قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب

من همیشه جلو سپاهان انگیزه داشتم و در بازی رفت هم گل زدم به آنها احترام می‌گذارم سپاهان جایی است که من پیشرفت کرده ام اما مشکلاتی که داشتیم بی تاثیر نبود.

سایت گل-سید مهدی سیدصالحی دومین گل‌زن برتر لیگ برتر و همچنین بهتر گل‌زن تیم تراکتورسازی که این روزها به شدت در اوج قرار گرفته است و در هر بازی باید منتظر درخشش او ماند در مصاحبه با خبرنگار گل گفت :

بازی چطور بود؟

بچه‌ها خسته بودند اعصاب‌ها خورد بود. شب عیدی هیچ کس پولی ندارد نمی‌شود که همیشه از بازیکن انتظار داشت

آقای جعفری هم که تنهاست نمی تواند با یک دست ۱۰ تا هندوانه بر دارد مسئولین باید حمایت کنند هواداران فقط ظاهر تیم را می بینند و از درون تیم خبر ندارند.

اما شما حدود ۶۵٪ گرفته اید؟

بله اما آنطور که به ما قول دادند نشد من تنها پولی که گرفتم در این مدت پاداش برد آسیایی بود که ۲میلیون بود.

اما اینها دلیل نمی‌شود که اینطور ببازید؟

بله قبول دارم اما خوب وقتی خون به مغز بازیکن‌ها نمی‌رسد اعصاب ها خورد است دیگر چه امیدی به بازی کردن است 

بله اختلاف ما با سپاهان این نبود اما حقمان هم برد نبود.

تو باید روبروی تیم سابقت بیشتر انگیزه می داشتی؟

من همیشه جلو سپاهان انگیزه داشتم و در بازی رفت هم گل زدم  به آنها احترام می‌گذارم سپاهان جایی است که من پیشرفت کرده ام اما مشکلاتی که داشتیم بی تاثیر نبود.

شانس قهرمانی؟

شاید بشود دست خداست  بدون اجازه او برگی از درخت نمی افتد ما تلاش می کنیم تا آخر فصل امیدواریم.

حرف خاصی ندارید؟

ما فقط در شعار نماینده کشور هستیم واگرنه هیچ کس حمایت نمی کند بعد از بازی هم هیچ مسئولی نیامد حال مارا بپرسد

استانی که ۱۴۰۰ تا کارخانه دارد نباید تیمش حال روزی این گونه داشته باشد تراکتوری که نماد اذربایجان است نباید بازیکنانش این همه مشکل داشته باشد.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : سه شنبه 29 اسفند 1391

باید مجسمه بازیکنان تراکتور را بسازند و در شهر نصب کنند.

سایت گل - محمد ابراهیمی مهاجم تراکتور سازی در بازی مقابل سپاهان در دقیقه 70 از بازی خارج شد و بجای نیمکت به طرف سکو های تماشاگران نزدیک شد تا با ایما واشاره حرف های را بزبان بیاورد ،  : محمد ابراهیمی در گفتگوی کوتاه با خبر گزاری ایسنا در مورد اتفاقات دیروز اینگونه توضیح داد ه است : من به هیچ وجه قصد بی احترامی و خدای نکرده اهانت به هواداران را نداشتم، منظور من با شخصی بود که درجایگاه شیشه ای VIP نشسته بود و متاسفانه به جای این که به فکر تیم باشد به فکر مطرح کردن خودش است. او ذره ای به فکر هواداران و تیم نیست.

وی در پاسخ به این سوال که در بین هواداران تراکتورسازی شایع شده که بازیکنان تراکتور به خاطر عدم پرداخت مطالباتشان کم کاری کردند، گفت: بازیکن ها از اول فصل به عشق این مردم با نداری این تیم ساختن و به هیچ وجه چنین چیزی درست نیست، باید مجسمه بازیکنان تراکتور را بسازند و در شهر نصب کنند.

ابراهیمی در پایان درخصوص بازی تراکتور با الشباب در مقدماتی جام باشگاه های آسیا در روز 13 فروردین گفت: امیدوارم آقایان به فکر وضعیت تیم باشند، در غیر این صورت تیم در آن بازی هم به مشکل خواهد خورد و در آسیا هم متاسفانه ناکام خواهیم ماند.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : سه شنبه 29 اسفند 1391

به گزارش آناج، قاسم دهنوی درباره ی باخت تیم تراکتورسازی مقابل سپاهان در هفته ی سی ام رقابت های لیگ برتر اظهار کرد: من در پرواز بودم و به همین دلیل نتوانستم بازی را ببینم؛ اما وقتی خبر باخت تراکتور را شنیدم بسیار ناراحت شدم و از هواداران عذرخواهی می کنیم. با این باخت، شرایط تیم برای قهرمانی سخت شد و امیدوارم در پایان شرمنده ی هوادارانمان نشویم.

به نقل از ایسنا، وی درباره ی غیبت خود در این مسابقه گفت: من نمی توانم بگویم که غیبت من باعث باخت در این مسابقه شد. وقتی یک تیم می بازد، همه در آن باخت تأثیر دارند و برای تیمی مثل تراکتور که برای قهرمانی می جنگد، نبود یک یا دو بازیکن نباید در آن تیم تأثیر بگذارد.

دهنوی در رابطه با ناراحتی روزهای اخیر خود به دلیل تعویض در بازی ها چنین گفت: من در بازی با الجیش به گفته ی خود قطری ها بهترین بازیکن زمین بودم؛ ولی دقیقه ی 70 تعویض شدم. من قبل از بازی با الجزیره تعویض نمی شدم، ولی پس از آن بازی چون تیم برد و شرایط خوبی داشت، آقای تونی اولیویرا می خواست که 11 نفر را در بازی بعدی نیز استفاده کند و نباید این کار را می کرد. از قول من بعد از بازی با استقلال مصاحبه هایی زدند که باعث شد من به حاشیه کشیده شوم. ولی پس از تعویضم در بازی با الجیش بسیار ناراحت شدم و به خود تونی نیز این موضوع را گفتم. وقتی که جناح راست تراکتور در آن بازی خوب کار می کرد، چه دلیلی داشت که من تعویض شوم؟! اگر در بازی با الجیش با آن تعویض می باختیم، چه اتفاقاتی می افتاد؟! من ناراحتی ام از این است که چرا همیشه سمت راست که نقطه ی قوت تیم است، تعویض می شود؟!

وی درباره ی وضعیت مالی باشگاه خاطرنشان کرد: وضعیت مالی تیم افتضاح است و مسئولان نیز فقط قول می دهند. دست همه ی بازیکنان خالی است و این موضوع، روی روحیه ی بازیکنان تأثیر می گذارد. اگر قبل از بازی با سپاهان به حساب بازیکنان پول می ریختند، شاید روند بازی نیز تغییر می کرد و برنده می شدیم.

وی درباره ی سالی که گذشت، خاطرنشان کرد: سال 91 هم خوبی های زیادی برای من داشت و هم بدی های زیادی. خوبی این سال آمدنم به تراکتور بود و این که توانستم خودم را به فوتبال ایران بشناسانم و در این سال از لحاظ فوتبالی پیشرفت خوبی داشتم. ناراحتی ام در این سال نیز به باخت های اخیر تراکتور در لیگ برتر و مساوی برابر الجیش در لیگ قهرمانان آسیا مربوط می شود و همین باخت به سپاهان در زمین خودمان خیلی برایم سخت و ناراحت کننده بود.

دهنوی در خصوص هدف خود برای سال 92 عنوان کرد: من تمام تلاش خودم را می کنم تا در سال جدید کمبودهایی را که از لحاظ فوتبالی و شخصی دارم جبران کنم. همچنین دوست دارم در این سال تراکتور مقامی کسب کند و من هم با این تیم باشم. امیدوارم تراکتور در آسیا خوب کار کند و به مقام قهرمانی در این رقابت ها برسیم. از طرفی، امیدوارم تیم ملی نیز به جام جهانی صعود کند.

وی در پایان در رابطه با این که به بازی در جام جهانی 2014 برزیل امیدوار است یا نه، گفت: نه تنها من، بلکه باید همه ی فوتبالیست ها به بازی در تیم ملی امیدوار باشند. امیدوارم آن کسی که شایسته است و در تیم باشگاهی خودش خوب کار می کند در تیم ملی حضور داشته باشد و من نیز به حضور در تیم ملی امیدوارم.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : سه شنبه 29 اسفند 1391

1391-12-29-12-11-1

فوتبال ایران/سرمربی تیم استقلال گفت:باید بررسی شود که چرا یک تیم با 5 میلیارد بودجه نمی تواند از لیگ یک به لیگ برتر صعود کند و یک تیم با یک میلیارد و دویست میلیون بودجه قهرمان لیگ برتر می شود.

به گزارش اوج نیوز،امیر قلعه نوعی درباره سال 91 عنوان کرد:این سال برایم تلخ و بد بود.می توانم بگویم که 91 بدترین سال زندگی ام بود.مادرم را در این سال از دست دادم و این سال را اصلا دوست ندارم.

وی درباره اینکه برای عید امسال چه برنامه ای دارد گفت:کدام عید؟من عید ندارم.تحمل جای خالی مادرم دشوار است.می خواهم تا روزی که زنده هستم هر سال بروم بهشت زهرا(س) وسفره هفت سین را در کنار مزار مادرم بچینم.

سرمربی فصل گذشته تراکتورسازی درباره دلیل جدایی  اش از این تیم در پایان فصل گذشته اظهار داشت:قرار بود یک سال دیگر در تبریز بمانم.ارتباط خوبی هم با مردم داشتم و در تبریز آرامش خوبی در زندگی ام حاکم بود.حتی لیست سال بعد را هم به آقایان دادم و سه خواسته از آنها داشتم.1_حفظ بازیکنان موردنظر2_جذب نفرات موردنظر و 3_هر کسی از تیم می رود با او تسویه حساب شود.

وی ادامه داد:به آقایان که امیدوارم خدااز برخی آنها نگذرد گفتم برای نقل و انتقالات 5 میلیارد پول لازم است.این صحبت ها 4 هفته مانده به پایان لیگ مطرح شد و مدیرعامل باشگاه رفت و آمد و گفت که هیات مدیره با 15 میلیارد بودجه موافقت کرده است اما الان هزار تومان هم نداریم.

قلعه نوعی تاکید کرد:خیلی با آقای سعد محمدی،مدیر مجموعه مس کرمان صحبت کردم که باشگاه تراکتورسازی را تحت پوشش قرار بدهد.او هم نظرش مساعد بود اما رفت و صحبت کرد و ظاهرا آقایان راه نداده بودند.

سرمربی استقلال بااشاره به جو نامطلوبی که علیه وی در تبریز به راه انداخته شد افزود:رفتند گفتند مردم تبریز علیه قلعه نوعی شده اند و جریان سازی کردند.متاسفانه افرادی که افکار ناپاک داشتند و به دنبال منافع شخصی بودند این جریانات را هدایت می کردند.آدم های غیر ورزشی به این فوتبال می آیند و قداست افراد را می شکنند چون برایشان  مهم نیست چه می شود.فقط به دنبال منافع شخصی،شهرت و رفتن به تلویزیون هستند.

وی درباره مبلغ طلبش از تراکتورسازی عنوان کرد:در قرارداد ما آمده بود که برایم خانه بگیرند اما به خاطر منافع باشگاه وقتی دیدم اجاره منزل موردنظر بالاست پیشنهاد دادم 50 میلیون از مبلغ قراردادم را بدهند که پول پیش پرداخت خانه کنم و اجاره ام هم نصف شود.وقتی از آنها جدا شدم نه تنها رفتند و در خانه من را بی اجازه باز کردند،بلکه آن 50 میلون را هم از صاحب خانه گرفتند.نزدیک به 300 میلیون و خرده ای هم که از قراردادم طلبکارم.آقایان با یک مربی داخلی اینطور رفتار می کنند اما برای خارجی ها هزار تا کار انجام می دهند.پول قلعه نوعی را که تیمشان را آسیایی کرد نمی دهند آن وقت فلان خارجی که هزار و یک مشکل دارد...خدا را گواه می گیرم در تبریز به جز سرما هیچ مشکلی نداشتم اما اجازه ندادند کارم را ادامه بدهم.

سرمربی استقلال درباره اینکه ورودش به این تیم در فصل جاری با بی پولی در باشگاه همزمان شد بیان داشت:همیشه همین طوری بوده است.استقلال دسته سومی،نهم جدول،سیزدهمی سهم من بوده است.

وی درباره اینکه پس از بازگشتش با بازیکنان اسمی که علیه او موضع داشتند کار کرد گفت:خدا را شکر من در این زمینه فراموشکار هستم.نمی گویم پدر ولی من برادر بزرگ این ها هستم و همیشه سعی می کنم دلم را پاک کنم.

سرمربی استقلال درباره بازگشت فرهاد مجیدی به جمع آبی پوشان اظهار داشت:من به خاطر منافع تیم فرهاد را آوردم.اگر استقلال به جای صدر جدول در جایگاه ششم بود،هرگز این کار  را نمی کردم.

وی درباره اینکه برخی گفتند قلعه نوعی ،مجیدی را آورده است تا او را خراب کند گفت:این حرفها را می زنند چون قلعه نوعی باج نمی دهد.این دشمنان قسم خورده برای اینکه قلعه نوعی هر چه دارد از خدا و اهل بیت است با او دشمنی دارند.اگر من می خواستم فرهاد را بیاورم تا خرابش کنم ،خدا گوشم را می گرفت و می زد زمین.

قلعه نوعی درباره اینکه آیا پس از حرفهایش درباره برخی جریانات رسانه ای از نهاد یا مسولی با وی تماس گرفته اند یا نه گفت:نه اما معتقدم قوه قضاییه باید یک دادستان ویژه را مامور رسیدگی به مشکلات فوتبال کند تا فساد در برخی رسانه ها ریشه کن شود.باید بررسی شود که چرا یک تیم با 5 میلیارد بودجه نمی تواند از لیگ یک به لیگ برتر صعود کند و یک تیم با یک میلیارد و دویست میلیون بودجه قهرمان لیگ برتر می شود.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : سه شنبه 29 اسفند 1391

اختصاصی-بازی امروز تراکتور مقابل سپاهان چنان افتضاح بود که بعد از این بازی باید از بازی ضعیفشان مقابل الجیش تحسین جانانه میشد،تک تک بازیکنان تراکتور کاملا آماده باخت در این بازی خانگی و در مقابل چشم 40 هزار هوادار عاشق بودند.اصلا انگار که مصاحبه های اخیر بازیکنان تیم در مورد بی پولی و گرسنگی کاملا درست از آب درآمده بود،واقعا که دل همه ما را به درد آورد!کاش پول عیدی مان را جمع میکردیم و تقدیم این با تعصب های تراکتوری میکردیم که شاید دلی از عزا در بیاورند و حداقل دم عیدی احساس گرسنگی نکنند،ما که پیش کش ولی به نظر نمیاید که اگر کل مردم آذربایجان پول عیدیشان را جمع کنند و تقدیم این عزیزان با تعصب کنند بتوانند تنها خرجی یک روز این عزیزان! را فراهم کنند.

واقعا به نظر میرسد که بدنه اصلی تیم از بی تعصب ها و بی غیرت ها تشکیل شده است،بازیکنانی که وقت و بی وقت شکم خالیشان را به رخ ما میکشند،از دهنوی گرفته تا نصرتی که دفاع جانانه اش را امروز به رخ همه کشید،مدافعی که بعد ازضربه سرخودش حدود بیست ثانیه در هوا دنبال توپ میگشت و آخر هم از سرگیجگی به زمین میخورد و ثابتی عزیز و دوست داشتنی که به نظر میرسد بیشتر از آنکه علاقمند دروازه بانی باشد،عاشق خروج از دروازه و بازی در خارج از محوطه جریمه است،به نظر باید در چند بازی که ساده به نظر میاید از آقای ثابتی به عنوان مهاجم استفاه شود تا ایشان بازی در خارج از محوطه را نیز تجربه نمایند و شاید به این طریق در بازی های حساس از خروج های بی موقعش جلوگیری شود،و جالب تر از همه مهدی کریمیان که در دقیقه هفتاد بازی که تیم سه بر صفر عقب بود تازه با بازیکنان سپاهان خوش و بش میکرد و مدافع آنها را میخنداند،هر چند که قبل از بازی هم گفته بود که اگر گل بزنم شادی نمیکم! لوپز هم که روز به روز در حال ضعیف شدن است.

سپاهانی ها که خسته تر  بودند امروز غیرت را به رخ خیلی از بازیکنان ما کشیدند،تا شاید درس بگیرند و حداقل،حداقل مواظب مصاحبه هایشان باشند و منت سر ما نگذارند...

و سخن آخرمان با مدیر بی تدبیری همچون جعفری میباشد که یک مدیر استثنائی در لیگ ایران است،مدیری که تیمی همچون تراکتور را برای بازی در سه جام به نوعی با 11 بازیکن میبندد تا سرسبد مدیران لیگ ایران باشد.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : سه شنبه 29 اسفند 1391

تونی اولویرا سرمربی پرتغالی تراکتورسازی که اصلا انتظار این بازی ضعیف و شکست سنگین تیمش را نداشت و بیشتر از هر سرخ پوش دیگری در ورزشگاه یادگار امام متعجب و غافلگیر شده بود، بعد از پایان بازی به شدت از عملکرد ضعیف خط دفاعی تیمش و به ویژه مهدی ثابتی انتقاد کرد و با جملات تند و صدائی بلند این بازیکنان را به باد انتقاد گرفت. الویرا معتقد بود اگر اشتباهات بچه گانه مدافعان و دروازه بان تیمش در دقایق اولیه بازی نبود، امکان رقم خوردن این شکست برای تیم تراکتورسازی وجود نداشت و از این رو به شدت به عملکرد خط دفاعی و دروازه بان تیمش معترض بود.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : سه شنبه 29 اسفند 1391

یادداشت روز : باخت تراکتور به مدیریت کاریکاتوری

تونی اولیویرا در بازی امروز خوب تیم اش را توصیف کرده : "کاریکاتور بودیم". راست گفته همان "گده" ای که به ظن آقای مدیر رسانه ای باشگاه الان سرمربی تیم تراکتور است، ماجرای باخت امروز تراکتور بدون تردید در زمین مسابقه رقم نخورد، تراکتور اگر امروز باخت بدون تردید به گفته تونی فقط به مدیریت باخت و السلام.

شما تصور کنید امروز چه اتفاقی افتاده است، تراکتور بازی حساسی را در مقابل تیم دوم جدول دارد، باید بازی را ببرد، سرمربی همه حرف ها را به بازیکنان زده و از آنها درخواست کرده تا تمرکز داشته باشند، اما در وقت ناهار شاهد جر و بحث بین بازیکنان و عوامل باشگاه می شود؟ می پرسد جریان چیست؟ می گویند والله مدیران مالی آمده اند و بابت 500 دلار بابت پول توجیبی بازیکنان در بازی هفته گذشته در قطر از بازیکنان رسید می گیرند و همه ناراحت هستند از این جریان، تونی هم عصبانی می شود و به اینکار مدیران مالی باشگاه عکس العمل نشان می دهد، عکس العمل طبیعی که اگر همه ما جای او بودیم همان کار را می کردیم و آن می شود که بعد از شکست واقعا خنده دار در بازی امروز بعد از کنفرانس خبری شاهد می شویم که مدیر روابط عمومی باشگاه، سرمربی تراکتور را به خاطر عکس العمل به کار بچه گانه مدیریت" گده "می نامد.

تراکتور امروز حتی کاریکاتور هم نبود، تونی هم می داند و ما هم که از بازی امروز سر خورده شده ایم این را خوب می دانیم، اما آخر این تراکتور ماست و از آن ماست، تا کی می خواهیم با "عیبی یوخ" سر خود را شیره بمالیم و دم نزنیم، تراکتور امروز باخت و باخت بسیار خفت باری را متحمل شد، آیا این تراکتور را می خواستیم که از یک تیم مدعی قهرمانی تا تیم سوم جدول که هر آن شاید رده سومی را هم از دست بدهد نزول کنیم؟ واقعا چه شده است که امروز تراکتور در بازی با سپاهان کاریکاتور بود و در بازی با الجیش با الطاف خداوندی از شکست گریخت؟

واقعیت این روزهای تراکتور جای دیگریست، بازیکن مصاحبه می کند و کسی به بازیکن حتی تو هم نمی گوید، چرا؟ کاظمیان دو روز نیست که به تیم آمده و از روزی که به تراکتور آمده برای تیم حاشیه ساخته اما کسی در مقابل او قد علم نکرده است، بازیکنان در تمرینات حتی به ریش آذرنیا سرپرست باشگاه هم نمی خندند چه برسد به کسی که از حرف او شنوی داشته باشند، از ابتدای فصل چندین و چند بار درگیری در تمرین رخ داده و جالب آنکه کسی از مدیران باشگاه که وقت رسید گرفتن کارشان طبیعی است حضور ندارند تا عکس العمل نشان بدهند!!! تعجب نمی کنیم وقتی می بینیم که "دهنوی" گستاخی می کند و مدیریت بجای کشاندن وی به کمیته انظباطی از سرمربی اش انتقاد می کند؟ پول به بازیکن نمی دهند اما برای 500 دلار رسید می گیرند آنهم در آستانه بازی که می تواند سرنوشت یک فصل را رقم بزند.

در ابتدای فصل مظلومی را آوردند اما چون همه ما در مقابلشان ایستادیم نتوانستند مقاومت کنند وتونی را آوردند و الان این کار را به نام خود ثبت می کنند و برای مدیریت خود ستاره می بخشند، در میانه فصل نوشتیم بازیکن نداریم سایت های هواداری و هواداران را "مگس" نامیدند باز دم نیاوردیم، بازیکن مصاحبه کرد و زد دک و پوز همه را پایین آورد اما کسی دم نیاورد، در بازی با استقلال بچگانه باختیم اما باز مدیریت باشگاه برای جمع شدن حواشی کاری نکرد، هوادار 650 کیلومتر رفت و آمد و آب از آب تکان نخورد از دل آقایان، از بازی با الجیش هم مشخص است که تراکتور آن تراکتور همیشگی نیست، همه می دانیم که درگیری  های داخل تیم و عدم مدیریت صحیح دارد تراکتور را به قهقرا می برد و امروز هم که گل طلایی آقایان دو ساعت مانده به بازی کار تراکتور را در راه رسیدن به قهرمانی یکسره کرد و تونی شد" گده"!!!

حیف برای هوادار تراکتور که با تراکتور نفس می کشد، برای هواداری که تراکتور بدون او تراکتور نبود، تراکتور امروز به "کاریکاتور مدیریت" باخت، به مضحکه کسی که فکر می کند مدیریت یعنی رسید گرفتن، تراکتور امروز باخت چون در تبریز مدیر برای تراکتور پیدا نمی شود تا پول بیاورد بر سر سفره بازیکن تا بازیکن هر غلطی که دلش اش خواست نکند، امروز تراکتور باخت چون مدیریت کاریکاتوری تراکتور این روزها خوب خود را نشان می دهد.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : سه شنبه 29 اسفند 1391

تراکتور هر چه دارد از من است ... این جمله ی سردار جعفری بود


بخش اول سخنی با جعفری :
آقای جعفری حرف شما رو قبول دارم از لحاظ آماری حق با شماست ولی ! این رو بدونید که اگه آقای گلابی هم میومد تراکتور با توجه به روند صعودی تراکتورسازی این تیم با پتانسیلی که داره میتونست همین روند صعودی رو داشته باشه ... قسمت دوم حرفم با شما: آقای سردار جعفری من شخصا شما را به عنوان یک بچه تبریز با تعصب قبول دارم و میدونم با تمام توان برای تراکتورسازی کار میکنید اما آیا تمام وقتی آهی در بساط ندارید و حساب باشگاه خالی است و منابع تامین بودجه را نمی شناسید کافی است؟ به گفته ی تمام کارشناسان
بزرگترین مشکل تراکتور نداشتن بازیکن است .

بخش دوم سخنی با قدیمی های تراکتور: آقای اف 14 آقای مهدی با تعصب شما فکر میکنید کی هستید ؟ شما همان بازیکنانی هستید که تا 3-4 سال پیش نه شهرت داشتید نه پول نه محبوبیت و تمام این ها را به هواداران تراکتور و شهر تبریز مدیونید ( این حرفم رو رک بهتون گفتم) شما حق ندارید به مربی تیم اعتراض کنید شما حق ندارید به مدیرعامل اعتراض کنید اعتراض به مدیر عامل و سرمربی یعنی اعتراض به تراکتور در نتیجه رو در رویی با هواداران . همه ی ما اداهای محمد ابراهیمی را اول فصل برای تمدید قرارداد به خاطر داریم / 6 ماه دوری کیانی را سال گذشته به دلیل اعتراض به تعویض شدن به خاطر داریم ...
بخش سوم سخنی با حاشیه سازان تازه وارد: آقای دهنوی شما در راس حاشیه سازان برای تراکتور قرار دارید از ابتدای فصل تا به این جای کار . هیچ تیمی هنوز نتوانسته به قول های مالی خود عمل کند چه رسد به تراکتور . همه ی ما شما را به عنوان هافبک درجه 1 قبول داریم اما قرار نیست هر روز برای تیم بزرگ تراکتور سازی حاشیه سازی کنید تیمی که بسیاری از بازیکنان حاضرند با قرارداد سفید برای این تیم بازی کنند . خدا را شکر کم پول ندارید . بهترین ماشین ها بهترین خانه و زندگی که بسیاری از هواداران که روی سکوها از شما بیشتر زحمت میکشند آرزویش را دارند .
خلاصه این جا تراکتور است حد خود را بشناسید و بدانید با 30 میلیون هوادار طرف هستید

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : سه شنبه 29 اسفند 1391


امروز باید یکی از دو تیم برنده می‌شد و چون تراکتور تحت فشار بازی آسیایی‌اش قرار داشت افت کرده بود و نتوانست مثل همیشه بازی کند

سرمربی تیم سپاهان دم از قهرمانی زد .
به گزارش گل ، زلاتکو کرانچاربعد از پیروزی تیمش مقابل تراکتور با روحیه مقابل خبرنگاران نشست و گفت: از ابتدای فصل اعتقاد داشتم که سرنوشت قهرمانی به نام تیم ما زده خواهد شد.  ما برای برد به تبریز آمده بودیم. در زمین بازی همه دیدند که تیم ما هیچ کم و کاستی نداشت. پانقدر خوب بازی کردیم که توانستیم حریف را در خانه خودش زمین گیر کنیم. هافبک خای ما در وسط زمین بر بازی مسلط بودند و تراکتور را غافلگیر کردیم و توانستیم 2 گل به ثمر برسانیم.
 وی ادامه داد: بعد از گل سوم هم بازی را با قدرت ادامه دادیم. باید به بازیکنان تیمم تبریک بگویم. به بازیکنان تراکتور هم که تا پایان بازی تلاش کردند خسته نباشید می گویم. امروز باید یکی از دو تیم برنده می شد و چون تراکتور تحت فشار بازی آسیایی اش قرار داشت افت کرده بود و نتوانست مثل همیشه بازی کند.
 کرانچار افزود: از ابتدای فصل اعتقاد داشتم قهرمانی به نام تیم ما زده خواهد شد. با اینکه در مقطعی از فصل افت کردیم اما دوباره به بازی ها برگشتیم و الان شانس زیادی برای قهرمانی داریم. شاید هم در 4 هفته باقی مانده اتفاقاتی رخ دهد که سرنوست قهرمانی تغییر کند.
وی درباره گلهای آفساید سپاهان گفت: به گواه بازیکنانی که پشت دروازه تراکتور خودشان را گرم می کردند 2 گل تیم ما سالم بود و داور اشتباه کرد.
آیا با حرف های کرانچار موافقید؟ نظر خود را درباره ادعای سرمربی سپاهان درباره قهرمانی بنویسید...

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : دوشنبه 28 اسفند 1391

نصرنیوز: سرمربی تیم تراکتورسازی گفت: امروز فکر کردم تیمم در لندن بازی می کند چون فقط هواداران انگلیسی تیمشان را از اول تا آخر بازی تشویق می کنند و من هواداران تراکتور تشکر می کنم و آنها بدانند همیشه در قلب من جای دارند.

به گزارش نصرنیوز، تونی اولیویرا سرمربی تراکتورسازی پس از شکست سه بر یک تیمش مقابل سپاهان اظهار داشت: سپاهان از شروع بازی پرس کرده بود و از ضدحمله های خود استفاده می کرد که به خوبی موفق شد.

اولیویرا گفت: ما باید قبول کنیم که سپاهان با برنامه تر از ما بازی کرد ولی دیگر باید این بازی را فراموش کنیم و به فکر بازیهای بعدی باشیم

وی افزود: هنوز چیزی برای ما تمام نشده است و من بعد از بازی به بازیکنانم گفتم که این بازی را فراموش کرده و این چند روز را در کنار خانواده های خود فراموش کنند.

تونی در ادامه گفت: ما تلاش خواهیم کرد که روی تیم و بازیکنان کار بکنیم و از لحاظ روحی و فکری آنها را بالا بکشیم.

سرمربی تراکتورسازی خاطرنشان کرد: در پایان حرفی دارم برای هواداران که امروز فکر کردم تیمم در لندن بازی می کند چون فقط هواداران انگلیسی تیمشان را از اول تا آخر تشویق می کنند و من هواداران تراکتور تشکر می کنم و آنها بدانند همیشه در قلب من جای دارند.

وی افزود: من در هر کجای جهان که باشم هرگز آنها را فراموش نخواهم کرد و بابت بازی ضعیف بازیکنانم در امروز از آنها عذرخواهی می کنم.

اولیویرا اظهر داشت: امروز بازیکنانم به قدری ضعیف بازی کردند که اگر 7 تعویض داشتم هفت نفر را عوض می کردم.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : دوشنبه 28 اسفند 1391

به گزارش آناج، تونی اولیویرا در کنفرانس بعد از بازی با سپاهان گفت: سپاهان امروز از ما خیلی خیلی بهتر بازی کرد. امروز تیم ما مثل یک کاریکاتور بود. بازیکنان در نیمه اول انگار در زمین نبودند، سپاهان در این نیمه دو گل زد و روحیه شان بالا رفت. در نیمه دوم هم با بازی محکم خود نتیجه را حفظ کردند.

وی ادامه داد: فقط می توانیم به سپاهان تبریک بگوییم. بازیکنان ما هر چه در توان داشتند ارائه کردند و نمیتوان آن ها را مقصر دانست.تونی اولیویرا در مورد حاشیه قبل از بازی که از طرف مدیریت ایجاد شده بود بیان کرد: اگر قرار بود به ما پول بدهند، اینقدر زود و سر وقت عمل نمی کردند، اما چون وقت گرفتن رسیده بود 2 ساعت مانده به بازی آن حواشی را ایجاد کردند. اما این عامل را نمی توان دلیل باخت امروز دانست. ما امروز خودمان نبودیم و من به شاگردانم گفتم که امروز را فراموش کنند و به فکر آینده و سلامتی خودشان باشند. درباره بازی امروز هیچ کاری نمی شود انجام داد.

وی در مورد برنامه ریزی تراکتور برای بازی با الشباب خاطر نشان کرد: اگر ایام عید نبود، من فقط تمرین فردا را تعطیل می کردم. اما چون عید نوروز فرا رسیده است، سوم فروردین اولین تمرین خود را برگزار می کنیم.

سرمربی تراکتورسازان در خاتمه خطاب به هواداران تراکتور سازی گفت: ما از هدف خود که قهرمانی است دست نمی کشیم و تمام تلاشمان را برای رسیدن به هدفمان به کار می گیریم. امروز هواداران ما دوباره ثابت کردند که بهترین هواداران جهان هستند که در هر شرایطی تیم خود را تشویق می کنند.

تونی اولیویرا در ابتدای کنفرانس به علت وجود مشکلات و حواشی در باشگاه بسیار عصبانی بود ولی در پایان با روی خندان جلسه را ترک کرد.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : دوشنبه 28 اسفند 1391

متاسفانه امروز شکست بدی داشتیم ولی بیاین هرچی که امروز بود رو فراموش کنیم فراموش کنیم که بازیکنا به جای بازی فقط تومیدان راه میرفتن یا خط دفاع به نوعی شده بود هافبک سپاهان که به مهاجماش پاس گل میداد یا دروازه بان خروجاش اشتباه بود و...هرچی بود تموم شد و وداع تلخی باقهرمانی داشتیم اما اینو همه ی هواداران می دونیم که تراختور همیشه واسه من قهرمانه و این رو هم به بازیکنان بگم که اگه حتی 50تاهم گل بخورین تشویق میشین اگه دهم بشیم بازم میایم استادیوم خودتون و وجدانتون قبول میکنه جواب این هوادارا اونجور بازی کردنه به هرحال بهتره به فکر پیروزی مقابل فولاد وپرسپولیس باشیم والبته از الان خودمون رو واسه فصل اینده اماده کنیم به نظرمن باشگاه باید ازالان به فکر مذاکره وتمدید قرارداد باتونی باشه واز اولین روز فصل نقل وانتقالات تمریناتو شروع کنه تراختور همیشه تو قلب ما قهرمانه
با تشکر از هوادار عزیز : میلاد رضایی

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : دوشنبه 28 اسفند 1391

به گزارش آناج، سرمربی تیم فوتبال سپاهان در کنفرانس خبری بعد از بازی گفت: وقتی  وارد بازی شدیم فقط دنبال برد بودیم و از موقعیت های خود بهترین استفاده را کردیم. در این بازی خط میانی ما بسیار خوب بود و به همین دلیل حریف غافلگیر شد و گل ها را یکی پس از دیگری دریافت کرد.

وی ادامه داد: ما در نیمه ی دوم نیز حالت بازی را حفظ کردیم و توانستیم برنده دیدار شویم. حریفمان نیز بسیار عالی کار کرد و به بازیکنان تراکتور که هرچه در توانشان بود ارائه کردند، تبریک می گویم.

کرانچار در مورد بازی بهتر سپاهان در بازی امروز نسبت به بازی با الغرافه گفت: باخت مقابل الغرافه، به بازیکنان ما نشان داد که اوضاع همیشه بر وفق مراد نیست و باید حداکثر تلاش و پتانسیل خود استفاده کرد تا نتیجه لازم را کسب کنند. در تمریناتی هم  که داشتیم با بازیکنان صحبت کردیم و آن ها را برای بازی با تراکتورسازی آماده کردیم.

مربی سپاهان در مورد هواداران تراکتورسازی عنوان کرد: من قبلا که سرمربی پرسپولیس بودم، با هواداران تراکتور آشنا بودم. آن ها واقعا بی نظیر هستند و با تشویق های با شکوه خود تیم های حریف را تحت فشار قرار می دهند. از هواداران تراکتور بخاطر حضور در این بازی تشکر می کنم.

کرانچار در مورد سه گلی که از سوی داور آفساید اعلام شد افزود: من در نیمکت بودم و زیاد تسلط نداشتم. اما بر اساس شهادت بازیکنانی که پشت دروازه بودند دو مورد از آن سه گل آفساید نبود، اما تصمیمات داوران برایم محترم هست.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در خاتمه عید باستانی نوروز را تبریک گفت.

در ابتدای کنفرانس خبری چلنگر مترجم سرمربی سپاهان از سوی تماشاگران تشویق شد.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : دوشنبه 28 اسفند 1391

به گزارش آناج، در ادامه هفته سی ام رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران دیدار حساسی امروز میان تراکتورسازی و سپاهان در تبریز برگزار شد که در پایان سپاهان با نتیجه سه بر یک توانست میزبانش را شکست دهد.

 
تراکتورسازان که در طول فصل اخیر هیچ گاه در تبریز شکست نخورده بودند با سه گل خلعتبری، فرشید طالبی و محرم نویدکیا در دقایق 15، 29 و 56 شکست سنگینی را متحمل شدند تا هم رکورد شکست ناپذیری داخل خانه تراکتور شکسته شود و هم این تیم تا حد زیادی از کورس قهرمانی عقب بماند. تک گل تراکتور دقیقه 90 توسط سوارز به ثمر رسید.
 
تماشاگران تراکتورسازی بعد از دریافت گل سوم از تیم سپاهان شروع به ترک ورزشگاه یادگار امام تبریز کردند.
 
تراکتورسازی با این شکست 55 امتیازی شد و در جایگاه سوم باقی ماند و فاصله اش با صدرنشین رقابت ها به 5 امتیاز رسید. از سویی دیگر سپاهان با 59 امتیاز به یک امتیازی استقلال رسید تا شانس بالایی در ادامه برای قهرمانی در رقابت های لیگ برتر داشته باشد.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : دوشنبه 28 اسفند 1391

خبرگزاری فارس: سپاهان به یک قدمی صدر رسید/ تراختور از کورس جا ماند

به گزارش خبرگزاری فارس، هفته سی ام لیگ برتر فوتبال ایران با انجام 2 دیدار به صورت همزمان از ساعت 15:30 به پایان رسید. در این دیدار ها تیم های مدعی عنوان قهرمان به میدان رفتند.

در یکی از بازی‌های امروز تراکتورسازی به مصاف سپاهان رفت. شاگردان کرانچار در این دیدار برتری مطلقی نسبت به حریف خود داشتند و با سه گل محمدرضا خلعتبری 14، فرشید طالبی 29 و محرم نویدکیا 54 به پیروزی رسیدند. همچنین حسین پاپی در دقیقه 55 برای سپاهان گل دیگری را به ثمر رساند که از سوی داور مردود اعلام شد. تک گل تراکتورسازی را گیلسون 88 به ثمر رساند.

سپاهان  با کسب 59 امتیاز به یک قدمی استقلال رسید تا حساسیت در صدر جدول به اوج خود برسد.

برای مشاهده جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال ایران اینجا کلیک کنید.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : دوشنبه 28 اسفند 1391
صفحات سایت
تعداد کل صفحات : 22           1    2    3    4    5    6    7    ...   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات