قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب

به افتخار سردار/ اولین جام بای بای

همه دیدیم که چه شد!
این باخت قابل جبران نخواهد بود!
جام حذفی به همین سادگی پر!
می دانید چه شد که این گونه شد؟

اول فصل رفتند دو بازیکن خارجی و مشتی نابازیکن به استثنای دهنوی و کریمیان خریدند با این حال ترکیب ما فول بسته نشد. نمی دانیم چه کسانی این بازیکنان را خریدند و روی چه حسابی!

به مدیر عالم انتقاد کردیم که شما سرمربی ندارید چرا سر خود بازیکن می خرید؟
فرمودند آقای قلعه نوعی دو هفته ما را سر کار گذاشتند و نتوانستیم صبر کنیم که سرمربی بیاید بعد بازیکن بخریم!
مدیر عاملی که سرمربی اش سرکارش بگذارد با عرض معذرت .... است.(جای خالی را هوادارن عزیز می توانند با دقت پر کنند)

فرمودند این بازیکنان بازیکنانی هستند که هر سرمربی بیاید تأییدش می کند!
پس چرا همین بازیکنان را به بهانه ی خوب نبودن وسط فصل فرستادید خانه هایشان؟

شما زمانی که باید سرمربی را به تعطیلات می فرستادید پولش را ندادید و یا نتوانستید بدهید!
مدیریت یعنی این؟
آخر نیم فصل که باید سرمربی برای نقل و انتقالات باشد نیست،داماش تمرین می کند و در اولین مرحله جام حذفی بازی دارد ولی ما خوابیدیم و خوابیدیم!
بدون بازی تدارکاتی بدون جذب بازیکن بدون سرمربی با حاشیه و با بی کفایتی

امروز نیمکتمان را دیدید!
شاید چاره ای نبود تا حسینی مدافع به جای سید صالحی خسته وارد زمین شود!
جای حاج صفی که بازی کرد؟
جلیلی به اندازه دهنوی آماده بود؟
جای لوپز خسته که دقایق پایانی خوب توپ لو میداد که می خواست وارد زمین شود؟

انتقاد می کنیم چند نفر جوان نا آگاه را خام می کنند که اذهان مردم را منحرف کنند که بگویند همه چیز گل و بلبل است!

مشکل واقعاً چه کسی هست؟
چرا سردار جعفری پول ندارد؟
چرا تیم های پایتخت ملیاردها ملیارد خرج می کنند چرا ما نداریم؟
معدن نداریم؟
صنعت نداریم؟
سرمایه دار نداریم؟
طلا نداریم؟
قدمت نداریم؟
هوادار نداریم؟

یعنی در این مملکت یک دکتر مدیریت که فوتبال هم بفهمد وجود ندارد؟
برادر من سردار هستید به روی چشم ما جا دارید پدر بنده هم سرهنگ بودند و شما هم جای برادر بزرگ بنده اما چرا نمی گذارند هرکس جایی باشد که لیاقتش و توانائی اش را دارد؟
شما از مدیریت چه می دانید؟
شما از فوتبال چه می دانید؟
مشاوران شما هم که به فکر پر کردن جیب های خود هستند!
آنلسمو - ویلا- ایرانپوریان - ابراهیم زاده -جلیلی - کاظمیان - گردانی و امثالهم بیشتر از آنی که برای تراکتور منفعت داشته باشند جیب برخی را پر می کنند!
معلوم است بازیکن درست و حسابی اجازه نمی دهد حق و حقوقش را مفت خورها بخورند.
همین می شود که شد.
بعداً می گویند اینها از سر دلسوزی یک چیزی می گویند تازه ایشان خوب هستند که چنین می گویند برخی تهدید می کنند و برخی کاری می کنند که مثلاً دلسرد شویم.

بیچاره تونی!
خدا را شکر که هوادار فوتبال را می فهمد و می داند که تونی فقط 11 بازیکن دارد.
لابد فردا هم تقصیرات را گردن سرمربی خواهند انداخت.
این تیمی بود که با خون دل نایب قهرمانش کردیم؟
این تیمی بود که با اشک و دلهره وارد بازی های آسیایی کردیم؟
سردار! و همه دوستان نامرعی! خواسته یا ناخواسته امانت دار نبودید!
ولی این را بدانید بالاخره در یادگار هم بازی خواهیم داشت!

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : پنجشنبه 30 آذر 1391

یکی از جام ها به همت ید بیضا از دست رفت

به گزارش تراکتور اف سی, تراکتور که از نیمه ی دوم شروع به ارائه بازی ضعیف کرده بود با دریافت گل بیش از پیش ضعیف تر بازی کرد و در نهایت در اولین بازی خود در جام حذفی مغلوب حریف گیلانی خود شد.

در این بازی که از ساعت 14 و به میزبانی داماش شروع شده بود دو تیم در نیمه اول بازی پایاپایی را از خود به نمایش می گذاشتند که در یک رفت و برگشت تراکتور توسط سید صالحی و در دقیقه 25 صاحب گل شد.

با زدن این گل تراکتور عملا عقب کشیده و چشم به ضد حملات داشت که در دقایق ابتدایی نیمه دوم, مهدوی کاپیتان داماش از روی یک ضربه ایستگاهی و با اشتباه فاحش فروزان دروازه بان تیم, کار را به تساوی کشاند. اما این پایان کار نبود و تیم داماش حملات متعددی را بر روی دروازه تراکتور طرح ریزی میکرد و در یک ضربه ایستگاهی دیگر مهدوی توپ را به تیرک دروازه تراکتور کوبید.

بعد از این صحنه بازی بیشتر در میانه ی میدان جریان داشت تا کار به ضربات پنالتی کشید و تراکتور در ضیافت پنالتی ها بازنده شد و از دور رقابتها حذف گردید.

از 5 ضربه پنالتی تراکتور 4 ضربه توسط کیانی, لوپز, ابراهیمی, و ایرانپوریان تبدیل به گل شد و ضربه ی اسدی توسط رودباریان دروازه بان داماش مهار شد.

از اتفاقات ویژه این دیدار می توان به فحاشی شدید هواداران داماش به تیم و هواداران تراکتور نام برد.

تراکتور در حالی این بازی را برگزار کرد که نیمکتی در حد تیم دسته یکی داشت و تونی اولیویرا ناچارا بازیکنان خسته و کم اثر تیم را نتوانست تعویض کند.

 

در حالی دو روز تا پایان مهلت نقل و انتقالات نیم فصل وجود دارد که تراکتور 6 جای خالی در لیست بازیکنان دارد و همانند فصل های گذشته در فصل نقل و انتقالات جزء ضعیفترین تیمها می باشد و مدیر عامل تیم هواداران را با بیان جملاتی همچون ید بیضا داریم و ... سر کار گذاشته است.

آقای جعفری سوال هواداران این است:

  • آیا با این تیم میتوان در مسابقات لیگ برتر مقامی کسب کرد؟
  • آیا با این تیم میتوان از فوتبال ایران دفاع کرد؟
  • آیا با این تیم می توان قدرت تراختور را نمایان کرد؟
  • آیا با این تیم در آسیا رنگ تفریح نخواهیم شد؟

مسلما جواب شما امیدوار کننده است چراکه ید بیضا دارید!!!

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : پنجشنبه 30 آذر 1391

باشگاه داماش گیلان اعلام کرد فقط به ۱۱۵۰ تماشاگر تبریزی بلیت می‌فروشد. 

به گزارش اهراب نیوز، باشگاه داماش اعلام کرد فقط ۱۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه عضدی رشت در دیدار داماش گیلان و تراکتورسازی تبریز را به تماشاگران میهمان اختصاص می‌دهد.

در اطلاعیه باشگاه داماش و در توهینی آشکار آمده است: تماشاگران و هواداران تیم تراکتورسازی تبریز می توانند از منزل و پای تلویزیون این بازی را دنبال کنند

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : پنجشنبه 30 آذر 1391

ok

سایت گل – دیدار دو تیم داماش رشت وتراکتور سازی تبریزاز مرحله یک هشتم رقابت های جام حذفی روز پنجشنبه راس ساعت 14 در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار خواهد شد .

پیش زمینه ، مصاف با سرخ آبی های پایتخت

داماشی ها در شرایطی برای مصاف با تراکتور سازی آماده می شوند که توانستند در آخرین دیدار خود از  لیگ برتر در ورزشگاه خانگی از سد استقلال تهران با یک گل عیور کنند ، شاگردان حمید درخشان با کسب این پیروزی با روحیه ای مضاعف به تعطیلات نیم فصل و اولین گام در جام حذفی گذاشتند که یکبار دیگر با کسب پیروزی 3 بر 1در مقابل حریف هم خانواده ( داماش ایراینان) وضعیت خود را از نظر آمادگی جسمی وروحی وروانی بهبود بخشیدند .


تراکتوری ها هم بسان میزبان خود در مقابل پرسپولیس با یک گل توانستند پیروز میدان لقب بگیرند وبا کسب سه امتیاز بازی با 28 امتیاز فاصله خود را با بالا نشینان جدول به حداقل برسانند ، نقطه مشترک دو تیم تراکتور سازی وداماش در هفته آخرلیگ غلبه بر سرخ ابی های پایتخت با نتیجه مشابه یک صفر بود .آنها بدلیل کناره گیری آلومینیم هرمز گان به مرحله بعدی گام گذاشتند .

جدال سرداران جنگل وآذربایجان

آبی پوشان رشتی در مصاف های رودرروبا تیم تبریزی بردی را در کارنامه خود ثبت نکرده اند و امار نتایج دو تیم تا اینجای کار کفه  سنگین ترازو را به نفع تبریزی ها نشان میدهد ، آخرین دیدار دو تیم از رقابت های لیگ برتر در تبریز با تساوی 2 بر2 به پایان رسید ، تا دقایق پایانی نیمه دوم ایندیداردر شرایطی که بازی با برتری داماشی ها در جریان بود، احسان حاج صفی چپ پای جدا شده این تیم با یک ضربه کاشته دروازه تیم رشتی را هدف قرار داد تا توپ بعد برخورد با تیر دروازه با بغل پای ابراهیمی 3 امتیاز شیرین را از شاگردان حمید درخشان بگیرد ، دیدار دو تیم برای رسیدن به مرحله یک هشتم نهایی می تواند از جذابیت های بیشتری برخور دار شود ، دیداری که باید یک تیم را بعنوان برنده میدان معرفی کند .

ترفند ها وبرگ برنده میزبان

برگزاری بازی درزمین  چمن مصنوعی ورزشگاه شهید عضدی رشت می تواند یک پوئن مثبت برای میزبان محسوب شود ، داماشی ها برنامه تمرینی روز انه خود را روی این چمن انجام می دهند ،از طرفی بدلیل روز پایانی هفته ودسترسی آسان به ورزشگاه در مرکز شهر، استقبال خوبی از ایندیدار خواهد شد که می تواند این تیم را برای رسیدن به پیروزی از حمایت تماشاگران خود بهره مند سازد ،درخشان همیشه نشان داده که در مقابل تیم های مدعی با انگیزه  زیادی وارد کاروزار می شود  وشاگردان خود را با تمام توان آماده اینگونه مبارزات می کند او سال گذشته نیز با شاهین بوشهر در مراحل پایانی جام حذفی با یک گل تسلیم استقلالی ها شد ، آنها امید وارند با بازی فکورانه خود با حمایت تماشاگران ، فشار اولیه را روی دروازه میهمان تدارک ببیند وبا جنگندگی هافبک های خود برتری در میانه میدان را به حریف دیکته کرده ومحور حرکتی تراکتوری ها را از کار بیاندازند ، در گام بعدی استفاده از عمق وفضا های خالی برای رسیدن به دروازه حریف مدنظر خواهد بود تا استفاده لازم از شرایط میزبانی صورت پذیرد ،به نظر  3 بازی تا فینال برای کسب جامی معتبر که تیمی را روانه باشگاه های اسیا می کند چیزی نیست که درخشان وشاگردان او از آن براحتی عبور کنند .

میهمانی که برای گرفتن یک جام آمده

تراکتور سازی تعطیلات نیم فصل را با خروجی دو بازیکن اصلی خود فرزاد حاتمی واحسان حاج صفی تجربه کرد هر چند حاج صفی از نظز قانونی می توانست این تیم را در مقابل داماش همراهی کند اما مصدومیت مانع این اتفاق شد ، تمرینات این تیم از روز شنبه هفته جاری با تونی پیگیری شد واین تیم از 13 ماه جاری از شرایط مسابقه بدور است ، اما با اینحال با توجه به وعده مدیر عامل این تیم برای کسب حداقل یک جام در فصل جاری مطمئنا حساب ویژه ای برای این بازی از سوی مسئولین این تیم باز شده است ، تراکتوری ها در جام های حذفی ادوار گذشته کم وبیش عنوان دار رسیدن به بازی فینال بوده اند اما از بوسه به جام ناکام ماندهاند ، در این دوره از مسابقات هم بدلیل کوتاه شدن راه قهرمانی دوست دارند برای عملی کردن وعده خود از این میانبر استفاده کامل را برده باشند ، بازیکنان تونی الیویرا بخوبی از حساسیت واهمیت ایندیار آگاه هستند واز این رو باید با تمرکز بیشتری وارد میدان  شوند ، چراکه داماشی ها به نظر از نظر روحی روانی از آرامش بیشتری برخور دار باشند وبرای کسب نتیجه تحت فشار نباشند ، شرایط میهمان برخلاف این داستان می تواند باشد ، لذا کمربند میانی این تیم روز دشواری را پیش رو دارد وبه نظر تعیین کننده  برنده این دیداربرتری میدانی در همین نقطه خواهد شد ، تراکتور سازی برای رسیدن به دروازه تیم میزبان به نظر در صورت مساعد بودن زمین بازی عمق دفاع حریف را هدف گیری کند ودر غیر اینصورت ارسال از کناره ها واستفاده از بازیکنان سر زن دومین گزینه برای رسیدن به گل خواهد بود .

برنده دیدار دو تیم در مرحله یک چهارم به دیدار برنده دو تیم سایپای شمال وفجر شیراز خواهد رفت ، اگر تراکتور سازی از این مرحله صعود کند در تبریز میزبان  خواهد بود، در صورت صعود تیم داماش به مرحله بعدی باید منتظر نتیجه دو تیم سایپای شمال وفجر باشد.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : چهارشنبه 29 آذر 1391


4

Awesome

4

Dislike

kazemiyan
ok

سایت گل – جواد کاظمیان مهاجم پرسپولیس که در نیم فصل اول لیگ دوازدهم در 12 بازی برای این تیم بازی کرده با یک گل زده ویک پاس گل پرونده خود را در این  تیم بست و به یک تیم سرخپوش دیگر پیوست  ، کاظمیان توسط گل محمدی در لیست مازاد قرار گرفت و در شرایطی قرار داد خود را در محل هیات فوتبال تبریزبه ثبت رساند که دل پر خونی ازاین مربی داشت او به خبر نگار سایت گل می گوید : واقعا از گل محمدی خیلی دلم پر است اصلا انتظار نداشتم چنین برخوردی با من داشته باشد ، او هم بازی ورفیق نان ونمک من بود ، در شرایطی که از نظر فنی و اخلاقی مورد تائید ژوزه بودم فکر نمی کردم که با این تغییر وتحولات چنین رفتاری از طرف دوستان با من انجام گیرد .


مهاجم کهنه کار سرخ های پایتخت با اشاره به ناراحتی خود وخویش تنداری اش می گوید : من عین بچه 10 ساله هستم واگر از موضوعی ناراحت باشم رک وپوست کنده آنرا مطرح می کنم ولی الان بخاطر پرسپولیس وهواداران محبوب این تیم سعی در خویش تنداری دارم ونمی خواهم مسائلی را باز کنم که تیم مورد علاقه ام دچار مشکل شود ، کاظمیان اعتقاد دارد که هنوز فوتبالش تمام نشده ومی تواند حتی برای تیم ملی نیز مفید باشد او ادامه می دهد : کارلوس کی روش در اوایل حضورش در تیم ملی 4 با زی مرا در ترکیب قرار داد واز عملکردم نیز راضی بود ، ولی بدلیل سیستم   3،5،2مانوئل ژوزه از 6 مهاجم تیم نهایتا دو بازیکن می توانست فرصت بازی پیدا کند ، لذا بنوعی به منهم کمتر بازی رسید .

کاضمیان انتخاب تراکتور را برای نشان دادن توانایی های خود وخداحافظی از نیمکت پرسپولیس ها عنوان کرد وگفت : من با انتخاب تراکتور سازی وشیوه بازی این تیم امید وارم با دو سه هفته فرصت دوباره جایگاهم را اینبار در تراکتور سازی و تیم ملی بدست آورم ، اگر تیمی غیر از تراکتور سازی بود این ناراحتی که دارم دو صد چندان می شد اما قرمز همان قرمز وتماشاگران پرشور وپر تعداد هم همان وشاید از پرسپولیس هم پر شورتر، لذا از این بابت خوشحال هستم وامید وارم با این تیم به حق خود رسیده وتوانایی های خود را اثبات کنم .

مهاجم ترد شده پرسپولس که در خلال گفتگو از هر فرصتی دوباره میانبری به ناراحتی های خود می زد در پایان اظهار داشت : من کاپیتان سوم تیم بودم وسال ها برای این تیم زحمت کشیده بودم لذا با تمام وجود آنها را بخدا می سپارم  ودیگر از این لحظه به بعد دوست ندارم در مورد پرسپولیس از من سوالی شود وتمام تمرکزم برای پیراهن شماره 9 سرخ رنگ جدیدی خواهد بود که تراکتور سازی نام دارد.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : چهارشنبه 29 آذر 1391

به گزارش آناج، دقایقی پیش جاناتان داسیلوا پریرا قرار داد خود را با باشگاه تراکتورسازی به ثبت رساند.

لازم به ذکر است که قرار داد این بازیک به مدت 1/5 سال می باشد.

پریرا در پست مهاجم و هافبک بازیساز بازی می کند که آخرین باشگاه این بازیکن قبل از تراکتورسازی اف سی شریف می باشد.
 
این بازیکن در سال 2007 به عنوان بازیکن زیر 18 سال به تیم امید برزیل دعوت شده است.


لازم به ذکر است که جواد کاظمیان بازیکن سابق پرسپولیس هم اکنون در محل باشگاه تراکتورسازی قرار دارد و در حال بستن قرارداد با سردار جعفری می باشد.

خبرهای تکمیلی متعاقباً اعلام خواهد شد.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : چهارشنبه 29 آذر 1391

دقایقی پیش جاناتان داسیلوا پریرا قرار داد خود را با باشگاه تراکتورسازی به ثبت رساند.

لازم به ذکر است که قرار داد این بازیک به مدت 1/5 سال می باشد.

پریرا در پست مهاجم و هافبک بازیساز بازی می کند که آخرین باشگاه این بازیکن قبل از تراکتورسازی اف سی شریف می باشد.
 
این بازیکن در سال 2007 به عنوان بازیکن زیر 18 سال به تیم امید برزیل دعوت شده است.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : چهارشنبه 29 آذر 1391

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : چهارشنبه 29 آذر 1391

به گزارش سایت خبری-تحلیلی تراکتورسازی ، حبیب گردانی مدافع تیم شهرداری به تیم تراکتورسازی پیوست.

حبیب گردانی که یکی از بازیکنان بومی محسوب می شود در پست دفاع چپ بازی می کند و این بازیکن با قرارداد 1/5 ساله به تراکتورسازان پیوست.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : چهارشنبه 29 آذر 1391

به گزارش خبرنگار ورزشی پانا در تبریز، جواد کاظمیان که توسط یحیی گل محمدی در لیست مازاد پرسپولیس قرار گرفت و قرارداد خود را فسخ کرد، روز گذشته پس از مذاکره مقدماتی با مدیران تیم فوتبال تراکتورسازی، امروز به تبریز سفر کرد.

 

کاظمیان پس از حضور در تبریز، امروز با تراکتوری ها به توافق نهایی رسید و قرار است نیم فصل دوم با پیراهن قرمز این تیم به میدان برود.

 

بازیکن مازاد پرسپولیس عصر امروز یا فردا قرارداد خود را در هیات فوتبال آذربایجان شرقی با تراکتور ثبت می کند. 

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : چهارشنبه 29 آذر 1391

احسان حاج صفی که برای گذراندن خدمت سربازی به تراکتورسازی تبریز پیوسته بود با پایان خدمت سربازی اش به تیم سابق خود، سپاهان برگشت.

حاج صفی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی گفت: زمانی که من سپاهان را برای گذراندن دوران سربازی به مقصد تراکتور ترک کردم هنوز یک فصل از قراردادم با سپاهان باقی مانده بود و طبق قانون باید با اتمام دوران سربازی به این تیم برگردم.

وی افزود: طبق توافقاتی که بین مسولان دو تیم صورت گرفته است مشکل سربازی من حل شده است و باید در نیم فصل دوم برای سپاهان توپ بزنم.

حاج صفی اظهار کرد: در اردوی تیم ملی از ناحیه کشاله ران مصدوم شدم و به همین دلیل در دو بازی ملی حضور نداشتم و حالا زیر نظر دکتر کار میکنم و بر خلاف میل باطنی به بازی با داماش نمی رسم چون دکتر گفت، به دلیل مصدومیتی که از قبل دارم اگر بازی کنم امکان دارد مصدومیتم شدیدتر بشود و از جهتی دیگر خودم هم بسیار درد دارم.

وی همچنین درباره هواداران تراکتور گفت: به خدا ترک تبریز خیلی سخت است. من از همه‌ی مردم آذربایجان تشکر می کنم آن ها من را در طول این یک فصل و نیم خیلی حمایت کردند من را مدیون خود کردند، تماشاگران تراکتور فوق العاده هستند،من جز خوبی چیز دیگری از آنها ندیده ام، انشالله یک روزی تمام زحمات این مردم را جبران می کنم، آرزو دارم تراکتور در نیم فصل دوم نتایج خوبی کسب کند و همیشه در بالای جدول باشد و از هواداران تراکتور می خواهم من را حلال کنند.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : چهارشنبه 29 آذر 1391

خبرگزاری فارس: پیوستن جاناتان بازیکن برزیلی به تراکتور/ قطعی نبودن حضور کاظمیان در تراکتور

محمدحسین جعفری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در تبریز ضمن تأیید مذاکره و توافقات اولیه با جواد کاظمیان، اظهار کرد: قرار است  بازیکن سابق پرسپولیس عصر امروز روانه تبریز شود تا ادامه مذاکرات  و حصول توافق نهایی در باشگاه تراکتورسازی صورت گیرد.

وی از تأیید جاناتان بازیکن برزیلی توسط کادر فنی تیم خبر داد و تصریح کرد: قرارداد این بازیکن برزیلی امروز ثبت خواهد شد.

جعفری همچنین جذب یک بازیکن دفاع چپ را از اولویت‌های باشگاه تراکتورسازی در فصل و نقل و انتقالات ذکر کرد و افزود: با توجه به جدایی احسان حاج صفی، به دنبال جذب یک بازیکن جدید با سهمیه فیفا در این منطقه هستم.

وی در مورد ایگور کاسترو نیز گفت: با این بازیکن تنها توافقات اولیه صورت گرفته بود و جذب وی باید با تأیید تونی صورت می‌گرفت که در آن زمان وی در پرتغال حضور داشت و همین وقفه زمانی سبب شد که این بازیکن با تیمی دیگر به توافق برسد.

تراکتورسازی در جام حذفی مدعی است

جعفری در مورد بازی تیمش مقابل  داماش گیلان گفت: تیم تراکتورسازی از تیم‌های مدعی جام حذفی بوده و هیچ فرقی نمی‌کند که در کجا و با چه تیمی بازی دارد و برای پیروزی و صعود به دور بعدی تلاش خواهد کرد.

وی افزود: در جام حذفی بازی ساده‌ای وجود ندارد و چه بسا با دریافت یک گل در دقیقه 90 تمام تلاش‌های یک تیم بر باد رود و در رقابت‌هایی به شکل حذفی نباید تیمی را دستکم گرفت.

مدیر باشگاه تراکتورسازی تبریز در مورد حریف تیمش در بازی فردا گفت: تیم تراکتورسازی امسال در تبریز بازی بسیار خوبی مقابل داماش برگزار کرده و تنها پنج بار تیر دروازه داماش را به لرزه درآورد و در نهایت بدشانسی مقابل این تیم با تساوی متوقف شد.

وی گفت: به دلیل هموار بودن راه قهرمانی در جام حذفی و کسب سهمیه آسیا، قطع به یقین تراکتورسازی از مدعیان این رقابت‌ها است و با تمام قوا به مصاف حریفان خود خواهیم رفت.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : چهارشنبه 29 آذر 1391

سرویس ورزشی آناج: مصطفی اکرامی، بازیکن تیم تراکتور سازی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ورزشی آناج در خصوص آمادگیش برای بازی مقابل داماش، گیلان، اظهار داشت: من نیز مثل بازیکنان دیگر تیممان وضعیت خوبی دارم و تمرینات خوبی را برگزار کرده ایم، آماده بازی مقابل داماش هستیم. انشاالله با شکست این تیم، به مرحله بعدی صعود کنیم. 
وی در خصوص گروه بندی این تیم در جام باشگاه های آسیا، گفت: فکر می کنم در سخت ترین گروه قرار داریم داریم زیرا الجزیه امارات که چند بار استقلال را شکست داده است و الشباب عربستان نیز، سال گذشته قهرمان لیگ عربستان شده است و الجیش قطر نیز نتایج خوبی را در لیگ قطر کسب کرده است.


 
بازیکن تراکتور سازان ادامه داد: ما نیز تیم بزرگی هستیم و با تمام توان به مصاف بازی ها در جام باشگاه های آسیا خواهیم رفت تا انشاالله از حیثیت و نام تراکتور سازی و هوادارانمان دفاع کنیم.
 
 
اکرامی در خصوص دیدار این تیم با داماش گیلان، بیان کرد: جام حذفی شرایط خاص خود را دارد ولی انشاالله اگر با تمرکز بازی کنیم، می توانیم دست پر از میدان مسابقه خارج شویم.سخت ترین مشکلی که خواهیم داشت زمین چمن مصنوعی رشت است. داماش نیز تیم خوبی است و در آخرین بازی مقابل استقلال، این تیم را شکست داد ولی همانگونه که گفتم، برای کسب 3 متیاز به رشت آمده ایم.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : چهارشنبه 29 آذر 1391

جواد کاظمیان بازیکن سابق تیم پرسپولیس تهران که در لیست مازاد این تیم بود سرانجام به تیم تراکتورسازی پیوست.

به گزارش سایت شخصی امیر توپچی پور، او فوتبال حرفه‌ای خود را با تیم جوانان سایپا شروع کرد و توانست به تیم بزرگسالان این تیم راه یابد. در همان زمان مربی وقت تیم ملی میروسلاو بلاژویچ او را به اردوی تیم ملی دعوت کرد. سپس او در سال ۱۳۸۱ (۲۰۰۲) به الاهلی امارات پیوست اما او بعد از چند ماه به ایران بازگشت و برای سایپا و بعد از آن سه فصل برای باشگاه پرسپولیس بازی کرد.

بعد از جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان او به باشگاه اماراتی الشعب و بعد از آن در فصل ۲۰۰۷ -۲۰۰۸ الشباب پیوست.  وی در سال ۲۰۰۸ میلادی به تیم عجمان رفت اما در اواسط سال ۲۰۱۰ از تیم عجمان جدا شده و به تیم الامارات منتقل شد.

 کاظمیان در بعد از چهار فصل حضور در لیگ امارات به ایران بازگشت و به عضویت باشگاه سپاهان درآمد.

 او در سال ۲۰۱۱ پس از یک فصل حضور ناموفق در سپاهان دوباره به پرسپولیس بازگشت.  اما در نیم فصل ۹۲-۱۳۹۱ پس از قرارگرفتن در لیست مازاد تیم پرسپولیس با این تیم فسخ قرار کرد.

وی هم اکنون به تیم تراکتورسازی تبریز پیوسته است تا جای خالی فرزاد حاتمی را در این تیم پر کند و باید دید آیا حضور وی تاثیری در نتایج این تیم خواهد داشت یا خیر.

وی صبح امروز راهی باشگاه می شود تا قرارداد خود را با این تیم نهایی کند.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : چهارشنبه 29 آذر 1391  با توجه به درخواست جمعی از هواداران جهت فراهم نمودن شرایط برای همراهی تیم در بازیهای آسیایی با هماهنگی های انجام شده در داخل و خارج از ایران اولین تور مسافرتی به قطر در صورت تکمیل ظرفیت هواپیما صورت خواهد گرفت، لازم به ذکر است حداکثر تا 40 روز دیگر می بایست کلیه ی بلیط ها تهیه گردد، برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09149120182 به مدیریت اصغر صفی پور تماس حاصل فرمایید.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : چهارشنبه 29 آذر 1391
صفحات سایت
تعداد کل صفحات : 13           1    2    3    4    5    6    7    ...   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic