیدوارم تماشاگران اولسان هیوندای در تجربه جدیدم از من حمایت کنند. دوست دارم قبل از خداحافظی از جهان فوتبال بار دیگر به اولسان هیوندای برگردم.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : شنبه 30 دی 1391

رقابت ناعادلانه ای آبی های برای قهرمانی لیگ

تراکتور در مقابل نفت آبادان دوباره به برتری رسید، دوباره به صدر رفتیم، دوباره تراکتور خط و نشان اش را برای سایر حریفان کشید، اما موضوعی که ذهن هواداران تراکتور را به خود مشغول کرده است عدم رعایت عدالت در بین تیم ها برای رسیدن به سکوی قهرمانی است، امروز شاهدیم  که با این حال که تیم های تهرانی میزبانی بیشتری را به نسبت سایر تیم ها در لیگ برگزار می کنند اما به نظر این هم آنها را قانع نمی کند و آنها از الطاف غیبی هم بهره مند می شوند

امروز دوباره به صدر جدول رفتیم، اما برای حفظ صدر نشینی خودمان در لیگ و برای رسیدن به مقام قهرمانی باید چند نکته را مورد توجه قرار بدهیم، اولین موضوع در این راه به مدیریت باشگاه برمی گردد، این روز ها تیم های تهرانی یا بهتر بگویم سرخآبی هر چه در توان دارند استفاده می کنند تا از امتیازات ویژه ای برخوردار شوند، رقیب ما یعنی تیم استقلال این روزها بازی های اش بعد از بازی تمام تیم ها برنامه ریزی شده که البته برای ما هواداران تراکتور این جای تعجب ندارد چرا که خوب می دانیم لابی این تیم ها در سازمان لیگ دارد کار خودش را خوب انجام می دهد و یا شاید طراح جدول مسابقات از آن 50 میلیون هوادار استقلال می باشد که دوست دارد این تیم بعد از سایر رقیبان به میدان می رود اما آنچه برای ما باید در این مقطع مهم باشد این است که مدیریت باشگاه باید برای احقاق حق و حقوق باشگاه تراکتور با تمام قوا در میدان حاضر شود و نگذارد دوستان سرخابی از تمامی ظرفیت های خود برای بدست آوردن سه امتیاز استفاده کنند، همان پنالتی سوخته تیم مس کرمان و عدم اخراج هافبک استقلال به خودی خودی مدرک موجهی است که نشان می دهد دست های پشت پرده می خواهند برای استقلال کاری بکنند، اما این تنها برای این تیم نیست، امروز پرسپولیس هم با پنالتی مشکوک تری در مقابل داماش توانست سه امتیاز را دشت کند و این در حالی است که همگان دیدند پنالتی تقدیم شد به پرسپولیس و اینها می تواند برای تراکتور زنگ خطری باشد که باید پیگیری شود تا موجب نشود حق تراکتور مثل سال گذشته ضایع شود.

خیلی خوب می دانیم که از دست مدیریت باشگاه کاری برای لابی های پر قدرت سرخآبی ها در فدراسیون فوتبال ساخته نیست، اما انتظاری که داریم این است که مدیر خوش مصاحبه تراکتور عقلا در مصاحبه های اش بتواند افکار عمومی را به این سمت سوق دهد که شاید موجبات اعتراض سایر تیم ها را هم فراهم کند، همان کاری که آقای رحیمی مدیر عامل سپاهان انجام داد و کمی افکار عمومی را به این سمت سوق داد که این رقابت عادلانه ای برای قهرمانی در لیگ برای همه تیم ها نیست و آبی ها بیش از هم از الطاف دیگران بهره می برند.

از مدیریت باشگاه انتظار می رود با پیگیری این موضوع نگذارد حق تراکتور همچون سال گذشته هدر رود، تراکتور در کورس قهرمانی قرار دارد و ثبات اش را در نتیجه گیری هم بدست آورده و بدون تردید سنگ اندازی ها از این به بعد هم بیشتر خواهد شد، امید که در سایه همدلی مسئولان تراکتور و هواداران و تمامی دوستداران تراکتور امسال قهرمانی را در بازی تراکتور و پرسپولیس در تبریز با شکوه هر چه تمام تر در حضور همه هواداران تراکتور برگزار کنیم.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : شنبه 30 دی 1391

فوتبال ایران/هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی گفت:برای صدر نشینی می جنگیم.
به گزارش اوج نیوز،مهدی کیانی درباره برتری تراکتور مقابل صنعت نفت اظهارداشت:صنعت نفت تیم خوبی است و حق آنها حضور در رده های پایین جدول نیست. برای این بازی هم قسم شده بودیم تا حریف را شکست دهیم. در طول هفته کادر فنی تمرینات خوبی را برای ما در نظر گرفته بود و شناخت مطلوبی از صنعت نفت داشتیم.
وی افزود: سه امتیاز با ارزش را به دست آوردیم و حالا خود را برای بازی با ذوب آهن آماده خواهیم کرد. دو هفته است باید با تیم های پایین جدول بازی کنیم . بازی با تیم هایی مانند صنعت نفت و ذوب آهن سخت است زیرا آنها فوتبال را انتحاری بازی می کنند.
هافبک تراکتور سازی درباره صدر نشینی دوباره این تیم گفت:تمام تلاش ما این است تا در پایان فصل قهرمان شویم. برای صدر نشینی قاطع می جنگیم. در ادامه بازی ها با خود استقلال هم بازی داریم و اگر این تیم را شکست دهیم کار تمام است.
کیانی درباره مشکلات مالی تراکتورسازی عنوان کرد:جعفری خیلی زحمت می کشد و از تمام توان خود برای برطرف کردن مشکلات  استفاده می کند،قرار است این هفته مشکلات مالی برطرف شود.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : شنبه 30 دی 1391


خبرگزاری فارس: ۳-۴ ماه است حقوقی نگرفتیم/ تراکتورسازی شخصیت قهرمانی دارد

قاسم دهنوی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل نفت آبادان گفت: بازی روز گذشته چندان جذاب نبود و شرایط زمین اجازه بازی خوب را از دو تیم گرفته بود. همیشه بازی با تیم هایی که در خطر سقوط هستند به دلیل اینکه انتحاری بازی می کنند سخت است اما خوشحالیم که توانستیم امتیازات این دیدار را کسب کنیم.

وی در مورد بازگشت تراکتورسازی به کورس قهرمانی عنوان کرد:‌ در فوتبال بالا و پائین وجود دارد تیمی که می خواهد قهرمان شود باید همیشه تلاش کند و با تمام قدرت در میدان حضور پیدا کند. استقلال هم تیم بسیار خوبی است که بازیکنان خوبی دارد. هنوز زود است که در مورد قهرمان لیگ بخواهیم حرفی بزنیم و باید منتظر آینده بمانیم. تراکتورسازی تیمی است که شخصیت قهرمانی دارد.

هافبک تراکتورسازی، تأکید کرد: خوشحالم که سید صالحی این روزها بسیار سرحال و آماده است. امیدوارم او همین روند را دامه دهد و با گل‌زنی‌هایش بتوانیم امتیازات مسابقات را جمع‌آوری کنیم. سید صالحی این روزها زحمات زیادی می‌کشد.

دهنوی در مورد فشردگی مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: باید به شکلی تمرین کنیم که بازیکنان در هر مسابقه با آمادگی کامل به میدان بروند ما می‌خواهیم نماینده فوتبال ایران و آذربایجان در آسیا باشیم، مطمئناً آسیا از هواداران ما می‌ترسد. باید در اولین حضورمان نمایش قدرتمندی را ارائه کنیم. این مسئله مستلزم این است که تمریناتمان را به خوبی انجام دهیم و در شرایط آمادگی کامل به استقبال حریفان می‌رویم.

هافبک تراکتورسازی در مورد ناراحتی بازیکنان این تیم از عدم حمایت مسئولین گفت: مسئولین اگر حمایت نکنند شرایط روحی خوبی که تیم دارد از بین می‌رود. به هر حال بازیکنان هر یک در زندگیشان مشکلاتی دارند که باید پرداخت‌ها به موقع صورت گیرد. مسئولان باید بدانند که قصد تراکتورسازی قهرمانی است و برای رسیدن به این مهم به حمایت آنها نیاز داریم. نه اینکه با کسب دو پیروزی به پشت پرده بروند و خودشان را از ما قایم کنند.

وی افزود: آنها اگر صحبتی می‌کنند باید بر سر قول خود بمانند. 3-4 ماه است هیچ حقوقی دریافت نکردیم. اکنون که به صدر جدول رسیدیم استاندار و سایر مسئولان اگر قولی به آقای جعفری می‌دهند باید به آن عمل کنند.مشکلات مالی فکر بازیکن را بر هم می‌زند و وقتی بازیکن روحیه خوبی نداشته باشد مشکل به تیم سرایت می‌کند، امیدوارم هرچه زودتر برای این مسئله تدبیری اندیشیده شود، مردم تبریز چشم امیدشان به تیم فوتبال تراکتورسازی است.

دهنوی در مورد دیدار هفته آینده این تیم مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: تمام تلاشمان را می‌کنیم تا هر سه امتیاز این مسابقه را کسب کنیم. با توجه به وضعیتی که ذوب‌آهن در جدول دارد این تیم با ارائه یک نمایش هجومی به دنبال کسب 3 امتیاز است. بازی در تبریز شرایط خاص خودش را دارد هر تیمی که از موقعیت هایش استفاده کند در این دیدار می تواند به پیروزی برسد. ما مقابل ذوب‌آهن با تمام وجود و بدون غرور بازی می کنیم.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : شنبه 30 دی 1391

فوتبال ایران/هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی گفت:ثابت شد تراکتور همه جای ایران هوادار دارد.
به گزارش اوج نیوز،قاسم دهنوی درباره بازی با صنعت نفت اظهارداشت:نمی دانم چرا هر تیمی با ما بازی می کند بازیکنان آن پرس وحشتناکی را در دستور کار خود قرار می دهند.در این باز بازیکنان حریف خیلی ما را پرس کردند. صنعت نفت در زمین خود چیزی برای از  دست دادن نداشت اما ما منطقی بازی کردیم و سه امتیاز هم حق ما بود که به دست آوردیم.
وی افزود:در آبادان هواداران مهمان تلفات می دهند. با این وجود در ورزشگاه حدود 150 آذری حضور داشتند و این موضوع ثابت کرد تراکتور در همه جای ایران هوادار دارد. از آنها تشکر می کنم که با تشویق های خود به ما در این پیروزی کمک کردند.
هافبک تراکتور درباره صدر نشینی این تیم گفت:تا آخرین نفس برای قهرمانی می جنگیم و می خواهیم آخر فصل این عنوان را از آن خود کنیم. استقلال رقیب سختی است که از حضور سرمربی با دانشی سود می برد اما استقلالی ها با استرس بازی می کنند و به طور حتم امتیاز از دست خواهند داد.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : شنبه 30 دی 1391

هفته بیست و دوم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس از بعد از ظهر جمعه با برگزاری هفت دیدار برگزار می‌شود.

در یکی از دیدارهای حساس این هفته تیم فوتبال صنعت نفت آبادان میزبان تراکتورسازی تبریز در یک جدال کاملاً پرتغالی خواهد بود.

طلایی‌پوشان آبادانی که با نتایج ضعیف خود در هفته‌های اخیر و به ویژه شکست سنگین هفته قبل مقابل نفت تهران کور سوی امید خود برای بقاء در لیگ برتر را کم و کمتر کرده‌اند، در این دیدار در برابر تراکتوری قرار می‌گیرند که با قرار گرفتن در جایگاه دوم جدول جزو مدعیان لیگ امسال به شمار می‌رود.

نفتی‌ها که روی کاغذ هنوز شانس بقاء در لیگ را دارند(هر چند بسیار سخت) در این دیدار خانگی چاره‌ای جز کسب پیروزی ندارد هر چند با توجه به نتایج این تیم نباید انتظار حضور پرشور هواداران را در این بازی داشت.

به هر حال تماشاگران و حتی بازیکنان این تیم از تساوی‌های پی‌درپی بازی‌های خانگی به ستوه آمدند و در این دیدار به هر نتیجه‌ای جز مساوی می‌اندیشند.

آلفردو نیز که پس از شکست در برابر نفت تهران به شدت نیمکت خود را لرزان می‌بیند در این هفته به دلیل انجام عمل جراحی راهی کشورش شده بود و قرار است امروز به آبادان بازگردد.

در سوی دیگر تراکتورسازی تبریز قرار دارد که باتوجه به نتایج مناسب خود در رقابت‌های این فصل هم‌اکنون در جایگاه دوم جدول قرار دارد و یکی از مدعیان اصلی قهرمانی محسوب می‌شود.

شاگردان تونی اولیویرا در این دیدار نیز با توجه به وضعیت نفت آبادان امیدوارند عدم نتیجه‌گیری نفتی‌ها در بازی‌های خانگی همچنان ادامه داشته باشد و با کسب امتیازات این دیدار خود را در جمع بالانشیان جدول حفظ کند.

این دیدار تقابل اندیشه‌های دو سرمربی پرتغالی دو تیم است که بازی نفت آبادان و تراکتورسازی تبریز را به جدالی کاملاً پرتغالی تبدیل کرده است.

دیدار رفت دو تیم در تبریز با حساب سه بر دو به سود قرمزپوشان تبریز به پایان رسید.

هم‌اکنون تراکتورسازی تبریز با 38 امتیاز در جایگاه دوم است و نفت آبادان با 14 امتیاز قعرنشین جدول رده‌بندی مسابقات در پایان هفته بیست و یکم است.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : جمعه 29 دی 1391
صفحات سایت
تعداد کل صفحات : 11           1    2    3    4    5    6    7    ...   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic