قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب

1391-11-28-00-22-1

فوتبال ایران/سرمربی تیم تراکتورسازی گفت:اگر فرصت های رئال تبدیل به گل می شد این تیم مقابل منچستریونایتد به پیروزی می رسید.

به گزارش اوج نیوز،تونی اولیویرا درباره بازی تراکتورسازی مقابل گهر اظهار داشت:بدون تردید بازی سختی در پیش داریم.در این مقطع از مسابقات همه تیم ها حریفان سختی هستند و نباید به جایگاه آنها در جدول توجهی کرد.در لیگ ایران اساسا بازی آسانی نداریم.با این وجود ما برای کسب برد به میدان می رویم.

وی درباره اینکه با توجه به برد استقلال کار تراکتور برای رسیدن به این تیم سخت شده است عنوان کرد:من بازی استقلال با فجر را دیدم اما هرگز در طول دوران مربیگری ام به تیم های دیگر کاری نداشته ام.آنچه برایم مهم است تیم خودم و بازی های تیم خودم هست.ما به بازی آینده خودمان فکر می کنیم.نمی خواهم درباره نتایج تیم های دیگر بحث کنم.استقلال برد،بسیار خب،به من ارتباطی ندارد.سپاهان با پرسپولیس بازی دارد،آن هم به ما مربوط نیست.آنچه به ما مربوط است بازی با زاگرس است.

سرمربی تیم تراکتور درباره پخش تصاویر مربوط به خود در برنامه 90 دوشنبه شب گفت:من این برنامه را خیلی دوست دارم و از دوستانم می خواهم مسائل کلی آن را برایم بازگو کند ولی اتفاقات بازی ملوان تمام شد.من چند دقیقه پس از آن اتفاق آرام شدم و کلی هم با محمد ابراهیمی حرف زدیم.آن بازی تمام شد و دیگر نمی خواهم درباره اش حرفی بزنم.

وی درباره اظهارنظر برخی بازیکنان تراکتور که گفته بودند پس از پخش آن تصاویر نگران سلامتی تونی بودند گفت:من در تیم بچه های خوبی دارم ولی به آنها می گویم که سالم هستم و مشکلی ندارم.

سرمربی تراکتور درباره پیش بینی اش از نتیجه بازی رفت رئال مقابل منچستر که گفته بود 2 بر 1 به نفع رئال به پایان می رسد گفت:فکر می کنم اگر فرصت های رئال تبدیل به گل می شد این تیم مقابل منچستریونایتد به پیروزی می رسید .به نظرم این مسابقه،یک بازی بزرگ با بازیکنان بزرگ و مربیان بزرگ بود.البته هنوز چیزی برای بازی برگشت و تیم صعود کننده مشخص نیست  و هر چیزی در مسابقه برگشت ممکن است.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : شنبه 28 بهمن 1391

بابک امیری_فوتبال ایران/تیم تراکتور روز یکشنبه در شهر دورود به مصاف تیم گهر این شهر که در قعر جدول جا خوش کرده ای خواهد رفت.

به گزارش اوج نیوز،هر دو تیم انگیزه های بسیار متفاوتی برای این بازی خواهند داشت.

جوانان بنفش پوش درودی در مقابل تراکتور البته کار سختی را خواهند داشت، مایلی کهن از روزی که به کادر فنی این تیم اضافه شده روند رو به روشدی را با این تیم در لیگ تجربه کرده تا آنجا که در بازی عقب افتاده درودی ها در تهران مقابل پرسپولیس اگر کمی شانس با تیم درودی بود گهر می توانست با کسب نتیجه  میدان را ترک کند اما تیم محبوب لرها نشان داد که برای هیچ تیمی در ادامه لیگ حریف دست و پا بسته ای نخواهد بود.

مایلی کهن البته سابقه خوبی در مقابل تیم قرمز پوش تبریزی دارد، درلیگ نهم تنها تیمی که توانست در تبریز تراکتور را شکست دهد تیم سایپا بود .

سایپا در تبریز توانست تراکتور را در حضور بیش از 50 هزار هوادار شکست دهد، در دیدار برگشت هم باز این تیم سایپاکرج  به سرمربیگری مایلی کهن بود که تراکتور را شکست دهد تا لقب تنها مربی را به خود بگیرد که در هر دو بازی رفت و برگشت توانسته بود از تراکتور 6 امتیاز بگیرد .

  در مقابل تراکتوری ها در این فصل در دیدار رفت تیم دورودی را با 5 گل در تبریز بدرقه کردند که این موضوع نشان می دهد کار مایلی کهن با تیم آماده تراکتور چندان راحت نخواهد بود.

تونی خوب می داند از دست دادن امتیازات این بازی چقدر می تواند برای تیم او در ادامه لیگ مشکل ساز باشد، تونی با واقعیت های بازی در مقابل گهر آشنایی دارد، او خوب می داند که گهر در این بازی چیزی برای از دست دادن نخواهد داشت و تیم درودی در این بازی با دست زدن به بازی انتحاری نهایت بهره را از میزبانی خود بعمل خواهد آورد .

البته تونی هم نشان داده که در مقابل تیم های که در مقابل تراکتور انتحاری بازی می کند راه رسیدن به دروازه آنها را به خوبی به بازیکنان اش نشان می دهد، خط حمله زهر دار تراکتور در این بازی بدون تردید برای مایلی کهن دردسرهای زیادی را خواهد آفرید و مایلی کهن خیلی خوب می داند هر گونه غافل شدن از مهاجمان تراکتور برای او گران می تواند تمام شود اما مهمترین دردسر مایلی کهن برای این بازی تجربه بالای بازیکنان تراکتور است که سختی کار مایلی کهن را در روز یکشنبه بیشتر آشکار می کند اماکیست که نداند بازی کردن در دورود آنهم در سایه حمایت هواداران پرشور دورودی چقدر برای تیم تونی سخت می تواند باشد.

انگیزه متفاوت دو تیم برای رسیدن به سه امتیاز بازی، تجربه بالای مربیان دو تیم در کنار شور و هیجان هواداران آذری و لرستانی این بازی را به نبرد جذابی بین قعر و صدر جدول تبدیل کرده و این تفاوت انگیزه ها در مقابل مربیان کهنه کاری که تکیه بر نیمکت هر دو تیم زده اند می تواند جذابیت ها بازی را صد چندان کند.

حال باید منتظر بود و دید انگیزه بالای رسیدن به صدر جدول بر انگیزه بقا در لیگ خواهد چربید یا نه.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : شنبه 28 بهمن 1391

اسفند بزرگ در راه است. 8، 18 و 28 این ماه برای تراکتور روزهای سرنوشت سازی خواهند بود. 8 اسفند پروژه آسیایی تراکتور با بازی مقابل الجزیره در ورزشگاه یادگار کلید می‌خورد. ده روز بعد در یک روز جمعه در حالی به مصاف استقلال میزبان خواهیم رفت که به احتمال زیاد کلیدی‌ترین بازی برای تعیین قهرمان همین بازی خواهد بود. و آخرین بازی تراکتور در سال 91 رویارویی با فولاد در تبریز، دو روز مانده به عید است.

نکته مهم این است که یک استارت قوی و باشکوه در اولین بازی بزرگ این ماه می‌تواند تیم را تا چند هفته تامین روحی کند. بخشی از این شروع بزرگ قطعی است چرا که تراختورچی‌ها در اولین حضور آسیایی‌شان سنگ تمام خواهند گذاشت و روزی تاریخی برای تراکتور رقم خواهد خورد. بخش دیگر اما نمایش تیم در داخل زمین است که فوق‌العاده بودنش فقط به خواستن بچه‌ها وابسته است.

و البته نکته‌ دیگری هم هست. این‌که نباید از دیگر بازی‌ها غافل شد. مثلاً همین یکشنبه که باید، باید 3 امتیاز بازی را در لرستان از گهری‌ها بگیریم. یا دوشنبه 14 اسفند باید نفت تهران را در یادگار ببریم تا بازی با استقلال آن حساسیتی را که گفتیم داشته باشد.

بیشتر این بازی‌ها که گفتیم در تبریز برگزار می‌شود و تاثیر حضور پرشور تماشاگران در این ماه آخر سال مصداق «کار را که کرد، آن‌که تمام کرد» است. نگرانی دوستان وزارت ورزش که مدام تاکید می‌کنند تنها 50 هزار بلیت برای بازی با الجزیره فروخته می‌شود در راستای رسالت‌شان برای اطلاع رسانی است و رسالت ما این‌که یادگار را با تپه‌های اطرافش پر کنیم و بس !

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : شنبه 28 بهمن 1391

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : شنبه 28 بهمن 1391

تیم امید تراکتورسازی تبریز موفق شد با کسب نتایج درخشان و بدون هیچ شکستی جواز حضور در رقابت های لیگ برتر را در سال آینده کسب کند.

به گزارش سایت شخصی امیر توپچی پور، تیم امید تراکتورسازی تبریز که سابقه قهرمانی در لیگ برتر امیدهای کشور را در سال ۸۷-۸۸ در کارنامه دارد چندین سال بود که در دسته اول رقابت های فوتبال امیدهای کشور حضور داشت که امروز موفق شد پس از وقفه ای چند ساله بار دیگر به لیگ برتر بازگردد.

مرحله دوم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور به میزبانی تیم شاهین بندر عامری بوشهر از ۲۴ بهمن الی ۲۷ این ماه برگزار شد که تیم امید تراکتوسازی تبریز، صنعت نفت آبادان، پرسپولیس قائم شهر و شاهین بندر عاملی بوشهر در یک گروه قرار گرفتند.

در روز اول مرحله دوم تیم تراکتوسازی با نتیجه یک بر صفر تیم میزبان را با تک گل نیما اسکندرزاده شکست داد. در دومین دیدار این تیم به مصاف پرسپولیس قائم شهر رفت و به تساوی یک بر یک دست یافت که تک گل تراکتورسازان را محمد قنبری به ثمر رساند.

در روز سوم و پایانی امروز در استادیوم شهید بهشتی بوشهر تراکتورسازان موفق شدند با گل نیما اسکندرزاده صنعت نفت را شکست دهند و با کسب ۷ امتیاز و بدون شکست مسقیماً راهی لیگ برتر شوند.

همچنین تیم صنعت نفت نیز با کسب مقام دوم باید در مرحله پلی آف به مصاف استقلال اهواز برود. از گروه دیگر نیز سایپا تهران به لیگ برتر راه یافت.

لازم به ذکر است، سرپرست تیم تراکتورسازی در این دیدارها بر عهده بابک گهرخانی، سرمربی گری تیم به عهده جواد شالچی، مربی این تیم ناصر ساعی، مربی دروازه بان ها امیر یوسفی، آنالیزور فرزین فرزیین مهر و پزشک تیم مهدی یزدچیان بودند.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : شنبه 28 بهمن 1391 


قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : جمعه 27 بهمن 1391

  در یکی از خبرگزاری ها خبری مبنی بر اینکه پسر مدیرعامل بعنوان مدیرمالی منصوب گردیده است منتشر شده است، باشگاه تراکتورسازی در طی اطلاعیه ای این خبر را تکذیب می نماید. مدیرمالی تراکتور جناب آقای عسگر نسب هستند که از سوی هیئت مدیره باشگاه مشخص گردیده اند . لذا باشگاه تراکتورسازی از هواداران می خواهد به این اخبار کذب توجهی نکنند ، تا افراد مغرض و سودجو با حاشیه سازی و دروغ پراکنی نتوانند در برهه حساسی که تیم در آستانه بازی های لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا قرار دارد به اهداف خود برسند و به تیم لطمه وارد کنند. در ضمن باشگاه تراکتورسازی شکایت نامه ای بر علیه خبرگزاری اهراب تنظیم و به دادگاه مطبوعات تقدیم خواهد کرد . 
 

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : جمعه 27 بهمن 1391

زمین نخوردم اما در زانویم احساس سوزش شدید كردم و از تمرین بیرون آمدم. با دكتر هم كه مشورت كردم گفت باید عمل كنی و چاره ای جز این نیست.

میلاد فخرالدینی رباط صلیبی پاره كرد تا برای 5،6 ماه دور از میادین باشد.مدافع راست تراكتورسازی درباره این آسیب دیدگی و البته عملی كه باید روی پای مصدوم خود انجام دهد با سایت گل صحبت می كند.
 رباط صلیبی پاره كردی؟
 متاسفانه بله.
 مگر نگفتی ترمیم می شود؟
تمرینات فشرده ای انجام دادم و می خواستم جواب بگیرم و عمل نكنم . یك ماه و نیم تمرین كردم تا ترمیمش كنم ، روزی 7 ساعت كار كردم اما وقتی رفتم كنار تیم تا تمرین كنم فهمیدم كه جواب نگرفته ام و رباط صلیبی ام ترمیم نمی شود كه نمی شود.
از كجا فهمیدی ترمیم نمی شود؟
در شوت زدن مشكلی نداشتم اما وقتی با لوپز تنه به تنه شدم زانویم زور همیشگی را نداشت. اگر در این شرایط بازی می كردم هم به ضرر خودم می شد و هم به ضرر تراكتورسازی. ضمن اینكه با این شرایط نمی توانستم میلاد همیشگی باشم.
وقتی با لوپز تنه به تنه شدی زمین خوردی؟
زمین نخوردم اما در زانویم احساس سوزش شدید كردم و از تمرین بیرون آمدم. با دكتر هم كه مشورت كردم گفت باید عمل كنی و چاره ای جز این نیست.
الان شرایطت چطور است؟
 شرایط خیلی خوب است. در این یك ماه اخیر روی چهارسر زانویم خیلی كار كردم چرا كه اكثرا بعد از عمل رباط، چهارسر آب می شود اما من كار كردم تا این مشكل تهدیدم نكند.
كی عمل می كنی؟
 پنجشنبه همین هفته.
پس 6،7 ماه نمی توانی بازی كنی.....
7 ماه نه، سعی می كنم زیر 5 ماه برسم ولی باید بگویم خداحافظ فوتبال تا 5 ماه. این هم قسمت من بود دیگر.
از پاره كردن رباط صلیبی صددرصد ناراحتی. درسته؟
 كسی نیست كه از مصدومیت رباطش ناراحت نباشد. در اوج آمادگی این اتفاق برایم رخ داد . البته این آسیب دیدگی را می گذارم پای خیر و صلاح خودم.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : جمعه 27 بهمن 1391

ارسال به دوستان

هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال
فولاد در دقیقه ۹۳ شکست‌ناپذیر ماند/ ملوان جای پرسپولیس را گرفت

خبرگزاری فارس: تیم فولاد خوزستان در دقیقه ۹۳ از شکست در انزلی گریخت و شکست‌ناپذیر باقی‌ ماند.

خبرگزاری فارس: فولاد در دقیقه ۹۳ شکست‌ناپذیر ماند/ ملوان جای پرسپولیس را گرفت

به گزارش خبرگزاری فارس، دیدار دو تیم ملوان و فولاد خوزستان از ساعت 15:15 در ورزشگاه تختی انزلی و در حضور حدود 10 هزار تماشاگر برگزار شد. این بازی با نتیجه تساوی 2 بر 2 به پایان رسید.

لوسیانو پریرا در دقیقه 16 و سروش رفیعی در دقیقه  93 برای فولاد گلزنی کردند. پژمان نوری هم در دقیقه 28 و جلال رافخایی در دقیقه 55  از روی نقطه پنالتی گل‌های ملوان را به ثمر رساند.

فولاد خوزستان پیش از این مسابقه در 17 بازی متوالی شکستی نداشت و در این دیدار هم در دقیقه 93 گل مساوی را به ثمر رساند.

در دور رفت تیم فولاد 5 هفته بردی نداشت و در اهواز توانست ملوان را 2 بر یک شکست بدهد و از بحران خارج شد.

حسین زرگر داور مسابقه به امید خالدی، شهاب کرمی، آرش افشین و عبدالله کرمی از فولاد و مهرداد اولادی از ملوان کارت زرد نشان داد.

با این مساوی فولاد 46 امتیازی شد و در رده چهارم باقی ماند و ملوان هم با 36 امتیازی به رده ششم صعود کرد و جای پرسپولیس را گرفت.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : جمعه 27 بهمن 1391

 در آستانه شروع اولین بازی تراکتور در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا تمام مسئولین در حال تدارک برای میزبانی هر چه بهتر تراکتورسازی از تیم های خارجی می باشد و از طرفی دیگر هواداران پور شور این تیم نیز خود را آماده حضور گسترده در ورزشگاه و خلق صحنه هایی بی بدیل می نمایند و در این راستا لازم است شرایطی ایجاد شود که خدای ناکرده تبریز و تیم تراکتور از این مسئله دچار مشکل نشوند

امروز تراکتورسازی با حضور خود در بازی های آسیایی دیگر تنها به عنوان یک تیم فوتبال مطرح نمی باشد و شایسته است مسئولین از این حضور و بستری که فراهم شده است بهترین استفاده را بنمایند تراکتورسازی امروز دوربین های آسیا را به طرف تبریز چرخانده و این شهر را در کانون توجهات آسیایی ها قرار داده است و لازم است مسئولین با سیاست گذاری های مناسب خود بسیتر لازم را برای معرفی فرهنگی ، اجتماعی و در راس همه اقتصادی این منطقه ایجاد نمایند

تراکتورسازی در این فصل حداقل در 3 بازی و حداکثر در 6 بازی میزبان بازی های آسیایی خواهد بود و این بازی ها در نهایت به آخر خواهد رسید ولی اثراتی که حضور تراکتور در رقابت های آسیایی می تواند برای منطقه داشته باشد در صورت برنامه ریزی صحیح می تواند سالیان سال مثمر ثمر باشد اکنون با توجه به اینکه هواداران پرشمار تراکتور باعث توجه بیش از حد سایر کشورهای آسیایی به دیدار های  تبریز شده است و شاید در بین تیم های حاضر در این فصل لیگ قهرمانان هیج دیداری از نقطه نظر مورد توجه قرار گرفتن قابل قیاس با تراکتورسازی نیست لازم است بهترین استفاده تبلیغاتی از این حضور صورت گرفته و در معرفی هر چه بهتر پتانسیل های اقتصادی ، گردشگری ، توریستی ، فرهنگی و غیره  همت کافی از طرف مسئولین زیربط به کار گرفته شود

در این مقوله هواداران تراکتورسازی نیز باید با منش و رفتار مناسب خود ترسیم گر تصویری واقعی از مردم با فرهنگ ایران اسلامی و آذربایجان عزیز باشند هواداران تراکتورسازی بارها و بارها با حضور های حماسی خود در گذشته ضمن برجا گذاشتن رکوردهای تحسین برانگیز با رفتار های خود خیلی ها را تحسین خود واداشته اند ولی امروز این تماشاگران باید درگستره ی جهانی دین خود را در معرفی فرهنگ ناب ایران و آذربایجان ادا کنند

 طبق اعلام باشگاه برای بازی اول تراکتور در آسیا یکصد هزار بلیت کاغذی در نظر گرفته است و با توجه به اینکه  afc  علاقه وافری نسبت به حضور هواداران از خود نشان می دهد به نظر می رسد حضور بیش ار ظرفیت هواداران در صورتی که بدون حاشیه در ورزشگاه مستقر شود امکان پذیر خواهد بود و امید است هواداران بدون ایجاد کوچکترین حاشیه روزی به یاد ماندنی را از خود به یادگار بگذارند 

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : جمعه 27 بهمن 1391

فوتبال ایران/ مهاجم تیم تراکتورسازی تبریز گفت: کاش سپاهان نمی توانست راه آهن را شکست دهد.

محمد ابراهیمی در گفت و گو با خبرنگار اوج نیوز،  درباره شرایط تیمش قبل از بازی با گهر دورود اظهار داشت: شرایط خوبی داریم و تمرینات موثری انجام دادیم. آماده دیدار با گهر هستیم و باید بهترین عملکرد را داشته باشیم.

وی ادامه داد: گهر مقابل پرسپولیس نشان داد تیم بسیار خوبی است. در بازی با پرسپولیس حق گهر خورده شد و با توجه به شرایط جدول هردو تیم نیاز به کسب سه امتیاز دارند. در لرستان کار دشواری داریم چون اگر اشتباه نکنم آنها در دورود تا به حال نباخته اند. به هر حال برای برای بردن به مصاف گهر می رویم و هرکاری می کنیم تا پیروز مسابقه لقب بگیریم.

مهاجم تراکتورسازی با اشاره به صعود سپاهان به رده دوم جدول عنوان کرد: کاش این اتفاق نمی افتاد اما مطمئن باشید به زودی دوباره آنها را پشت سر می گذاریم. تیم ما برای قهرمانی همقسم شده اما باید قبول کنیم شرایط سخت است.

ابراهیمی افزود: تیم ها از این به بعد هرچه در توان دارند باید بگذارند چون کوچکترین اشتباه به ضرر هر تیم تمام می شود. از هواداران تراکتورسازی می خواهم مثل همیشه حمایتمان کنند تا بهترین نتایج را در ادامه لیگ بگیریم.

وی در خاتمه درباره رقابت های لیگ قهرمانان آسیا گفت: من شک ندارم تراکتورسازی در اولین حضور آسیا را شوکه خواهد کرد. ما بهترین هواداران را داریم و از طرفی شک ندارم می توانیم بهترین نتایج را کسب کنیم.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : جمعه 27 بهمن 1391

پیش بازی گهر درود - تراکتورسازی / جدال سر و ته جدول ، درود بر هواداران
 

آیا گهر زنگ تفریحی برای مهمان پر انگیزه خواهد شد یا ترمزی برای صدرنشینی این تیم ؟ باید جواب این سوال را در انگیزه بازیکنان بی نام نشانی جستجو کرد.

دیدار دو تیم گهر درود و تراکتورسازی از هفته 26 رقابت های لیگ برتر روز یکشنبه 29 بهمن ماه ساعت 15:00 در استادیوم تختی شهر درود برگزار خواهد شد.

میزبان : گهر درود

نماینده استان لرستان که لیگ را با بی خانمانی آغاز نمود در اکثر بازی های خود در مقابل حریفان نشان داد که بر خلاف شرایط ظاهری خود تیم دست و پا بسته ای نیست ، آنها در هفته گذشته در دیداری سخت و نفسگیر آبرومندانه تسلیم پرسپولیس تهران شدند ، گهر که در 5 بازی گذشته ی خود فقط 2 امتیاز کسب نموده است در این بازی با کمک هواداران خون گرم خود دنبال هر سه امتیاز دیدار است تا بلکه این 3 امتیازی در آینده مانع از سقوط این تیم شود از طرفی بازیکنان این تیم در صدد انتقام شکست سنگین دور رفت که در تبریز با حساب 5 بر صفر رقم خورد هستند . نقطه ی قابل ذکر این تیم سرمربی همیشه در صحنه ی آن است ، مربی که بنابه اتفاقات سال گذشته برای هواداران تیم تراکتورسازی چندان خوشایند نیست .


مهمان : تراکتورسازی

تراکتور سازی برای این دیدار همه بازیکنان خود را در اختیار خواهد داشت و با تمام قوا برای کسب 3 امتیاز و رساندن خود به صدر جدول پا به میدان خواهد گذاشت ، سرخپوشان در شرایطی در مقابل تیم تازه وارد گهر صف آرای خواهد کرد که مهمترین موضوع که می تواند برای این تیم خطرناک باشد همانا دست کم گرفتن حریفی است که شاید بدلیل شرایط نابسامان آن تیمی از پیش بازنده جلوه گر نماید اما نباید از انگیزه های بازیکنان جوان وجویای نام این تیم غافل شد ، بازی با گهر برای تراکتور سازی فرصت مغتنمی می تواند باشد تا با کسب پیروزی در این دیدار شرایط خود را در جدول تثبیت کرده وامید وارنه قدم به روز های سختی گذارد که در سه هفته آینده پیش رو خواهد داشت ، دو بازی داخل خانه با فجر سپاسی و نفت تهران دو تیم خوب و خطرناک لیگ و در ادامه مصاف با استقلال صدر نشین در خانه ی حریف می تواند برای این تیم به لحاظ جدولی مهم و تاثیر گذار باشد . در ضمن این تیم حدود دو هفته بعد در دیداری تاریخی اولین بازی آسیایی خود را در مقابل الجزیره ی امارات انجام خواهد داد که فشردگی بازی ها به احتمال قوی به این تیم لطمه خواهد زد.نمودار پیشرفت دو تیم در لیگ امسال :

این نمودار نمایانگر برتری محسوس تیم خطه ی آذربایجان بر حریف لرستانی خود دارد و به نوعی این بازی را میتوان جدال سر و ته جدول نامگذاری کرد


 
نفرات کلیدی و گل زن دو تیم :

با بررسی این لیست عدم زهردار بودن خط حمله ی تیم گهر و بلعکس آتشین بودن خط حمله ی تیم تراکتورسازی حاصل میشود . به طوری که فقط مهاجم نوک تراکتور ( سید صالحی ) از مجموع 3 مهاجم تیم گهر بیشتر گل زده است .
گلزنان تیم گهر


گلزنان تیم تراکتورسازی


وضعیت کلی تیم ها :جایگاه دو تیم در جدول رده بندینتایج پنج بازی گذشته دو تیمنتایج کلی این فصل تیم گهرنتایج کلی این فصل تیم تراکتورسازی


نمودار تعداد گل زده و خورده ی تیم گهرنمودار تعداد گل زده و خورده ی تیم تراکتورسازی


 

نتایج بازی های رو در روی دو تیم :

با بررسی این آمار متوجه برتری تیم دیار ستارخان میشویم که با 3 برد و 1 تساوی و تنها یک باخت در مقابل یک برد تیم لرستانی از رقیب خود پیشی گرفته است .
آمار بازی های رو در رو در لیگ برتر ( منهای لیگ آزادگان )


و اما آمار اصلی دو تیم :

با بررسی این آمار متوجه میشویم تیم گهر تیمیست که در مقابل حریفان قدر بسته بازی کرده و اکثرا به دنبال تساوی میباشد به همین دلیل کار تراکتورسازی که همیشه در مقابل بازی بسته ی حریفان ضعیف نشان داده است سخت خواهد بود ، ولی با دقت در این جدول گهر تیمی شکننده و ضعیف نشان میدهد و بازیکنان تراکتورسازی اگر بتوانند بر غرور خود چیره شده و حریف خود را دست کم نگیرند طبق محاسبات آماری به احتمال 78 درصد پیروز این میدان خواهند بود .

پراکندگی زمانی لحظه ی به ثمر رسیدن گل دو تیم


 

ترکیب احتمالی تیم تراکتورسازی در این بازی
و در آخر وضعیت آب و هوا در روز بازی :

این بازی در هوایی نیمه ابری انجام خواهد شد و هواداران تراکتورسازی باید دعا گو باشند که باران نبارد ، زیرا زمین چمن استادیوم تختی در حالت عادی چندان تعریفی ندارد چه برسد به زمان بارانی
 

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : جمعه 27 بهمن 1391

شرکت شونیز اسپانسر جدید تراختور

تراختور تبریز -  خبرهای رسیده حاکی از آن است که شرکت صنعتی داداش برادر مهندس بیوک  که به اسم شرکت شونیز شناخته شده است قصد دارد تا اسپانسری تراختور را بر عهده گیرد و به احتمال زیاد لوگوی این شرکت بر روی پیراهن تیم تراختور قرار خواهد گرفت . این خبر در حالی است که این شرکت که یک شرکت تولید شکلات و … است در کشورهای اطراف به خصوص در دبی و امارات شرکت شناخته شده ای است و اخیرا محصولات خود را در نمایشگاه بین المللی دبی در جشنواره GulFood 2012 به نمایش گذاشته و استقبال خوبی هم از محصولات این شرکت به عمل  آمده و این احتمال میرود که در بازیهای آسیایی نیز لوگوی این شرکت بر روی پیراهن تراختور دیده شود.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : جمعه 27 بهمن 1391

فوتبال ایران/باشگاه تراکتورسازی با صدور اطلاعیه ای  نحوه بلیط فروشی برای رقابت های لیگ قهرنانان آسیا را اعلام کرد.

به گزارش اوج نیوز،در این اطلاعیه آمده است :بلیط های بازیهای جام باشگاه های آسیا به صورت کاغذی و در ورزشگاه یادگار امام(ره) در روز بازی به فروش خواهد رسید و این بلیطها خارج از این محدوده موجود نمی باشند. لذا هواداران مراقب افراد سودجو باشند و هرگونه موارد مشابه را سریعا به باشگاه گزارش دهند تا اقدامات قانونی صورت پذیرد.
بر اساس این گزارش، باشگاه تراکتورسازی تاکید کرده که تنها دارندگان کارتهای هواداری می توانند به صورت اینترنتی بلیط را رزرو نمایند و این دسته از هواداران در روز بازی با مراجعه به باجه های اختصاصی کارت هواداری بلیط کاغذی خود را که رزرو نموده اند دریافت و وارد ورزشگاه شوند.
علاوه بر این شماره تماس برای گزارش تخلفات 4296333 می باشد.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : جمعه 27 بهمن 1391

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : جمعه 27 بهمن 1391
صفحات سایت
تعداد کل صفحات : 16           1    2    3    4    5    6    7    ...   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic