قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب

هواداران بی ادعا

تیراختور و بازیکنانش همیشه نعمتی داشته اند که مثل فرزند درآغوش آنها بوده اند.هواداران تیراختور روایت گر حدود 8 سال پایداری و 4 سال ایثار و تحمل زجررفت و آمد به استادیوم و همه نامهربانیها هستند و درهربازی در هر استادیوم به یاری رفته اند و هیچ گاه منتی برسر بازیکنان و تیم شان نگذاشته اند.

با صعود نکردن تیم ملی ایران به رقابتهای جام جهانی  2010 آفریقای جنوبی و خاموشی آخرین شراره های امید به پیشرفت فوتبال درایران که امسال هم در آستانه تکرار تاریخ است, مصیبتی عظیم و یاسی بزرگ به فوتبال دوستان ایرانی وارد شد و درهای امید به روی فوتبال دوستان ایرانی بسته شد..دراین هنگام ستاره امیدی با نام تیراختور تابیدن گرفت وشراره های خروش فوتبال که نزدیک خاموشی و سردی بود.دیگرباره درخشش آغاز کرد تا آفاق ایران را از نا امیدی آهسته روشن نماید.این شراره پرخروش پشت سر خود هوادارانی داشت که واقعا همه گونه و درهمه جا از حمایت تیمشان خسته نمی شوند و برازنده(هواداران بی ادعا) هستند.هواداران تیراختور تابناکترین ستاره های آسمان لیگ ایران وحتی آسیا وجهان هستند و ازبزرگترین خصوصیاتشان فرهنگ غنی فوتبال شناسی است و به واژه((عیبی یوخ))معنی جدیدی به نام استقامت وصبر بخشیدنند.
چه فرقی دارد بدانیم تیراختور 50سال قدمت دارد و یا 20سال, مسئله حضور و حمایت میلیونها عاشق بی ادعا است که به تیم وبازیکنانش ارزش وشخصیت داده است. یادمان نرفته که در زلزله اخیر اهر,هریس و ورزقان هواداران دیگر بار چگونه انسانیت والای خود را نشان دادند وبا سیاه پوش شدن چگونه به استادیم آمدند و تا 40 روز بعد از فاجعه چگونه کمک می کردندو کمکهایشان همچنان ادامه دارد.ولی آیا کسی برای قدردانی واهمیت دادن به این ثروت عظیم پیدا شده است؟
آیا کسی به فکر رفت وآمد هواداران بی ادعا به استادیم یادگار امام وخارج شهر هست؟
آیا بازیکنی به فکر سربلندی هواداران بی ادعا درعرصه داخلی و در آینده درعرصه بین المللی هست؟
آری کسی به فکر هواداران بی ادعای تیراختور کبیر نیست حتی بازیکنی که به لطف هواداران بی ادعا اسمی برای خود دست و پا کرده زحمت تشکر از آن ها را به خود نمیدهد و در مصاحبه های روزنامه ای تلوزیونی مثل بازیکن های تیم های دیگر از هوادار تعریف کردن هم بلد نیستند و فقط خودش و پیشرفت خودش ارجحتر از همه این عشق هواداران میلیونی تیراختور است, آری بازیکن به فکر جایگاه هواداران تیراختور در فوتبال ایران نیست.
دراینجا روی سخن با بازیکنان تیراختور است: بازیکنان باید تحت امر تونی اولیویرا باشند و دنبال مصاحبه های حاشیه آور وبیان آرزوهای خود که ربطی به تیراختور ندارد و به پیشرفت تیم لطمه وارد میکند نباشند و با تجدید روحیه وبا عزمی راسخ با دریافت تاکتیک از تونی خود را باید به مسابقه های آینده و مهمتر از همه به نیم فصل دوم  و لیگ قهرمانان آسیا آماده کنند, باخت به فولاد را فراموش کنند و فقط باید به هواداران فکر کنند تا پیشروی تیم های مدعی را بگیرند و با ایستادن دررتبه اول لیگ سرشان را بالا بگیرند وبا افتخاربگویند ما تیراختوریم و فقط هوادارانمان برای ما مهم هستند نه چیز دیگری, مهم بازی کردن کامل من نیست مهم ( هواداران بی ادعا) هستند.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : سه شنبه 30 آبان 1391

سید محسن حسینی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی پانا در تبریز با اشاره به شکست تراکتور مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: متاسفانه در نیمه اول این دیدار 2 گل زود هنگام و غافلگیرانه از فولاد خوزستان دریافت کردیم ولی در نیمه دوم و در بین فاصله زمانی کمتر از 10 دقیقه 2 گل به ثمر رساندیم.

وی ادامه داد: معتقدم، اگر زمان بازی اجازه می داد، می توانستیم گل های بعدی را به ثمر برسانیم. با توجه به اینکه موقیعت های خوبی داشتیم، اگر چند دقیقه زودتر به میدان می آمدم، احتمالا می توانستم با ضربه سر گل بزنم. در عین شایستگی نتیجه را واگذار کردیم.

مدافع تیم تراکتورسازان در خصوص حمایت و استقبال هواداران از بازی این تیم در خوزستان، گفت: هواداران ما خیلی با معرفت هستند ولی در این بازی شرمنده آنها شدیم. انشاالله در بازی های بعدی جبران خواهیم کرد و اجازه نمی دهیم این فاصله زیاد شود. ما باید 2 بازی باقی مانده را با برد پشت سر بگذاریم تا این چنین شرمنده نشویم. 

حسینی در خصوص دیدار این تیم در مقابل آلومینیوم گفت: در این بازی سعی خواهیم کرد با ارایه بازی خوب و تماشگر پسند، نتیجه لازم را گرفته و در کورس قهرمانی باشیم. نتیجه بازی فولاد خوزستان را در این بازی جبران خواهیم کرد چون واقعا اگر این امتیاز را از دست دهیم خیلی فاصله ایجاد می شود. ما باید سعی کنیم 3 امتیازهای خانگی را جمع کنیم.
 

وی تاکید کرد: همه تیم ها دنبال این هستند تا در نیم فصل اول خیلی خوب امتیازها را بگیرند چون در نیم فصل دوم می دانند که تیم ها سخت امتیاز می دهند. الان فشردگی جدول خیلی زیاد است و با یک باخت و برد تیم ها بالا و پائین می شوند. اگر وقفه ها کم شود، تیم ها ثبات بیشتری پیدا می کنند.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : سه شنبه 30 آبان 1391

بنام خدا

با سلام خدمت مدیریت سایت تراکتورسپور

من یکی از میلیون ها عاشق تیراختور و یکی از کوچکترین خوانندگان سایت شما هستم. سایت شما از سالیان گذشته یکی از پربازدید ترین سایتهای هواداری در کشور بوده و بنده به نوبت خود از شما و همه دست اندرکاران سایت تشکر ویژه دارم.

مطلبی که بیشتر می خواهم به خدمتتان عارض شوم در مورد این فصل از لیگ برتر و تیم محبوبمان تیراختور آذربایجان است. سایت شما در سالهای گذشته در همه موارد اعم از پیروزی یا شکست با یک رویه متعادل به اطلاع رسانی می پرداخته و همواره موجب افزایش شور و نشاط و همچنین انتشار اخبار موثق باشگاه اهتمام داشت. اما در این فصل سایت تیراختورسپور متاسفانه به زعم من تغییر شیوه داده بیشتر به حواشی و اخبار دروغین که به طورحتم زاییده ذهن دشمنان مردم آذربایجان و سمبل دیارمان تیراختور می باشد، پرداخته است. من بارها خواستم برای مدیریت سایت مطلبی نوشته بر حسب وظیفه این نکات را گوش زد کنم. برای مثال مورد محمد ابراهیمی یکی از صدها مورد امسال شماست. همه می دانیم محمد ابراهیمی بازیکن بزرگی است و تاثیر گذار. ولی همگان می دانیم موفقیت تیم و سربلندی آذربایجان مقدم بر تعصب بر یک بازیکن است. متاسفانه سایت شما با انتشار اعتراضات این بازیکن و دامن زدن به حواشی آن دشمن شاد کن شدید. مورد دیگر که امروز در خروجی سایت شما قرار گرفته را نیز بنده در همان راستا میبینم. انتشار مطلبی که تنها موجب آزرده خاطر شدن میلیون ها هوادار شده و نتیجه دیگری ندارد را نمی توان قبول کرد. اینکه محمد ابراهیمی را اخراج کنند هم ما می دانیم که کذب محض است و هم شما. پس دیگر چه نیازی است که با انتشار این دسته اخبار موجب ناراحتی هواداران شده و با این کار هوادار عاشق را در مقابل باشگاه قرار دهید. یا خبر اخراج فروزان. این خبر با آنچه که در حقیقت حادث می شود در نقطه مقابل است. فکر نکنم نیازی به یادآوری فلسفه وجودی شما باشد. شما برای همسو کردن هوادار با موفقیت های تیم بایستی فعالیت کنید نه در راستای اختلاف افکنی آن هم برپایه یک سری حدسیات واهی و شایعات ساخته بدخواهان. خدا را شکر همین چند روز پیش سردار جعفری در رد این چنین شایعات سخن کرده و گفتند تیم ما نیاز به تغییر چندانی ندارد که این مطلب شما با سخن سردار 180 درجه هیچ 540 درجه اختلاف دارد. شما در مطلبی که همین امروز نوشته بودید با سخره گرفتن حکم کمیته محترم انضباطی باشگاه مبنی بر عدم شفافیت در جمله انتقاد منفی سعی در رد اتهامات وارد به ابراهیمی کرده اید. اتفاقا انتقاد منفی یعنی به هم ریختن روحیه تیم و از دست دادن سه امتیاز. همه ما خوب می دانیم که دلیل باخت تراختور به فولاد بار فنی نبوده. ابراهیمی و سایر بازیکنان معترض مسوول مستقیم این شکست بودند و این در حالی اتفاق افتاده که همگی به تعصب بالای محمد ایمان داریم . من با سایر معترضان از جمله ایرانپوریان و حسینی کار ندارم زیرا آنها ود نیز می دانند در حد و اندازه باشگاه بزرگ تراختور نیستند اما از ابراهیمی انتظار دارم کمی حرفه ای فکر کند. مگر یه نیمه نیمکت نشینی ارزش این همه جارو جنجال را دارد. پس در آن صورا ژاوی و اینیستا هر روز باید باشگاه را به هم بریزند یا کاکا در رئال مادرید. در پایان عرایضم لازم میدانم بار دیگر از زحمات شما تشکر کرده و نهایت امتنان را داشته باشم.

امیدوارم عرایض بنده حقیر را به عنوان یک دوستدار تیراختور و مردم شریف دیارم (آذربایجان) مورد توجه قرار دهید.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : سه شنبه 30 آبان 1391

اولین تمرین تیم تراکتورسازی تبریز بعد از دیدار با فولاد از ساعت 15 الی 17 در محل آکادمی تراکتورسازان برگزار شد . این تمرین که در یک هوای سرد برگزار شد دو غایب بزرگ داشت که محمد ابراهیمی یکی از این غایبان بود که هنوز از تعطیلات برنگشته است .و یا به قولی اجازه تمرین ندارد و دومین غایب این تمرین ، مترجم تونی الیویرا بوده است که نبود مترجم در کنار تونی شاید در جریان این تمرین تاثیری نداشته باشد ولی غیبت های بی مورد و زیاد این مترجم مربی تیم را برای ارتباط بهتر با بازیکنان به مشکل خواهد انداخت .

سجاد ارواحی مترجم تونی الیویرا در دیدار با فولاد نیز در کنار تیم حضور نداشت و کنفرانس خبری تونی نیز به همین دلیل بدون وی برگزار شد . ضمنا کنفرانس قبل از بازی با داماش نیز به همین دلیل با حضور باغ آبادی برگزار شد

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : سه شنبه 30 آبان 1391

سینا مسیحا / رای کمیته انضباطی باشگاه تراکتورسازی درباره مصاحبه محمد ابراهیمی صادر شد. متن کامل رای که در سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی قرار گرفته به این شرح است:
« جناب آقای محمد ابراهیمی سلام علیکم؛

1. در خصوص انجام مصاحبه بدون هماهنگی و اخذ مجوز از مبادی ذیربط به استناد تبصره 7 ماده 2 قرارداد فی مابین که صراحتا جزء تعهدات شما می‌باشد برابر ماده 35 آئین‌نامه انضباطی باشگاه محکوم به پرداخت 100/000/000 ریال جریمه نقدی می‌باشید.

2. در خصوص انجام انتقاد منفی بدون رعایت تشریفات قانونی که به استناد تبصره 8 ماده 5 قرارداد فی مابین جزء تعهدات شما می‌باشد و با توجه به محتوای مطالب خلاف واقع ارائه شده در مصاحبه، شما را به پرداخت 50/000/000 ریال جریمه نقدی محکوم می‌نماید. لذا به شما توصیه می‌گردد با رعایت موارد قرارداد فی مابین الگوی مناسبی برای دیگر بازیکنان جوان باشید.»

خود این رای و بعد واکنش ابراهیمی به آن، چند نکته دارد که باید به آن‌ها اشاره کرد.

1. ابراهیمی جمعاً 15 ملیون تومان جریمه شده. این‌طور که در متن حکم کمیته انضباطی آمده، ده ملیون به خاطر«انجام مصاحبه بدون هماهنگی و اخذ مجوز از مبادی ذیربط به استناد تبصره 7 ماده 2 قرارداد فی مابین» و پنج ملیون هم برای «انجام انتقاد منفی بدون رعایت تشریفات قانونی به استناد تبصره 8 ماده 5 قرارداد فی مابین». با این اوصاف این قرارداد «فی ما بین» باید خواندنی باشد. این‌طور که دست و پای ابراهیمی را در این قرارداد بسته‌اند باید جالب باشد اگر بدانیم مثلاً برای انجام مصاحبه چگونه و با چه کسانی باید هماهنگی انجام شود؟ کتبی یا شفاهی؟ آیا باید باشگاه رسانه موردنظر را تایید کند؟ این سوالات احتمالاً پاسخ‌های جذابی داشته باشند.

2. بند دوم حکم از اولی هم جالب‌تر است. محمد ابراهیمی برای تخلفی پنج ملیون باید بدهد که عنوان تخلف خودش یک طنز سرخود است. انتقاد منفی؟ آن هم بدون رعایت تشریفات قانونی؟ دوستان در کمیته انضباطی طنزپردازان قهاری نشان می‌دهند. فقط کاش مرز بین انتقاد منفی و انتقاد مثبت را هم مشخص می‌کردند. یا تشریفات قانونی لازم برای انجام انتقاد را. البته شاید هم در قرارداد کذایی همه این موارد را به روشنی توضیح داده‌اند. گفتم که متن این قرارداد باید خواندنی باشد!

3. محمد ابراهیمی بعد از جلسه کمیته انضباطی باشگاه اعتراض می‌کند که آیا فقط او باید برای مصاحبه اجازه بگیرد؟ و تاکید می‌کند که حتی اگر از تراکتور اخراج هم بشود می‌نشیند خانه‌اش و به تیم دیگری نمی‌رود. حالا از اینکه او بلافاصله بعد از جلسه مصاحبه کرده و این‌ها را گفته بگذریم. ابراهیمی یکی از محبوب‌ترین بازیكنان تراكتور است ولی … هارای یار الیندن! او بعد از جلسه کمیته انضباطی می‌گوید هنوز بر سر مواضعش هست. این یکه‌تازی‌ها را هر چه حلاجی می‌کنیم درک نمی‌کنیم که او چرا و در مقابل چه کسی طغیان کرده. این همه عناد برای فیکس بازی کردن؟ ما که سر در نمی‌آوریم همان‌طور که از متن این حکم سر در نیاوردیم!

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : سه شنبه 30 آبان 1391

باشگاه تراکتورسازی برای رفاه حال هواداران پرشور خود با همکاری موسسه قرض الحسنه جوانان خیر اقدام به ثبت نام کارت های هواداری در تمامی شعب تبریز خود نموده است از این رو هوادارانی که تمایل به خرید کارتهای هواداری دارند می توانند علاوه بر کانون های هواداری به شعب موسسه قرض الحسنه جوانان خیر در سطح شهرتبریز مراجعه نمایند.به زودی ثبت نام کارت هواداری در تمامی شعب جوانان خیر در کل کشور راه اندازی خواهد شد
 

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : سه شنبه 30 آبان 1391

به گزارش نصرنیوز، مهدی واعظی دروازه بان با تجربه ای است که سابقه حضور در تیم های لیگ برتری را دارد و اکنون در تیم شهرداری تبریز حضور دارد. گفتگوی زیر ماحصل گفتگوی خبرنگار ورزشی نصرنیوز با این بازیکن است.

***

 

نظر شما در رابطه با بازی مقابل تیم استقلال خوزستان چیست؟

شرایط فنی و روحی تیم ما تقریبا شرایط مناسبی است و ما از فشار های چند هفته ی اول بیرون آمدیم و فکر می کنم که روند تیم ما یک روند رو به رشدی است و تیم استقلال خوزستان یک تیم خوب است. ما به خوبی بر روی نقاط ضعف و قوت تیم حریف کار کرده ایم که انشاالله با انجام یک بازی خوب در مقابل این تیم پیروز این بازی باشیم.


آیا تیم شهرداری پتانسیل صعود به لیگ برتر را دارد؟

قطعا این گونه است و اگر مشکلات خاصی پیش نیاید شهرداری با اختلاف زیادی نسبت به سایر تیم ها به لیگ برتر صعود خواهد کرد، لیگ دسته یک دارای شرایط فوتبالی سختی است و با توجه به این که یک تیم مستقیم صعود می کند و تیم های بعدی نیز برای صعود باید به شکل پلی آف با سایر تیم ها بازی کند و من فکر می کنم همین قضیه نگران کننده می باشد ولی بچه های تیم با تمام وجود تلاش می کنند که انشاالله به عنوان تبم اول صعود کنیم.

عملکرد آقای کمالوند چگونه است؟

آقای کمالوند سابقه ی خوبی در فوتبال دارند و من فکر می کنم از مربی های جوان و موفق فوتبال ایران می باشند که سبک خاصی در فوتبال ایران دارند و سبک ایشان کاملا روند تیم را رو به رشد می کند و تاکنون برای فوتبال تبریز روزهای خوبی را رقم زدند و امسال نیز با توجه به فنون خاص آقای کمالوند و تلاش بازیکنان سال دیگر در لیگ برتر خواهیم بود.


حمایت هواداران از شهرداری چگونه است؟

به نظر من تبریز شهر فوتبالی ها است و مردم بسیار فوتبال فهم و فوتبال دوستی دارد و حضورشان حضور خوبی بوده تا کنون که حضور بیشتر آنها در بازی ها مخصوصا بازی های داخل خانه باعث افزایش روحیه بازیکنان تیم ما می شود و همچنین باعث فشار های روحی و روانی بر روی تیم حریف می شود، ما این روزها واقعا نیازمند حمایت بیشتر و بیشتر هواداران هستیم.

 

از انتخاب تیم شهرداری برای دروازه بانی راضی هستید؟

بله، تیم شهرداری یکی از تیم هایی هست که خودم دوست داشتم و در کل تبریز را برای بازی کردن دوست داشتم که در این شهر فوتبال بازی کنم و شهرداری نیز با توجه به ویژگی هایی که دارد و شرایط فیزیکی و همچنین پتانسیل موجود در تیم باعث شده است که من این تیم را دوست داشته باشم و برای بازی کردن انتخاب کنم و از این شرایط کاملا راضی هستم که سعی می کنم مهره ی مفیدی برای تیم باشم و خدمتی به فوتبال تبریز کرده باشم.


بعد از بازی در تیم های لیگ برتری از جمله پرسپولیس، حضور در لیگ دسته یک را چگونه ارزیابی می کنید؟

قطعا فوتبال پایه های مختلفی دارد، یک روز یک نفر لیگ برتر بازی می کند، یک روز لیگ دسته یک بازی می کند و این شرایط موجود در فوتبال است و باید احترام گذاشت به آنچه که تقدیر خداوند است، من فکر می کنم تفاوت لیگ یک و لیگ برتر در این است که ما کمی مانور صدا و سیمایی و مطبوعاتی کمتری نسبت به لیگ برتر داریم و از لحاظ فنی بازیکنان خیلی خوبی در لیگ برتر بازی می کنند و شهرداری که الان در لیگ یک بازی می کند با تفکرات و امکانات یک تیم لیگ برتری است و فقط در لیگ یک توپ می زند.


چه برنامه هایی برای ادامه ی زندگی فوتبالی تان دارید؟

قطعا تا زمانی که بتوانم و سالم باشم و بدانم که  برای فوتبال هر تیم یا هر شهر مفید هستم فوتبالم را ادامه خواهم داد و هر وقت احساس کنم که این توانایی را ندارم امکان این که بازی کردن من به تیمم آسیب می رساند، دوره ی بازیکنی را کنار خواهم گذاشت و دوره های مربیگری را طی خواهم کرد و آن چیزی که ارزشمند است این است که همانگونه که مربیان من به من خدمت کرده اند من نیز به بقیه خدمت کنم و به حوان های فوتبالی بیشتر کمک کنم و به صورت مربی در میادین فوتبال حاضر شوم.


حضور دروازه بانان خارجی را چگونه می بینید؟

من به خاطر اینکه یک درواه بان هستم به شدت با این طرح از همان اول مخالف هستم به دلیل این که اگر بررسی کنید، می بینید که در همین تیم تراکتورسازی 2 دروازه بان جوان میدان را به دست گرفته اند اگر ما بر روی دروازه بانان جوان سرمایه گذاری نداشته باشیم، قطعا دروازه ی تیم ملی ما به خطر می افتد، الان در حال حاضر دروازه بانانی که در لیگ برتر حضور دارند عملکرد خیلی خوبی ندارند و دروازه بانان خارجی حاضر در لیگ هم عملکرد های خیلی خوبی ندارند و به همین دلیل بهتر است که میدان را به دروازه بانان ایرانی بدهیم و حضور دروازه بانان خارجی باعث تحت الشعاع قرار گرفتن دروازه بانان ایرانی می شود و این اصلا خوب نیست و آینده  ملی ما را به خطر می اندازد.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : سه شنبه 30 آبان 1391


با نزدیك شدن به تعطیلات نیم‌فصل و باز شدن پنجره نقل و انتقالات، تونی الیویرا سرمربی تراكتور به فكر ترمیم تیمش است. گفته می‌شود كه 5 بازیكن در لیست خروجی تونی قرار دارند و او قصد دارد با جایگزین كردن 5 نفر دیگر تیمش را همچنان در كورس قهرمانی نگه‌دارد.

به گزارش تراکتوراسپور به نقل از تماشا ؛ با نگاهی به وضعیت تركیب تراكتور و شرایط بازیكنان آن، می‌توان به نام چند نفر رسید كه در لیست خروجی تونی قرار دارند و باید در نیم‌فصل به فكر تیم جدیدی باشند:

احسان حاج‌صفی: سرشناس‌ترین خروجی در نیم‌فصل خواهد بود. با تمام شدن سربازی حاج‌صفی، به احتمال زیاد این بازیكن به سپاهان باز خواهد گشت. حتی جانشین او هم مشخص شده است. ابراهیم شكوری، مدافع چپ سایپا اصلی‌ترین گزینه تبریزی‌هاست. خود شكوری هم تمایل زیادی به آمدن به تبریز دارد. او سرباز است و فعلا معافیت موقت تحصیلی دارد. اما همان‌طور كه خودش هم گفته می‌تواند از دانشگاه انصراف دهد و خودش را سرباز كند تا برای آمدن تراكتور مشكلی نداشته باشد. اما این داستان خطر تكرار شدن ماجرای آرش افشین در سال گذشته را هم به همراه خواهد داشت.

محمد ایران‌پوریان: درخشش میلاد فخرالدینی در دفاع راست و علاقه تونی به این بازیكن، جایگاه ایران‌پوریان را متزلزل كرده است. البته ایران‌پوریان كه از شهرداری تبریز به تراكتور آمد، در اوایل فصل از سوی تونی به بازی گرفته شد ولی نتوانست نمایش قابل قبولی داشته باشد و دوباره به نیمكت دوخته شد.

فردین عابدینی: بازیكن همیشه مصدوم تراكتور از دیگر افرادی است كه احتمالا در لیست خروجی تونی قرار دارد. عابدینی در این فصل چند جلسه با تیم تمرین كرد و یكی دو بازی هم انجام داد، ولی باز هم مصدوم شد. اصلا مشخص نیست كه عابدینی این فصل به درد تراكتور می‌خورد یا نه. البته قرارگیری او در لیست خروجی یك مشكل دارد. اینكه عابدینی هنوز سرباز است و نمی‌توان بازیكن سرباز را فروخت.

محسن فروزان: تونی قبلا در گفتگو با تماشا گفته بود كه نام یك بازیكن را در اختیار باشگاه قرار داده كه با او برخود كنند. كدهایی كه داده بود نگاه‌ها را متوجه فروزان می‌كرد. بازیكنی كه در این فصل در تمرین چند بار درگیری ایجاد كرده است. از سوی دیگر درخشش عقیل اعتمادی هم باعث شده كه خیال تونی از دروازه تیمش راحت باشد و بتواند روی نام فروزان قلم بكشد. هر چند خود فروزان گفته كه اصلا به جدایی فكر نمی‌كند.

محمد ابراهیمی: ستاره ناراضی این روزهای تراكتور كه از سوی كمیته انضباطی باشگاه جریمه هم شده، این روزها به تمرین نمی‌رود و حتی شایعه اخراج او مطرح است. البته محبوبیت زیاد ابراهیمی در تبریز باعث شده كه تونی هنوز برای فروش او تصمیم قطعی نگیرد. ولی قطعا یكی از گزینه‌هاست. اما این خطر برای تونی وجود دارد كه با فروش F14 تبریزی‌ها سكوهای استادیوم یادگار امام را علیه خود بشوراند. اتفاقی كه بعد از اخراج كیانی از سوی قلعه‌نویی هم افتاده بود.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : سه شنبه 30 آبان 1391

فوتبال ایران/مهاجم تیم ذوب آهن گفت:نوروزی خودش را به دروازه بان ما زد و با حرفه ای گری از داور پنالتی گرفت.

به گزارش اوج نیوز،پیام صادقیان درباره بازی تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت:گل زیبایی به ثمر رساندم اما حیف شد که این گل با برد ذوب آهن همراه نبود.اگر اینطور می شد،این گل بیشتر به من می چسبید.به هر حال قسمت این بود که بازی را واگذار کنیم اما واقعا از داوری ضربه خوردیم.

وی افزود:ترکی از ذوب آهن دل خوشی ندارد و واقعا نسبت به تیم ما کم لطفی کرد.خطایی که سعید عبدالله پور انجام داد،آخرش یک کارت زرد می توانست داشته باشد.پنالتی که برای پرسپولیس گرفت هم پنالتی نبود.چون نوروزی خودش را به دروازه بان ما زد و با حرفه ای گری از داور پنالتی گرفت.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : سه شنبه 30 آبان 1391

ghalenoei
ok

 

سایت گل- دومین نشست رسیدگی به شکایت امیر قلعه نوعی از تراکتورسازی بابت مطالباتش، ساعت 16روز سه شنبه 7آذر در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برگزار خواهد شد. قلعه نوعی مدعی است بابت قرارداد و پاداش های مقرر در آن 350میلیون تومان طلب دارد و تبریزی ها فقط 150میلیون تومان آن را قبول دارند.

در جلسه اول به برخی اسناد و مدارک طرفین رسیدگی شد و این بار احتمالا" تراکتوری ها باید اسناد پرداختی خود را ارائه دهند.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : دوشنبه 29 آبان 1391

قاسم دهنوی تیم ملی ایران
ok

سایت گل- صحبت با قاسم دهنوی همیشه جالب از آب در می آید. به خصوص اینكه اتفاقی در بازی برای او رخ دهد. دهنوی مقابل فولاد با ارشاد یوسفی در گیر شد. این درگیری به خاطر وقت كشی دروازه بان فولاد بود و البته یك دلیل دیگر هم داشت. طلب یك میلیونی قاسم دهنوی از ارشاد یوسفی باعث شد هافبك تراكتورسازی مچ دروازه بان فولاد را هدف بگیرد و به او لگد بزند. دهنوی در گفت و گویی به نقل از زندگی این موضوع را تایید می كند و البته از باخت به فولاد حرف می زند.

_ دوباره سر و صدا به پا كردی. چه شده كه می گویند مثل زیدان شدی و ارشاد یوسفی را مثل ماتراتزی زدی؟

من زیدان شدم؟ ارشاد یوسفی وقت كشی می كرد و به همین خاطر با لگد رفتم روی پایش. می خواستم توپ را بدزدم اما نشد.البته در وسط زمین حركت زیدانی زدم كه سه نفر رفتند خانه شان اما فكر می كنم دوستان این حركت را با خطای من روی ارشاد یوسفی اشتباه گرفته اند و به همین خاطر گفته اند دهنوی زیدان شد و یوسفی ماتراتزی.

_ یعنی به صورت ارشاد یوسفی نزدی؟

من همیشه رو راست حرف می زنم. می توانید تصاویر تلویزیونی را ببینید. من اصلا به سر یوسفی ضربه نزدم. از خودشان در می‌آورند تا برایم حاشیه بسازند. خدا وكیلی چنین خبری درست نیست. من در اندازه ای نیستم كه بازیكن حریف را با سر بزنم. ارشاد خیلی وقت كشی می كرد و ناظر بازی هم این موضوع را می داند. ضمن اینكه اگر من با سر ارشاد را زدم چرا اخراج نشدم و كارت زرد گرفتم؟حاضرم قسم بخورم كه من این كار را انجام ندادم.


_ درباره درگیری تو و ارشاد یوسفی یك شایعه هم وجود دارد. اینكه از او یك میلیون می خواستی و به این خاطر كه پولت را نداده با او درگیر شدی. درست است؟

شما از كجا می دانید؟

_ به هر حال اخبار می رسد. حالا درست است یا اشتباه؟

درست است.از ارشاد یك میلیون می خواهم كه حدود یكی دو سال است به من نداده. در بازی هم از عمد زدمش تا پولم را بگیرم. البته تكل من به مچ پایش نگرفت اما واقعا از دست او ناراحت بودم. یوسفی میلیاردر شده ولی پول ما را نمی دهد!

_ گفتن اینها برایت دردسر می‌شود.

چه دردسری؟! بنویسید آقای ارشاد یوسفی خواهشا پول ما را بده تا در بازی برگشت مصدومت نكنم. یك میلیون از من دستی گرفته ولی پس نمی دهد! سه سال با من همبازی بوده اما انگار نه انگار. تازه از نیمه اول داشت وقت كشی می كرد كه این مساله را هم به او گوشزد كردم.

_ حالا چرا به فولاد باختید؟

خوب بازی كردیم ولی بدشانس بودیم. نیمه اول روی دو ضربه ایستگاهی دو گل خوردیم كه شیرازه تیم ما به هم ریخت. نیمه دوم كاملا در اختیار ما بود. فولادی ها روی ضد حمله گل سوم را زدند اما باز حمله كردیم و دو گل زدیم. می توانستیم گل تساوی را هم بزنیم اما شانس با ما یار نبود.

_ غیبت محمد ابراهیمی چقدر تاثیرگذار بود؟ نبود او به چشم آمد؟

محمد همیشه بازیكن خوب و مثمرثمری بوده. درست است یك تیم نباید روی یك بازیكن متكی باشد اما ابراهیمی در موفقیت تراكتورسازی خیلی سهم دارد. ما به حضور محمد احتیاج داریم چرا كه او فوتبالیست فوق العاده ای است و می تواند هر خط دفاعی را آزار دهد. در این بازی هم سه اخطاره بود كه با تیم نیامد. انشالله از بازی بعد ابراهیمی به تركیب بر می گردد تا با تمام قوا به مصاف حریف برویم.

 در اهواز توهین هم شنیدی؟

جو ورزشگاه اهواز خیلی جالب بود.اول بازی کلی به من فحش داده شد.در قسمتی از ورزشگاه به من می گفتند دهنوی شیشه ای!آخر این چه حرفی است که به من می زنند؟این داستان جدید است؟البته من عکس العملی نشان ندادم و حتی مقابل آنها تعظیم هم کردم.بعد در پایان بازی،همان گروه می گفتند دهنوی دوست داریم.ماندم این ها دیگر کی هستند.

مشکلت با تونی حل شده؟

من مشکلی با این مربی ندارم.اول فصل بود که بین ما مشکل کوچکی به وجود آمد اما الان هیچ بحثی نداریم.سلام ،احوالپرسی و خداحافظ.این عادت من است.به عنوان یک بازیکن باید چه کار کنم؟کار دیگری نباید بکنم.رابطه مان منطقی است.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : دوشنبه 29 آبان 1391

مصطفی اکرامی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پانا در تبریز، در خصوص شکست تراکتور مقابل مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: من فکر می کنم در این بازی مستحق باخت نبودیم. ما در 5، 6 دقیقه اول به دلیل عدم تمرکز، روی غافلگیری خیلی سریع، دو گل دریافت کردیم ولی بعد از آن جریان بازی را در دست گرفتیم و به جز 15 دقیقه ابتدایی، توپ و میدان در اختیار ما بود.

وی افزود: موقعیت های زیادی داشتیم ولی فولاد خوزستان از معدود موقیعت های خود به خوبی استفاده کرد. گل سوم را در ضد حملات از فولاد دریافت کردیم اما به بازی برگشتیم و توپ را وارد دروازه حریف کردیم. اگر بازی فقط 2 دقیقه ادامه داشت، می توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم یا حتی پیروز شویم.

مدافع تراکتور سازان در خصوص حمایت هواداران، اظهار داشت : ما همیشه به حضور هواداران خوب خود نیاز داریم تا در مسابقات مختلف نتایج لازم را بگیریم. ما شرمنده آنها شدیم که نتوانستیم فولاد را شکست دهیم. ما باید این بازی را می بردیم ولی کمی تمرکز تیمی در دقایق اول نداشتیم و نهایت فولاد پیروز شد.

اکرامی در خصوص بازی پیش روی تراکتور سازی با آلومینیوم هرمزگان گفت: همه بازی های لیگ، سخت است  ولی ما باید تمام تلاش خود را برای شکست این تیم انجام دهیم. اطمینان دارم می توانیم با حمایت هواداران خود نتیجه بسیار خوبی را در این بازی گرفته و در کورس قهرمانی در رقابت های لیگ برتر باقی بمانیم.

وی تاکید کرد: تیم ما پتانسیل بالایی دارد و فقط اگر این تعطیلات کم شود، می توانیم بهتر شویم. واقعا وقفه ها باعث می شود تیم ها فرم اصلی خود را از دست دهند. همه بازیکنان از این تعطیلات خسته شدند. فکر می کنم این شکست هم نتیجه این تعطیلات بود با این حال باید تلاش کنیم که دیگر فاصله ما با صدر بیشتر نشود هرچند راه زیادی تا پایان لیگ در پیش داریم.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : دوشنبه 29 آبان 1391

فرزاد حاتمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد شکست تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: تا بازی شروع شد و به خودمان آمدیم 2 گل دریافت کردیم. وقتی در خانه حریف عقب می‌افتی کار سخت می‌شود. آنها بعد از این گل، توپ را مدام پشت دفاع ما می‌انداختند و این کارمان را سخت کرد.

این بازیکن تصریح کرد: در نیمه دوم گل دیگری دریافت کردیم و بازی 3 بر صفر شد و پس از آن حاصل تلاش‌های ما 2 گل بود و یکی دو بار هم توپ را به تیر زدیم اما متاسفانه با حساب 3 بر 2 شکست خوردیم.

وی در مورد اینکه آیا تعطیلی لیگ تاثیری در باخت روز گذشته (یکشنبه) تیمش داشت،‌ عنوان کرد: بازی خوبی ارائه دادیم اما با بدشانسی توپ‌هایمان به تیر دروازه برخورد می‌کرد. ما روی دو ضربه ایستگاهی و ضد حمله گل خوردیم. به غیر از این سه گل، فولادی‌ها موقعیت دیگری نداشتند. چندی است با بدشانسی روبرو می‌شویم. در بازی با داماش 5 بار به تیر دروازه حریف زدیم که این نشان از بدشانسی ما دارد.

حاتمی در پاسخ به این سؤال که چرا تراکتور‌سازی‌ اینقدر راحت روی ضربات ایستگاهی دروازه‌‌اش باز می‌شود، خاطرنشان کرد: حتما باید روی این ضعف کار کنیم. در کل 16 یا 17 گل خوردیم که 9 تای آن روی ضربات ایستگاهی بود. این نشان می‌دهد در این امر ضعیف هستیم و باید در تمرینات این نقص را برطرف کنیم.

مهاجم تیم تراکتورسازی در مورد اینکه آیا شانسی برای قهرمانی نیم فصل تیمش می‌بیند، یادآور شد: فاصله ما با استقلال زیاد شده است. آنها یک بازی عقب افتاده هم دارند که اگر به پیروزی برسند، اختلاف‌شان با ما به 7 امتیاز می رسد. باید تلاش‌مان را بکنیم تا در ادامه نتیجه خوبی بگیریم و بتوانیم در پایان فصل به مقام قهرمانی برسیم. امیدوارم ابراهیمی به تیم ما بازگردد چرا که او در روند کاری ما خیلی تاثیر گذار است.

حاتمی در مورد دیدار بعدی تراکتورسازی مقابل آلومینیوم هرمزگان گفت: چون در دیدار مقابل آلومینیوم میزبان هستیم باید صددرصد تمامی 3 امتیاز را کسب کنیم. اگر می‌خواهیم به مقام قهرمانی برسیم باید تمامی امتیازات خانگی را به دست بیاوریم. در بازی با داماش دو امتیاز را به راحتی از دست دادیم. امیدوارم دیگر به اولویرا مشاوره غلط ندهند تا این مسئله به اعتراض بازیکنان و اخراج ابراهیمی منجر نشود. به هیچ وجه دوست ندارم تیمی که برای قهرمانی تلاش می‌کند و در هر ساعت برای رسیدن به این هدف تمرین می‌کند، چنین اتفاقاتی بیفتد. اولویرا مربی بسیار خوبی است و امیدوارم این اتفاق هم حل شود.

مهاجم تیم تراکتورسازی در پاسخ به این سؤال که به نظر می‌آید پادرمیانی برای بازیکن اخراج شده در فوتبال ایران اپیدمی می‌شود، و اتفاقی که برای کریمی افتاد برای ابراهیمی در حال تکرار شدن است، اظهار داشت: من همیشه گفته‌ام مربی‌ای که به تیم می‌آید نمی‌تواند خصوصیات اخلاقی خودش را با 25 بازیکن وفق دهد و این بازیکنان هستند که باید خود را با مربی همراه کنند. اما نباید به دلیل یک مشکل کوچک، اسطوره‌ای مثل علی کریمی و بازیکنی مثل محمد ابراهیمی که محبوب هواداران تراکتورسازی است، اخراج شوند.

وی افزود: البته علی کریمی و ابراهیمی با یکدیگر قابل قیاس نیستند اما ابراهیمی هم یکی از بزرگان تیم ماست و اگر او به خاطر دلسوزی حرفی می‌زند نباید برخورد بدی با او صورت گیرد. معتقدم مربی در تیم، شخصیت اول است اما نباید یک مسئله کوچک به این اتفاقات بیانجامد. خوشحالم که کریمی و ژوزه آشتی کردند. امیدوارم محمد ابراهیمی هم به تیم ما بازگردد. او با اولویرا هیچ مشکلی ندارد بلکه با اطرافیانش دارای اختلاف است.

حاتمی در مورد نیمکت نشینی در سه دیدار قبلی تراکتورسازی گفت: قبل از بازی با استقلال، مسئولان تیم ملی مدارک من را برای حضور در اردو گرفتند. اما به دلایل نامعلومی در بازی‌های بعدی نیمکت نشین شدم. به همین خاطر حضورم در تیم ملی منتفی شد. خودم، هم تیمی‌هایم و هواداران از این مسئله شوکه شدند. همچنین نمی‌دانم چه دلیلی دارد در دقیقه 60 هر بازی تعویض می‌شوم. البته فکر می‌کنم این نظر اولویرا نیست و شخص دیگری روی نیمکت در این تصمیمات تاثیر می‌گذارد. من به دلیل اینکه شنیده بودم قرار است به اردوی تیم ملی دعوت شوم، بسیار با انگیزه بودم اما این نیمکت نشینی باعث شده که انگیزه‌ام را از دست بدهم و به تیم ملی دعوت نشوم.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : دوشنبه 29 آبان 1391

مدیریت ورزش/مدیر عامل باشگاه آلومینیوم هرمزگان گفت:"شک نکنید در لیگ برتر می مانیم."

به گزارش اوج نیوز،حسین جباری زاده درباره وضعیت تیم آلومینیوم در لیگ برتر اظهار داشت:"ما بردیم اما دو تیمی که بالای ما بودند هم بردند گرچه فاصله ما با تیمهای پایین جدولی بیشتر شده اما باید دید که در ادامه چه اتفاقی رخ می دهد."

وی با بیان اینکه به تیمش امیدوار است،خاطرنشان کرد:"شک نکنید تیم ما در لیگ برتر می ماند."جباری زاده با انتقاد از آرای صادره توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت:"می گویند بازیکنان ما به ملوانی ها دست نداده اند و 3 میلیون جریمه شدند.این دیگر چه جورش است؟از کجا معلوم آنها دست داده باشند؟دروازه بان پشتک زده،یک میلیون جریمه،اکبر آمده بیرون یک میلیون جریمه ...تا حالا 15 میلیون تومان جریمه شده ایم."

وی ادامه داد:"اصلا جای اعتراض نگذاشته اند."

وی که عضو مجمع فدراسیون فوتبال نیز است،درباره وضعیت فدراسیون فوتبال گفت:"آنقدر در تیم خودم کار دارم که به این مسایل توجه ای نکنم.اگر نامه ای هم برای مبفرستند و که فلانی را استیضاح کنیم،آن را امضا نمی کنم."

آلومینیوم در مسابقه بعدی در تبریز با تراکتورسازان مصاف می دهد.جباری زاده درباره این بازی هم گفت:"می دانم باخته اند و می خواهند ما را ببرند اما نمی توانند جلوی ما بایستند!"

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : دوشنبه 29 آبان 1391

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : دوشنبه 29 آبان 1391
صفحات سایت
تعداد کل صفحات : 8           1    2    3    4    5    6    7    ...   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic