قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب

به گزارش آناج رکورد دار دوی 100 و 200 و 400 متر ایران و آسیا با بیان اینکه سردار رویانیان و باشگاه پرسپولیس فقط در ورزش آقایان حاضر به حضور و حمایت هستند گفت: دوست دارم با نام تراختور در مسابقات مختلف ورزشی شرکت کنم.طوسی در پاسخ به سوال خبرنگار آناج در مورد دلایل علاقه وی به تراختور گفت: همیشه با دیدن آذری زبان ها حس غرور و خوشحالی به من دست میدهد.آذری ها در هرجای دنیا که باشند همدل و یکی هستند و همیشه برای موفقیت تلاش میکنند.

اولین قهرمان دومیدانی بانوان ایران در آسیا در ادامه افزود: باشگاه پرسپولیس در رشته دومیدانی فقط از آقایان حمایت میکند. ورزش بانوان در ایران همیشه مظلوم واقع میشود.

طوسی در ادامه با بیان اینکه بازی های تراکتور را همیشه دنبال میکنم گفت: آرزو دارم روزی با نام تراختور در مسابقات قهرمانی جهان شرکت کنم.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : پنجشنبه 27 مهر 1391

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، اعضای کادر فنی تیم استقلال در صورت عدم آمادگی رحمتی و بهبودی کامل وی، دروازه بان دیگری را در اختیار ندارد که از وی برای بازی مهم با تراکتور استفاده کنند زیرا لیام ردی به تمرینات بازنگشته است و دروازه بان سوم تیم نیز جوان و بی تجربه است

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : پنجشنبه 27 مهر 1391

48 ساعت به مصاف دو تیم تراکتورسازی و استقلال باقی است . مسابقه ای که امید است بسیار جذاب و دیدنی وشاهد صحنه های زیبا و پرشور تراکتوریها باشد ، اما از چندی قبل برای کم فروغ کردن زیبایی های این مسابقه حاشیه سازان با تمام قوا وارد عملیات تخریب تراکتورسازی شده اند . خوشبختانه تراکتوریها با ترفند ها و شگردهای شیطنت آمیز این تعداد آشنایی کامل دارند . لذا با مواضعی هوشمندانه و درخور شان تراکتور اسیر حاشیه های آنها نشدند . سو استفاده گران و مصاحبه کننده های مختلف به نفع کسانی عمل می کنند که از گذشته منافعشان با هم تنیده شده است . برای مثال : وقتی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد که  تضمین احترام به اشخاص از جمله قلعه نویی که در حال حاشیه سازی برای تیم هستند(شکستن قفل درب و 50 میلیون خونه من به جیب چه کسی رفته) نیست با شیطنت این مطلب را عدم تامین امنیت قلعه نویی تفسیر کردند و در تریبونهای وابسته در بوق و کرنا دمیدند و هر روز از افراد کوچک برای مصاحبه و جو سازی علیه باشگاه تراکتورسازی استفاده می نمایند ، اما طولی نخواهد کشید که این افراد  رسوا خواهند شد .
باشگاه تراکتورسازی بر این حاشیه ها فائق آمد و از آنها عبور کرد . ما تنها به رقابت سالم با همه تیم ها فکر می کنیم و مواضع حرفه ای و فوتبالی ما در مقابل همه بالسویه است .
باشگاه تراکتورسازی از همه هواداران ارزشمند و فهیم خود می خواهد که بدون اعتنا به جنگ روانی و فضا سازی رقبا که بدنبال مشکل سازی برای تیم تراکتور هستند تنها با هدف موفقیت تیم محبوب خود وارد استادیوم شوند و بدور از هرگونه مسایل حاشیه ای تنها تیم خود را تشویق نمایند ، به تیم مقابل احترام بگذارند اگر چنانچه عواملی بخواهند از سکوهای سو استفاده کرده و مسایل غیر ورزشی و غیر حرفه ای را مطرح نموده و به منافع تیم لطمه بزنند ، خودشان جلوی آن عوامل را بگیرند سکوها یک دل و یک زبان با وحدت و همدلی با هیجان و شور هرچه بیشتر طوری بازیکنان تراکتور را تشویق حمایت و تهییج کنند که نود دقیقه بر تیم مقابل بتازند
تصمیمات تیم داوری را محترم شمرده و با مسئولین برگزاری مسابقه همکاری نمایند ، در این مسابقه همه هواداران همیاران تیم هستند و فرهنگ و شخصیت آذربایجان را به منصه ظهور خواهند رساند
در روز مسابقه همه اذهان و رسانه ها که متوجه سکوهای تراکتوریها هستند چیزی جز تشویق های پرشور ، حماسی و حرفه ای و فرهنگی تراکتوریها نخواهند دید
تراکتوریها یک بار دیگر مثل بازی با داماش ، ملوان و ... اخلاق ورزشی خود را به رخ فوتبال کشور خواهند کشید چون اخلاق ماندنی است و مقدم بر سایر مقوله هاست .

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : پنجشنبه 27 مهر 1391

Hanif Omranzadeh Morteza asadi
ok

سایت گل- مسابقه مهم تیم ملی مقابل کره جنوبی که بیش از یک هفته تیتر و محتوای روزنامه‌های ورزشی و سایت‌های فوتبالی را به خود اختصاص داده بود تا حدود زیادی جلوی حاشیه‌های فراوان بازی بزرگ هفته دوازدهم لیگ بر‌تر را گرفت وگرنه تا امروز که فقط ۴۸ ساعت تا این مسابقه مهم باقی مانده حتما کار به جاهای باریک کشیده می‌شد!

در روزهایی که رسانه‌ها روی تیم ملی کره و مسابقه سه‌شنبه‌شب زوم کرده بودند کل‌کل مدیران و بازیکنان تراکتورسازی و استقلال در خفا ادامه داشت و حتی اگر به صفحات روزنامه‌ها می‌رسید جایی در میان تیتر‌های مهم صفحه اول نداشت. در این روز‌ها هیات فوتبال تبریز هم وارد داستان شد، باشگاه تراکتورسازی پاداش مهمی برای برد تعیین کرد، مدیرعامل باشگاه از حساسیت بازی برای بازیکنان گفت و مدیرعامل کارخانه قول پاداش داد.


استقلالی‌ها هم بیکار ننشستند و سعی داشتند ضمن خویشتنداری جواب کری‌های تبریزی‌ها را بدهند. البته بخش عمده‌ای از مسئولان تیم و مدیران باشگاه با مصاحبه‌هایشان طی دو سه روز اخیر سعی در آرام کردن اوضاع بعد از مشکلات به وجود آمده بین امیر قلعه نویی و باشگاه تراکتورسازی داشتند. از محتوای مصاحبه‌های مسوولان باشگاه استقلال به خوبی پیداست که آبی‌ها از این می‌ترسند که از‌‌ همان ابتدای مسابقه جو منفی ورزشگاه بر کیفیت بازی تاثیر مستقیم بگذارد و البته امیر قلعه نویی با نا‌مهربانی سکو‌ها مواجه شود.

دراین راه حتی میثم بائو بازیکن استقلال هم پا پیش گذاشته و با ذکر این نکته که طی دو سال حضورش در تبریز بافرهنگ بودن هواداران تبریزی بر او ثابت شده خواسته قدمی در راه تلطیف جو ورزشگاه در روز مسابقه بردارد. البته با وجود این مصاحبه‌های آرام و مثبت برخی بازیکنان استقلال در مصاحبه‌هایشان شیطنت‌هایی داشته‌اند تا میزان کری‌ها را بالاترببرند اما در جبهه مقابل آتش تراکتوری‌ها بسیار داغ‌تر است.

همین که کارگران کارخانه تراکتورسازی با پیش‌بینی نتیجه و اعلام نتیجه ۲ – صفر روی بدنه تجهیزات کارخانه، خواسته قلبی‌شان را جلوی چشم بازیکنان و اعضای تیم می‌آورند نشان می‌دهد در تبریز چقدر روی این بازی و نتیجه‌اش حساس شده‌اند. قربانی کردن گوسفند و اتحادی که در تیم تراکتورسازی شکل گرفته نیز حکایت از اهمیت این مسابقه بزرگ دارد.

در سوی مقابل هم به نظر می‌رسد بازیکنان استقلال بی‌پولی و مشکلات مالی را حداقل تا پایان این مسابقه فراموش خواهند کرد اما هیچ کس نمی‌تواند قول دهد یا پیش‌بینی کند که بازی عصر شنبه تبریز بدون حاشیه و اتفاق خواهد بود.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : پنجشنبه 27 مهر 1391به گزارش نصرنیوز، این دیدار در حالی برگزار خواهد شد که تراکتورسازان تا کنون در ورزشگاه یادگار اما مقابل استقلال تران به پیروزی نرسیده اند و در این دیدار می خواهند به اولین پیروزی خود مقابل این تیم برسند.

همچنین تراکتور نیز در این دیدار میزبان است و با وجود اینکه در چندین دیدار اخیر خود ورزشگاه یادگار امام را پر ندیده است در این دیدار بار دیگر این ورزشگاه لبریز از هواداران پرشور این تیم خواهد بود تا پرشورهای فوتبال ایران این ورزشگاه را به جهنمی برای استقلال تبدیل کنند.
همچنین از سویی دیگر این دیدار حساسیت های دیگری هم در پی دارد که یکی از آنها حضور دوباره امیر قلعه نوعی در تبریز است. وی که سال گذشته توانست با تراکتور به مقام نایب قهرمانی لیگ برتر برسد پس از جدایی از این تیم مشکلات و حواشی را برای این تیم به وجود آورد که موجب آزردگی خاطر هواداران این تیم شد.
اتفاقاتی که هنوز هم به پایان نرسیده است و این روزها بازار این حواشی داغتر از گذشته است تا جایی که قلعه نوعی و دستیارانش اقدام به مصاحبه علیه مسئولان تراکتور کردند که آنها هم این اقدام را بی پاسخ نگذاشتند تا جایی که کار به شکایت و ستاد منشور اخلاقی کشیده است...
همچنین بازیکنان سابق تراکتور بار دیگر با پیراهن آبی در مقابل این تیم خواهند ایستاد. اکبرپور، صادقی و توزی بازیکنانی هستند که سال گذشته با پیراهن تراکتور به مصاف استقلال رفتند و امسال نیز با پیراهن آبی مقابل سرخ های آذربایجان صف آرایی خواهند کرد.
اما حساسترین اتفاق این دیدار به کری خوانی هواداران دو تیم مربوط می شود. استقلال و پرسپولیس که عادت دارند همیشه حتی در شهرستان ها هم تیم میزبان باشند و از حمایت های هواداران خود بهره مند شوند در تبریز با رویه ای دیگر مواجه می شوند. شاید قانون 10درصد هم در تبریز دردی برای آبی پوشان درمان نکند و آنها حتی چند هزار هوادار را هم در تبریز نخواهند داشت.
قبلا نیز تجربه شده است که تیمهای دیگر که به ورزشگاه یادگار امام می آیند و در مقابل نماینده شمال غرب کشور قرار می گیرند هواداری از خطه فوتبال دوست آذربایجان نداشته اند و به هر حال طرفداران تراکتور بزرگترین سرمایه این تیم محسوب می‏شوند و شاگردان تونی اولیویرا می‏توانند با تکیه بر حمایت آن‏ها دومین شکست استقلال را هم رقم بزنند.
به طور حتم تقابل دو مربی با اندیشه های متفاوت بسیار دیدنی خواهد بود. قلعه نوعی که از بهترین مربیان ایران است در تقابل با مربی قرار خواهد گرفت که سابقه حضور در تیمهای مطرحی چون پورتو پرتغال را در کارنامه مربی گری خود دارد و باید منتظر ماند تا دید اندیشه های متفاوت این دو مربی چه سرانجامی در پیش خواهد داشت و کدام یک خواهد توانست بر دیگری برتر واقع شود.
همچنین پس از وقفه ای که در لیگ برتر حاصل شد تراکتورسازان تمرینات خود را پس از تعطیلی 4 روزه ای آغاز کردند تا خود را آماده مصاف با آبی پوشان کنند ولی شاگردان قلعه نوعی با مشکلاتی که برای تیمشان به وجود آمد پس از وقفه ای طولانی تر تمرینات خود را شروع کردند که درگذشت مادر قلعه نوعی نیز موجب شد تا تمرکز این مربی بیش از پیش درگیر باشد.
برگزاری این دیدار در روز شنبه هم یکی از اتفاقاتی است که موجب ناراحتی مسئولان و هواداران تراکتور شده است. دلیل این اتفاق برگزاری دیدار تیم ملی مقابل کره است که عنوان شده است که می خواهند فاصله زمانی خوبی بین این دو دیدار باشد تا بازیکنان دو تیم بتوانند در تمرینات تیم های خود حاضر شوند اما این صحبت ها در حالی عنوان می شود که تیمهای لیگ برتری نظیر سپاهان روز جمعه به مصاف حریفان خود خواهند رفت.
تراکتور تا کنون با 4 برد، 5 تساوی و دو شکست در رتبه هفتم جدول رده بندی جای گرفته است و می خواهد با کسب هر سه امتیاز این دیدار تا جایی که می تواند پیش برود و خود را به رده های بالای جدول برساند و از صف مدعیان دور نماند تا هواداران این تیم امیدوارتر به ادامه لیگ اندیشه کنند.
اما در سویی دیگر استقلال وضعیت بهتری نسبت به میزبان خود دارد و با 5 برد، 4 تساوی و تنها یک شکست و یک بازی کمتر نسبت به سایر تیمها در رتبه چهارم قرار گرفته است و با پیروزی در این دیدار حتی می تواند صدرنشین لیگ برتر شود.


قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : پنجشنبه 27 مهر 1391


پاسخ این سؤال بیشتر از آنكه ذهن ما را مشغول كند عوامل تیم استقلال را به دلهره انداخته است دلهره ای كه بیشتر به باخت سنگین و فرار از وجدان مربوط است نه مسأله ای دیگر.داستانی كه غمزه برای ما بازی كرد و یا خیانتی كه محسن تركی در حق ما كرد و یا بی حرمتی كه هواداران برخی تیم ها كردند مگر چگونه پاسخ داده شد كه اینها صحبت از ضمانت و امنیت می كنند!؟ در یادگار گلوله برف پرتاب شد و آن هم در قبال چندین اشتباه مرگ بار مگر در آزادی سنگ پرتاب نشد؟مگر در نقش جهان نارنجك پرتاب نشد؟مگر همین دیشب در بازی ملی نارنجك پرتاب نشد اگرچه خوشبختانه عمل نكرد كه اگر می كرد این بار هوادار آزادی با حكم فدراسیون كشور فرار نمی كرد كه در مقابل فیفا را می دید.ناسزا ،حتی به خودی ها هم رحم نمی كنند.پس دلهره این مسؤلین بیشتر از باخت سنگین است چرا كه به خوبی می دانند 3 سال پی در پی است كه در تبریز عملكرد ضعیف داوری در نتیجه بازی تراختور - استقلال تأثیر گزار بوده است.تأثیری كه اگر نبود استقلال 1 امتیاز هم كسب نمی كرد.پس این مانور تبلیغاتی طبیعی ست.اما مسأله بعدی وجدان است،وجدانی كه اگر تا كنون نمرده باشد! اگر شما سرمربی اسبق خیانتی در قبال این مردم نكرده اید پس چرا توسط اطرافیان پی در پی بیانیه صادر می كنید؟

صحبت از سرمربی اسبق شد ابتدا درگذشت مادر جناب عالی را تسلیت عرض می نماییم روحشان شاد و بازماندگانشان را صبر باد.
و اما اصل موضوع،این روزها هر كس از جانب هوادار سخن می گوید و تصمیم می گیرد یكی از ترس و دلهره چاپلوسی می كند و دیگری برای پیش برد مقاصد خود تحریك می كند.و بعضی نصیحت می كنند باید نخست دید كه نصیحت كننده و نصیحت شونده كیستند.نصیحت شوند اكثراً از قشر تحصیلكرده جامعه ورزشی منطقه هستند و هر یك از آنها به اندازه سابقه ورزشی نصیحت كننده گان تحصیلات آكادمیك و عالی طی كرده اند پس شایسته است زمانی كه هوادار تراكتور مخاطب عزیزان قرار می گیرد كمی چاشنی احتیاط را نیز در پیش گیرند.

سرمربی اهل تهران كه عمر خود را برای باشگاه استقلال گذاشت و توسط هوادار همان باشگاه به زشت ترین القاب مورد تمسخر قرار گرفت. ما اگر قضاوت كنیم باید عادلانه رفتار كنیم بدون شك هر سرمربی آرزو دارد در شهر خود مربی گری كند مخصوصاً آن شهر پایتخت هم باشد و مخصوصاً در تیمی كه عمری برای آن صرف كرده است. هوادار تراكتور این مسأله را درك می كند پس اگر سرمربی اسبق از قبل و یا لااقل در روز نایب قهرمانی به این موضوع اشاره می كرد اگر مورد استقبال 20 هزار نفر قرار گرفت با دعای 70 هزار نفری بدرقه می شد. اما مسأله این گونه نشد اردشیر قلعه نوعی چیزی را زیر پا گذاشت كه یكسال برای مردم آذربایجان دیكته كرد و آن "عزت" بود.!
او در هر مصاحبه بارها و بارها این كلمه را بكار برد درسی را یاد مردمی می داد كه ازبر بودند درسی كه معلم هرگز خود آن را فرانگرفت.معلمی كه عزت ندارد نمی تواند آن را به دیگران بیاموزد چرا كه آموختن با قلب میسر است.مردی كه عزت دارد به فكر بازی و نتیجه تیم خود است نه اینكه مواظب ساق پاهای بازیكنان حریف باشد حتی اگر آن حریف استقلال تیم محبوب وی باشد. این به غیر از خیانت چه معنی می دهد؟ شاید بگویید در آزادی همان استقلال را 3-2 شكست داد اما به یاد داشته باشیم كه بیشتر از آنكه برای ما بجنگد برای اثبات خود جنگید و این از نگاه تحقیر آمیز به پرویز مظلومی در پایان بازی كاملاً مشهود بود و هر آن كس این را نداند چه بداند؟

او به ما گفت 3 سال در اینجا خواهم ماند اما دو هفته ما را سر كار گذاشت!
او به ما گفت سفید امضا می كنم اما با استقلال سفید بست!
او به ما گفت اطرافیان تیم كوچك است اما باید دید پس چرا ابتدای فصل بزرگ بودند؟
او به ما گفت سال اول اصول را در تیم پیاده می كنم اما تیم را از هم پاشاند!
او گفت نمی خواهم در آسیا زنگ تفریح باشم آسیایی كه هنوز قطعی شدن سهمیه آن معلوم نیست.
او گفت تیم باید قدرتمند تر شود كه اگر می ماند نه صادقی می رفت و نه توزی و بدون شك با جذب مهره های كلیدی نظیر دهنوی و كریمیان تیم تقویت می شد.
او مهدی كیانی را بیرون گذاشت تا به ما بگوید چقدر بزرگ است اما به ما گفت برای كار 3 ساله این كار را كردم برای پیاده سازی اصول اما آخر فصل ما را قال گذاشت اگر كیانی نیم فصل به سپاهان یا پرسپولیس می رفت اكنون ما چه باید می كردیم؟
اگر او نامغرضانه رفت پس چرا چندین و چند بازیكن را با خود برد و چندین تن را هوایی كرد؟ اگر پاسختان استقلالی بودن آنهاست پس توزی چه؟ و یا برخی كه هوایی شدند و چوبش را هم خوردند چوبی كه شاید به قیمت تغییر سرنوشت تمام شود.
می گویند بهترین نتیجه تاریخ تیم را برای ما رقم زد! ما هم بهترین استقبال را در تاریخ عمرشان كردیم.دیگر در خواب هم ببیند كه هواداری به تعداد تماشاگران استقلال در بازی های رسمی به پیشوازش بروند!
می گویند خدمت بزرگی در حق ما كرد و این افتخار را به ما داد كه تیم ما را دوم كرد. اما واقعاً یك نفر به بزرگی یك ملت است؟چه مقایسه دردناكی!
ما هم خدمت بزرگی به وی كردیم تیمی به وی سپردیم كه ملیون ها هوادار دارد.
زمانی او را در آغوش گرفتیم كه حتی استقلال هم به او یك تیپا زده بود.تلاش كرد زحمت كشید و پولش را گرفت پس حساب بی حساب. اما تقاص دروغ گفتن و تظاهر كردن را هنوز نداده است و تقاص از هم پاشیدن تیمهایی كه بعد از هر كوچ به آن عادت دارد و تقاص دروغ گفتن و تصعب و احتیاط! تصعبی كه به ساقهای بازیكنان تیم حریف داشت نه قلب ملیون ها هوادار كه در قبال آنها مسؤل بود.
اما این سخنان برای چه بود؟ اینكه وقتی به یادگار آمد به سرمربی سابق توهین كنیم؟ نه! هرگز! ما استقلالی نیستیم!
اینها گفته شد تا پاسخ توهمی باشد كه این روزها نقل قول محافل است" او افتخار داد و تیم را نایب قهرمان كرد مقامی كه دیگر هرگز بدست نخواهد آمد!"
ما برای قهرمانی خیز برداشته ایم قبل از او نیز روند اكیداً صعودی داشتیم و بدون او نیز ادامه خواهد داشت.
اما كسانی كه اعتقاد دارند قلعه نوعی باید تشویق شود شاید هنوز نمی دانند كه چه می گویند! چرا كه او در قبال یك سال خدمت، پولی به اندازه درآمد یك سال ِ 100 خانواده متوسط را گرفت!
سركار گذاشتن و بازی كردن با احساسات مردم بماند.
و كسانی كه می گویند مبادا به او توهین شود! باید بدانند مردم آذربایجان بزرگتر از آنی هستند كه توهین كنند. او شنبه برای ما یك غریبه خواهد بود.همین و بس.
و ما جهنم واقعی را به حریف نشان خواهیم داد و نه با كف زدن های ملوسانه و ناسزاهای نامردانه.
تفاوت یادگار با آزادی شنبه معلوم خواهد شد،رعب در صورت هایتان و دلهره در ساقهایتان مشهود است.
به جهنم خوش آمدید.


قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : پنجشنبه 27 مهر 1391

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، توزی که با شرایط خاص و ویژه به کشورش سفر کرد و با مسئولین این تیم به مشکل برخورد در حال حاضر قراردادی با آبی ها ندارد عنوان شده است وی با شرایط قراردادش در ابتدای فصل موجب شده که عنوان شود قراردادش فسخ شده است زیرا وی باید طبق قراردادش تا به حال پول دریافت می کرد اما این اتفاق رخ نداده و به این دلیل احتمال فسخ وجود دارد./مح

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : پنجشنبه 27 مهر 1391

چند هفته ای است که در این فکرم که روز مسابقه چه عکس العملی از هواداران در مقابل قلعه نویی ، همدانی و برهانی ها رخ خواهد داد.

از همه دوستان و اهالی محل و فوتبال دوستان و اشخاصی که در فوتبال حرفی برای گفتن دارند در این مورد سوالاتی میکنم و هر روز در این مورد بحث بزرگی صورت میگیرد. در آخر به این نتیجه رسیدم که %90 مردم بر این عقیده اند که :

1 - بی اعتنائی کامل به تیم حریف

2 - بی اعتنائی مطلق به کادر فنی استقلال . انگار که وجود خارجی ندارند.

3 - تشویق بی امان تیم خود و فشار روحی به تیم حریف


چون این بازی یک بازی حیثیتی است و قبل از بازی چند تن از استقلالی ها با مصاحبه های چرت خود موجب ناراحتی هواداران ما شده اند وظیفه ما هواداران این است که 90 دقیقه سر پا ایستاده و تیم خود را تشویق کرده و با فریادهای خود و تشویق بی امان تیم خود فرصت بازی خوب به حریف ندهیم و انشالله با برد تیم تراختور خود به خود مشت محکمی بر دهن قلعه نوعی ها ، برهانی و همدانی ها خواهیم زد.

ما که اسم خود را گذاشته ایم هوادار حرفه ای پس از تمام هواداران خواهش میکنم که کاری به تیم حریف نداشته باشند. نه تشویق حریف نیاز است و نه توهین فقط و فقط تشویق تیم خود. باز هم تکرار میکنم خواهشن در روز بازی کوچکترین اعتنایی به قلعه نویی و ... نخواهیم داشت. اگر برخی از هواداران از دست این اشخاص ناراحت هستند با ورود آنها به استادیوم با پشت کردن به آنها اعتراض خود را نشان دهند و نه توهینی کنند و نه...

یاشاسین تراختور و یاشاسین تورک میلتی

تارکان

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : پنجشنبه 27 مهر 1391

فردین عابدینی بازیکن تیم تراکتورسازی از دیروز به تمرینات بازگشت.

عابدینی بعد از عمل کیست زانو چند هفته ای از تیم جدا بود و به صورت انفرادی به فیزیوتراپی و کار با وزنه می پرداخت.

وی از دیروز به تمرینات تیم اضافه شد و کارهای استقامتی ، تعادلی خود را آغاز کرد.

به گفته پزشک تیم دکتر ثابت ، عابدینی از دو هفته دیگر می تواند تیم را در مسابقات همراهی کند.

 

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : پنجشنبه 27 مهر 1391

سایت گل- مسئوولان باشگاه تراکتور قول پاداش 20میلیون ریالی را به بازیکنان شان داده اند.تراکتوری ها هفته آتی و در دیداری حساس و البته حیثیتی باید به مصاف استقلال بروند.با توجه به اینکه این دیدار حکم یک بازی شش امتیازی را برای هر دو تیم دارد مسئوولان تراکتور در نشستی که روز گذشته و با بازیکنان شان داشتند به آنها قول پاداش بیست میلیون ریالی را دادند تا به این واسطه آنها را از نظر رروحی شارژکنند

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : پنجشنبه 27 مهر 1391

تراکتور
goal

سایت گل – دراستانه بازی حساس تراکتورسازی مقابل استقلال که شتبه آینده در تبریز برگزار می شود روز گذشته مسوولان تیم تراکتورسازی برای صحت و سلامت بازیکنانشان طی یکی دو روز آینده تا مسابقه و البته احتمالا موفقیت مقابل آبی های تهران گوسفند قربانی کردند.

البته در تمرین دیروز تراکتورسازان بعد از مدت ها فردین عابدینی بازیکنن مصدوم این تیم تمریناتش را از سر گرفت و این خبر خوبی برای هوادارت تراکتور خواهد بود.

عابدینی بعد از عمل کیست زانو چند هفته ای از تیم جدا بود و به صورت انفرادی به فیزیوتراپی و کار با وزنه می پرداخت.

وی از دیروز به تمرینات تیم اضافه شد و کارهای استقامتی ، تعادلی خود را آغاز کرد.به گفته پزشک تیم دکتر ثابت ، عابدینی از دو هفته دیگر می تواند تیم را در مسابقات همراهی کند

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : پنجشنبه 27 مهر 1391

خبرگزاری فارس: جریمه‌های میلیونی برای تیم‌های پیکان، فجرسپاسی و تراکتورسازی

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، دیدار دو تیم پیکان تهران و فولاد خوزستان از سری رقابت‌های هفته دهم لیگ برتر در حالی برگزار شد که تماشاگران تیم پیکان مرتکب تخلفاتی شدند.

بر همین اساس کمیته انضباطی، تخلفات تماشاگران را طبق بند 4 ماده 22 آئین نامه انضباطی تشخیص داده و تیم فوق را به پرداخت 2 میلیون تومان جریمه نقدی محکوم کرد.

ضمن این‌که این کمیته اعلام کرده است که در صورت تکرار تخلف در مسابقات آتی، تنبیهات شدیدتری برای تیم پیکان در نظر گرفته می‌شود.

همچنین در دیدار تیم‌های فجر سپاسی شیراز و تراکتور سازی تبریز در هفته دهم لیگ برتر، تماشاگران تیم فجر شهید سپاسی با سردادن شعارهای غیر اخلاقی و تماشاگران تیم تراکتورسازی با اعتراض به تصمیمات داور مرتکب تخلفاتی شدند که بر همین اساس کمیته انضباطی تخلفات تماشاگران را طبق بند 4 ماده 22 آئین‌نامه انضباطی تشخیص داده و با توجه به سابقه تکرار این تخلفات از سوی هر دو تیم در هفته‌های گذشته، تیم‌های فجرسپاسی و تراکتورسازی را به ترتیب به پرداخت 3 میلیون تومان و 7 میلیون تومان محکوم کرد.

رای صادره نسبت به تیم‌های پیکان و  فجرسپاسی قطعی است و رای تیم تراکتورسازی قابل تجدید نظرخواهی در کمیته استیناف است.

انتهای پیام/آ

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : پنجشنبه 27 مهر 1391

خبرگزاری فارس: نقض قانون سوم نیوتن / بازیکنان تراکتور پولدار می‌شوند

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، بیشتر زمان موج فوتبال این هفته به بازی حساس تراکتورسازی و استقلال اختصاص یافته بود. مرتضی اسدی و یوسفی طباطبایی مهمانان برنامه این هفته بوده و در این برنامه مصاحبه تلفنی با  محمدحسین جعفری مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در مورد آخرین وضعیت تیم و نحوه بلیت‌فروشی بازی استقلال با تراکتورسازی برقرار شد.

آغاز بلیت‌فروشی از ساعت 10 صبح روز مسابقه

محمدحسین جعفری مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی تبریز از در نظر گرفتن پاداش برای برد استقلال خبر داد و گفت: سعی داریم بخشی از قرارداد بازیکنان تیم تراکتورسازی را در آبان ماه پرداخت کنیم.

وی افزود: با اینکه در تنگنای مالی قرار داریم و پرداخت‌هایمان در وضعیت مطلوبی نیست، اما می‌توان گفت در حد قابل قبول است.

جعفری به عدم نتیجه‌بخش بودن تلاش باشگاه در تغییر زمان و ساعت بازی اشاره و خاطرنشان کرد: برگزاری بازی در زمان اعلام شده را به فال نیک گرفته و امیدواریم در یک بازی خوب و بدون حاشیه به 3 امتیاز بازی دست یابیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز از فعالیت 24 گیشه بلیت‌فروشی از ساعت 10 صبح در ورزشگاه خبر داد و افزود: شارژ کارت‌های هواداری آغاز شده، اما تعداد این کارت‌ها هنوز به رقم قابل ذکری نرسیده است.

وی همچنین به مکاتبه با شرکت اتوبوسرانی برای پوشش ناوگان این شرکت در بازی استقلال با تراکتورسازی اشاره کرد.

کاپیتانی تراکتور افتخار بزرگی است/ تماشاگران تراکتورسازی عاشق هستند

مرتضی اسدی کاپیتان تراکتورسازی که یکی از مهمانان برنامه این هفته بود گفت: تونی مربی بزرگی است که رفته رفته ترکیب تیمش را پیدا می‌کند.

وی به تاثیرات مثبت بازی‌های تدارکاتی تیم تراکتورسازی اشاره و اظهار کرد: با آمادگی کامل و انگیزه بالا به مصاف استقلال می‌رویم و فراموش نکنیم که این بازی تنها برای ما سخت نیست و برای استقلال و سپاهان هم که با تراکتور بازی خواهند کرد، بازی مشکلی است.

مدافع تیم تراکتورسازی از تماشاگران تیمش خواست که در بازی با استقلال صبور بود و افزود: در این بازی شاید ما ابتدا گل بزنیم، شاید هم گل بخوریم و تماشاگران تیم تراکتورسازی نباید فراموش کنند که بازی فوتبال 90 دقیقه بوده و با تشویق مداوم آنها می‌توان گل خورده احتمالی را جبران کرد.

اسدی در مورد برخورد هواداران با امیر قلعه‌نویی و تیم استقلال ابراز داشت: بالاترین عنوان تیم تراکتورسازی مقام دومی با مربیگری امیر قلعه‌نویی است و وی در فصل گذشته برای تراکتورسازی زحمات انکارناپذیری کشید و باید به نوعی احترام قلعه‌نویی حفظ شود.

کاپیتان تیم تراکتورسازی با اشاره به بی‌نظیر بودن هواداران تیمش گفت: در هیچ کجای دنیا چنین تماشاگران عاشقی پیدا نمی‌کنید که در سخت‌ترین شرایط جوی تیم خود را تنها نمی‌گذارند.

وی در همین مورد یادآور شد: در بازی سال گذشته تراکتورسازی با سایپا که برف می‌بارید، تماشاگران تیم ما در هوای سرد و برفی در ورزشگاه حضور داشتند و حتی حاضر نبودند همانند تماشاگران تیم حریف به مکان بسته و یا مسقف پناه برند.

اسدی کاپیتانی تیم تراکتورسازی را افتخار بزرگی برای خود دانست و تصریح کرد: من در تیم صبا هم کاپیتان بودم، اما با بستن بازوبند سرگروهی در تراکتورسازی قابل قیاس نیست.

 

نقض قانون سوم نیوتن

ساعی یکی از مجریان برنامه موج فوتبال از نقض قانون نیوتن در یکی از بازی‌های تراکتورسازی سخن گفت و اظهار کرد: تماشاگران تیم تراکتورسازی بعد از بازی برگشت سال گذشته  نشان دادند که هر عملی را عکس‌العملی نیست و حرکت خوب آنان موجب تمجید فدراسیون فوتبال و مدیر باشگاه داماش شده و این حرکت خوب و قابل تقدیر در بازی تراکتورسازی با ملوان امسال نیز تکرار شد.

طباطبایی: تماشاگران تراکتورسازی باهوش هستند

یوسفی طباطبایی دومین مهمان برنامه موج فوتبال، تماشاگران تراکتورسازی را طرفدارانی باهوش خطاب کرد.

این استاد روانشناس تاثیرات تشویق در ورزشکار را کاهش خستگی و افزایش دقت بازی ذکر کرد و افزود: هر قدر میزان مشوق و تشویق‌گر بیشتر باشد، روحیه تیم افزایش یافته و تیم بازی بهتری ارائه خواهد کرد.

وی به نقش مهم لیدر در تشویق اشاره و تصریح کرد: هوادار یار یا لیدر مدیریت تشویق تماشاگران را بر عهده داشته و یک لیدر قوی باید یک روانشناس خوب باشد.

یوسفی‌طباطبایی افزود: در فوتبال مدرن امروز نوع تشویق‌ها متفاوت است و  لیدر باید تشخیص دهد که در ابتدای بازی چگونه باید تیم را تشویق کند و در اواسط بازی و یا انتهای بازی تشویق‌ها باید به چه شکل باشد.

82 درصد مردم معتقدند تراکتور استقلال را می‌برد

نظرسنجی برنامه این هفته موج فوتبال پیش‌بینی بازی تراکتورسازی با استقلال بود که 82 درصد شرکت‌کنندگان به برد تراکتورسازی رای داده بودند، 9 درصد تساوی و 9 درصد نیز پیروزی استقلال درصد آرای دیگر نظرسنجی بود.

مرور بازی‌های لیگ دسته اول ایران و نمایندگان فوتبال تبریز، گل‌های بازی‌های استقلال با تراکتورسازی در لیگ برتر، گزارشی از روند حضور قلعه‌نویی از ابتدا تا انتها در تراکتورسازی و مصاحبه با تماشاگران راجع بازی تراکتور و استقلال از دیگر آیتم‌های برنامه موج فوتبال بودند.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : پنجشنبه 27 مهر 1391

[http://www.aparat.com/v/qPTFt]

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : پنجشنبه 27 مهر 1391

بازی مقابل استقلال همان قدر که برای کادر فنی حساس است، برای بازیکنان هم فرصت خوبی است که بتوانند خودی نشان دهند و جایگاهشان را روی سکوها بالا ببرند. این نوع بازی‌ها انگیزه بازیکنان را برای بهتر بازی کردن افزایش می‌دهد. مهم بودن بازی از نظر جدول رده‌بندی، پخش مستقیم و عوامل دیگری که هر کدام در مهم شدن بازی نقش زیادی دارد. تراکتور هم مثل بقیه تیم‌ها بازیکنانی دارد که بار اصلی تیم را بر دوش می‌کشند و انتظار بیشتری نسبت به بقیه بازیکنان از آنها می‌رود. احتمال این وجود دارد که انگیزه این بازیكنان باعث درخششان در این بازی شود و در مقابل همین انگیزه را در سکو می تواند دید و مواردی نیز مطرح می شود که این بمب انگیره را در زمین خودی منفجر کند و ترکش آن که همانا سکونشین ها می باشد را چون آور بر داخل زمین بریزد

دروازه‌بان‌ها: چه عقیل بازی کند چه فروزان، انگیزه‌هایشان برای این بازی زیاد است. فروزان برای اثبات خود و اعتمادی هم برای نشان دادن خود به قلعه‌نویی به خاطر یک فصل نیمکت‌نشینی.

هر دو دروازبان برای جای گرفتن در ترکیب اصلی ریسک خود را می طلبد و اعتمادی تا به ایجای کار دروازبانی نشان نداده که بتوان در بازی های بزرگ روی وی حساب باز کرد و فروزان نیز به دلیل منتصب شدن به قلعه نویی ، حساسیت را بالا می برد و اگر کوچکترین اشتباهی در این بازی مرتکب شود تا چندین هفته خوراک رسانه ها را جور خواهد کرد و البته اتفاقات سکو را فعلا نادیده می گیریم

مرتضی اسدی : اسدی آنقدر با تجربه عمل می کند که این حساسیت ها روی او تاثیری نداشته باشد و اسدی را می توان تنها بازیکنی دانست که با قلعه نویی مشکلی پیدا نکرد و حداقل بطور رسمی و علنی ! اینروزها اسدی سودای تیم ملی را در سر می پروراند و خیلی از کارشناسان نیز حق را به وی می دهند و شاید این دوئل بین اسدی و کی روش باشد

محمد نصرتی : به ترکیب تراکتور بازگشت مطمئنی داشت و از همان بازی اول خود را به تونی تحمیل کرد و این تحمیل کردن های وی به کی روش هم رسید و در این بازی نیز مقابل قلعه نویی خواهد بود ، مربی که تا اسمش برای تراکتور به میان آمد راه خود را از تراکتور کج کرد و به پرسپولیس رفت

مهدی کیانی: دلیل انگیزه بالای او برای این بازی برای همه مشخص است. کری‌های اخیر او با برهانی هم این را نشان می‌دهد. کیانی متعصب ترین بازیکن تراکتور است و در این دیدار می خواهد عرض اندام کند و جمله ای که به زبان آورده است : گل ببرم ! او بزرگ است و نیازی به گل من ندارد .

احسان حاج‌صفی: خاطره خوبی از بازی مقابل استقلال در تبریز ندارد و در این بازی می‌خواهد آن خاطره را پاک کند ولی نیمکت نشینی و سکو نشینی وی در چند دیدار احتمال حضور وی در ترکیب را پایین می آورد و موضوعی که به وی مربوط می شود همان کلمه " منتصب " است که در مورد فروزان گفته شد

مصطفی اکرامی: فصل گذشته توسط قلعه نویی نیمکت نشین شد و در این فصل نیز سایه سنگین حاج صفی را پشت سر خود احساس می کند او در این بازی بیشتر از هر موضوعی می خواهد خود را به رخ مربی سابق بکشد هر چند می داند که کوچکترین لغزشی در عملکرد وی می تواند دوباره حاج صفی را جانشین وی کند و اکرامی سخت کوش کوتاه بیا نیست

قاسم دهنوی: او اول فصل قرار بود به استقلال برود و در تمرینات این تیم نیز شرکت کرد ولی با 180 درجه تغییر جهت به تراکتور آمد و در تراکتور نیز روزهای خوبی را سپری نکرد ولی کم کم به ترکیب رسیده است و بخاطر همین فکر می‌کنم دلیل خوبی باشد.

سیدصالحی: او هم سابقه پوشیدن لباس استقلال را دارد و انگیزه زیادی در این بازی می تواند داشته باشد و در مقابل با فشار گلنزنی از طرف سکوها مواجه است و می تواند با گلزنی در این دیدار حاشیه امنیت را برای خود فراهم کند

فرزاد حاتمی : در اول فصل تلاش کرد تا به تیم قلعه نویی برود ولی نشد و در این بازی می خواهد خودنمایی کند ضمنا تازه یادش افتاده که ترک زبان است و ترکی صحبت می کند و دوست دارد در این دیدار با گلزنی و با رقص آذری پس از آن ، خود را به اوج برساند

محمد ابراهیمی : در فصل گذشته رابطه دوستانه ای با امیر داشت ولی در چند هفته انتهای به دلایل غیر فوتبالی میان این شکر آب شد و نیمکت نشینی های این بازیکن نیز اثباتی بر این مدعاست بطوری که ابراهیمی قبلا ساز جدایی از این تیم سر داده بود و حتی گفته بود که من دیگر دینم را به آذربایجان ادا کرده ام ولی از اولین بازیکنانی بود به این تیم تمدید کرد و در این بازی می تواند برای خود بمب انگیزه باشد

بازیکنان دیگری مثل مهدی کریمیان و فلاویو لوپز و ... هم هستند که هر یک به دلایلی انگیزه‌های زیادی برای این بازی دارند. اگر اولیویرا شرایط این بازی را به خوبی درک کرده باشد، می‌تواند استفاده خوبی از این انگیزه‌های بالقوه کند ولی اشتباه در استفاده از این انگیزه ها با توجه به جریانات و اتفاقات ماه اخیر که هم از طرف تراکتوری ها و هم استقلالی ها بوده کار را سخت می کند و اشتباهات کوچک می تواند صدمات جبران ناپذیری را از سکوها به بار آورد که باید تراکتوری ها در این دیدار نسنجیده عمل نکنند تا بمب انگیزه در زمین خود منفجر نشود چون حریف مقابل اسم کوچکی نیست او امیر قلعه نویی است و استاد بازی با جریانات !

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : پنجشنبه 27 مهر 1391
صفحات سایت
تعداد کل صفحات : 8           1    2    3    4    5    6    7    ...   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic