قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب

باشگاه سپاهان نسبت به استفاده استقلال از بازیکن غیر مجاز شکایت کرد
در صورتی که سپاهان ادعای خود را اثبات برساند قطعا استقلال در برابر سپاهان 3-0 برنده اعلام خواهد شد ولی متاسفانه در فوتبال ایران اثبات مسائلی که یک سمت آن یک از دو تیم تهرانی می باشد تقریبا غیر ممکن است و در صورتی که به اثبات هم برسد با یک لابی تیم شاکی را قانع می کنند البته نکته ای که در این مهم به چشم می خورد عدم همراهی تراکتوری ها با سپاهان در این مقوله بوده و عدم طرح دعوی در فیفا می باشد
البته سران استقلال در جعل سند و تبانی سابقه درخشانی دارند به طوری که اخیرا مدیرعامل استقلال از تبانی در دو دیدار این تیم با پرسپولیس تهران برداشت و همچنین جعل سند که در این مورد در کل دنیا رکورد دار می باشند برای مثال گلی که چند سال پیش محمد نوری بازیکن پرسپولیس وارد دروازه این تیم کرد ولی داور به اشتباه آفساید اعلام نمود ولی در برنامه نود آقای فتح اله زاده با ارائه عکسی فتوشابی باعث تمسخر فوتبال ایران شد
لازم به ذکر می باشد در صورت اثبات تخلف استقلال و محکوم شدن این تیم تراکتور با سپاهان در صدر جدول هم امتیاز خواهند شد

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : شنبه 31 فروردین 1392

اف 14 تکذیب کرد

چند روز پیش مصاحبه ای از سوی محمد ابراهیمی در یکی از خبرگزاری ها چاپ شد که در آن ابراهیمی علیه هواداران موضع گرفته بود!

این مصاحبه که تعجب همه دوستداران و هواداران تراکتور را بر انگیخته بود، با پیگیری سایت تراکتور اف سی متوجه شدیم مصاحبه اف 14 با چنین ادبیاتی کذب محض بوده و ظاهرا دوستان مسئول در باشگاه با دخالت کردن در نحوه چاپ مصاحبه، همه جملات ابراهیمی را به نفع خود تغییر داده و هواداران را دشمن نامیدند!

جالب است بعد از این مصاحبه کذب، سایت مربوط به پسر آقای جعفری(سایت تحلیلی-خبری 1970) با سرمست شدن از مشاهده این خبر ، کلی بوق و کرنا به راه انداخته و به یکباره اف 14 محبوب باشگاه شده است. همان هایی که ابراهیمی را حاشیه ساز، رقاصه و ... خطاب میکردند.

در این راستا متاسفانه با خبر شدیم این روزها افرادی در باشگاه برخی بازیکنان را مجبور به حمایت از مدیریت کردند و در صورت سرپیچی از دستور، آنها را تهدید به عدم پرداخت مطالباتشان کرده اند.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : شنبه 31 فروردین 1392

مدیرعامل باشگاه در مصاحبه کوتاه خود با خبرنگار باشگاه گفت : تراکتور سال آینده می تواند با بازیکنان مطرح و بومی در لیگ برتر خوب بدرخشد و امیدوارم سرمربی تیم تراکتور نیز به این خواسته باشگاه و هواداران تا جایی که موجب تقویت تیم تراکتور شود توجه نماید ، تراکتورسال 92 باید خود را در فوتبال کشور بنمایاند . 
   

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : شنبه 31 فروردین 1392

 سجاد هاشمی اهل تبریز از قهرمانان دوومیدانی کشورمان در آستانه عقد قرارداد با باشگاه تراکتورسازی قراردارد وی بعد از عقد قرارداد در سال 92 با پیراهن تراکتورسازی در مسابقات حضور خواهد یافت . جعفری ضمن تایید این خبر در توجه بیشتر به قهرمانان هم استانی در باشگاه تاکید نمود و در خصوص جذب بازیکنان بومی حائز شرایط نیز اظهار امیدواری کرد دو سال آتی شاهد حضور آنها در باشگاه تراکتورسازی باشیم . 
   


قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : شنبه 31 فروردین 1392

خبرگزاری فارس: جعفری: بگذارید به مرگ طبیعی بمیریم!/ اولیویرا برنامه ندهد به مربی دیگری فکر می‌کنیم

محمد حسین جعفری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد جلسه با اولیویرا و اینکه گفته می شود در این نشست به او انتقادهای زیادی وارد کرده اظهار داشت: از اینکه خبرها این طور منتشر می شود تعجب می کنم. اینکه من با او جلسه داشتیم صحیح است اما اینکه انتقادهای تندی به او کرده ام درست نیست. من گرد و خاکی نکردم. مثل همیشه جلسه ای داشتیم و حرف هایمان را به هم زدیم.

وی افزود: با توجه به اینکه در بازی های اخیر نتیجه لازم را نگرفته ایم و گل هایی خوردیم که نشان می دهد ضعف هایی داریم از او توضیحاتی خواستیم و او هم حرف هایش را زد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا توضیحات فنی او قانع کننده بود گفت: از نظر خود او منطقی بوده است این بحث ها دعوا نیست و من هم مجبورم که به مردم پاسخ دهم. همه ما در دامن یک کشتی هستیم. حتی اگر در بحث ها هم تندی پیش آید برای دلسوزی است.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در ارتباط با اینکه چرا اولیویرا برنامه های خود را نمی دهد، گفت: او می گوید اول با من تسویه حساب مالی کنید. من هم به او گفتم ارائه برنامه ربطی به تسویه حساب ندارد. به هر حال تا زمانی که در برنامه های آینده خللی وارد نشود صبر می کنیم و در غیر این صورت مجبور هستیم به مربیان دیگر فکر کنیم.

جعفری در ادامه در مورد اینکه گفته می شود برخی از بازیکنان تراکتورسازی از جمله سید صالحی، فروزان و نصرتی اعلام کرده اند برای فصل بعدی در تراکتورسازی نمی مانند اظهار داشت: الان که زمان این نیست کسی بگوید می روم یا می مانم. همه چیز بستگی به نظر بازیکنان ندارد و باشگاه هم برای خودش نظراتی دارد.

وی در پاسخ به این سؤال که فکر نمی کند تراکتورسازی باید تیم بهتری داشته باشد، گفت: صد در صد همین طور است. اگر برنامه ای که من به هیئت مدیره داده ام تصویب شود به طور حتم تیم بهتری خواهیم بست.

مدیرعامل تراکتورسازی در جواب به این پرسش که چه زمانی با هیئت مدیره جلسه دارند، عنوان کرد: به دلیل مسافرت هایی که به آسیا داریم موفق به برگزاری جلسه نشده ایم.

جعفری در ارتباط با آخرین وضعیت محسن فروزان اظهار داشت: فروزان طبق مصوبه کمیته انضباطی باید از سرمربی تیم عذرخواهی کند اما تا امروز این کار را نکرده است.

وی در مورد اینکه استقلال به قهرمانی نزدیک شده گفت: با شکستی که روز گذشته سپاهان داشت استقلال به قهرمانی نزدیک شد.

مدیرعامل تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که امیر قلعه نویی شاید برای فصل آینده در استقلال نماند و قصد ندارد برای فصل بعدی به وی پیشنهاد دهد گفت: برای ما حاشیه درست نکنید بگذارید ما به مرگ طبیعی بمیریم.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : شنبه 31 فروردین 1392


لیگ سیزدهم را ز بابت حضور سه نماینده از شهر تبریزدر سطح اول فوتبال ایران باید برای دومین بار در طول تاریخ درحافظه فوتبال ایران به ثبت رساند .

سایت گل –

 

 نمایندگان تهران : استقلال ، پرسپولیس ،نفت وراه آهن – 4 سهمیه

 نمایندگان تبریز : ترراکتور ، شهرداری وگسترش فولاد – 3 نماینده  

به گزارش گل اولین حضور تبریزی ها با سه تیم بر می گردد به اوایل دهه هفتاد که سه تیم تراکتور ، ماشین وشهرداری بعنوان نمایندگان این شهر در مسابقات لیگ آزادگان حضور داشتند ، البته ماشین سازی وشهرداری با کسب سهمیه در لیگ استانی راهی این مسابقات شده بودند اما تراکتور سازی با هدر دادن یک پنالتی در مصاف با شهرداری تبریز نتوانست جواز حضور پیدا کند .با این حال   با جا ماندن تیم های پر طرفداری همچون صنعت نفت ابادان ، تراکتور سازی و... بدلیل عدم کسب سهمیه در لیگ استانی که فیلتری من درآوردی برای حضور دوباره در مسابقات سراسری لیگ آزادگان بود ، مسئولین وقت فدراسیون فوتبال لیگ را در این سال  در دو گروه 12 تیمی برگزار کردندو تیم های فوق را به مسابقات باز گرداندند .

تراکتور سازی با تیم های استقلال وکشاورز که آنروز ها جزء مدعیان بود هم گروه شد وشهرداری وماشین سازی در گروه دیگر با پرسپولیس وپاس هم گروه شدند ،تراکتورسازی در پایان مرحله اول با 38 امتیاز بالاتراز همه بعنوان تیم اول وکشاورز بعنوان تیم دوم گروه خود معرفی شدند ، جالب اینکه تراکتوردربین 24 تیم حاضردر دو گروه بیشترین امتیاز را بدست آورده بود ، تراکتور با تیم دوم گروه ب یعنی پاس مواجه شد وپرسپولیس با کشاورز که دو تیم پاس وپرسپولیس به فینال رفتند وتراکتور سوم شد ، ماشین سازی در گروه خود  در رده پنجم وشهرداری در رده هشتم قرار گرفت .

 تکرار تاریخ منهای بومی گرایی

حال تاریخ یکبار دیگر در حال تکرار شدن است واینبار سه تیم تراکتور، شهرداری وگسترش در یک گروه در سطح اول فوتبال گام به این پیکارها خواهند گذاشت ، با نگاهی کوتاه به شرایط دهه هفتاد چه از نظر امکانات زیر ساختی وچه از نظر وجود بازیکن بومی به نظر در بخش اول پیشرفت های قابل ملاحظه ای صورت گرفته است اما در بعد  بازیکن بومی این امر با پس رفت عمیقی روبرو بوده است ، در دهه هفتاد سه تیم تبریزی مسابقات خود را تنها در ورزشگاه پیر باغشمال برگزار می کردند و خبری از هتل وهواپیما امکانات این روزی برای بازیکنان نبود اما حالا این شهر در کنار همین ورزشگاه باغشمال ، ورزشگاه 70 هزار نفری یادگاررا دارد ، از طرفی استادیوم اختصاصی گسترش فولاد که با رعایت استاندارد های روز احداث شده است و همچنین ورزشگاه اختصاصی شهرداری که دیدار های خود را آنجا انجام داد ، این امکانات هر چند نسبت به دو دهه پیش شاید نتواندعنوان پیشرفت را بخود بگیرد اما   این موضوع را به وضوح نشان می دهد که امکانات فعلی قابل مقایسه با آن سالها نیست .

اما در بخش بازیکن سه تیم حاضر در دهه هفتاد 90 درصد از بازیکنان بومی بهره مند بودند بازیکنانی که هر یک می توانستند در تیم خود یک مهره تاثیر گذار باشند ، شیخ لاری ، ذوالفقاری ،باغ آبادی ، سید علوی ، داداش ضیایی ،ذوالمجیدیان ،  برادران  دین محمدی ، خطیبی ، کریم باقری ، مرحوم دکتر نیک مهر، باغمیشه ، باهنر ، هلالی ، استاد اسدی ، اکبر پور ، حسن دوخت ، شالچی ،و ... ده ها بازیکن با کیفیت دیگر .

امروزه هر چند دیگر مقوله بومی وغیر بومی در فوتبال حرفه ای خاسیت خود را از دست داده ولی با اینحال امید که سیاست کاری باشگاه گسترش فولاد در فصل اخیر از جهت بها دادن به جوانان و سرمایه های بومی، در لیگ برتر نیز با مدیریتی صحیح به سرانجام برسد و این تیم بتواند در اولین سال به جایگاه خوبی رسیده وشاهد حضور نسلی جدید از بازیکنان تراز اول از فوتبال تبریز باشیم .

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : جمعه 30 فروردین 1392

من هم به عنوان یك مربی حرفه ای به علی دایی و هر مربی دیگری احترام می گذارم. دیگر بیشتر از این حرفی نمی زنم اما اگر از من بپرسید دوست داری در كدام تیم باشی جوابم نیمكت تراکتور است.

سایت گل-سرانجام بغض تونی اولیویرا در مصاحبه با سایت گل شكست. سرمربی محبوب تراكتورسازی كه هواداران پرشمار این تیم از صمیم قلب دوستش دارند در مورد تمدید قرارداد و البته حقوق عقب افتاده خود صحبت می كند. تونی اولیویرا درباره پیشنهاد باشگاه تراكتورسازی برای تمدید قرارداد می گوید:« چند روز پیش نامه ای از طرف باشگاه تراكتورسازی و مدیرعامل این تیم آقای جعفری به من داده شد. در این نامه قرار شد برنامه ام را برای فصل آینده بدهم. مسئولان تراكتورسازی از من خواستند تا 23 آوریل، یعنی 4 روز دیگر برنامه ام را بدهم اما متاسفم كه به خاطر وجود یكسری مشكلات فعلا نمی توانم جوابی به این پیشنهاد بدهم»

تونی اولیویرا درباره مشكلات موجود می گوید:« عاشق هواداران تراكتورسازی هستم و دلم می خواهد در تبریز بمانم اما اینجا مشكلاتی وجود دارد.هواداران باید یكسری مسائل را بدانند. من با انها صحبت می كنم تا بدانند الان حدود 3 ماه است كه حقوقم را نگرفته ام. تازه مبلغی از قراردادم هم به من پرداخت نشده. می دانم كه این هواداران خونگرم تراكتورسازی هستند كه می توانند مرا در این شرایط درك كنند. من عاشق آنها هستم اما اگر باشگاه بدهی ام را ندهد نمی توانم حرفی درباره تمدید قرارداد بزنم. تا الان اگر اینجا مانده ام به خاطر قراردادم و البته هواداران تراكتورسازی است كه واقعا دوستشان دارم. تا الان هم به خاطر حساسیت بازیها حرفی درباره حقوق عقب افتاده ام نزدم.مطمئنم هواداران مرا درك می كنند»

هواداران تراكتورسازی در تجمعی هزار نفری از جعفری خواسته اند هر طور شده تونی را حفظ كند. در غیر اینصورت خودش هم در تراكتورسازی نماند. تونی از این علاقه تراكتوری ها صحبت می كند و می گوید:« علاقه من و هواداران تراكتورسازی نسبت به هم دو طرفه است. من هم آنها را دوست دارم و به همین خاطر هم تا الان حرفی درباره بدهی ام نزده بودم. خواسته قلبی من ماندن در تراكتورسازی است . من تمام ملت ایران را دوست دارم اما باز هم می گویم اولویتم ادامه حضور روی نیمكت تراكتورسازی است و تا وضعیتم در این تیم مشخص نشود به تیم دیگری فكر نمی كنم»

از علی دایی و منصور ابراهیم زاده به عنوان جانشین های احتمالی تونی در تراكتورسازی یاد می شود. او در این باره می گوید:« هر كسی جایگاهی دارد و من هم به عنوان یك مربی حرفه ای به علی دایی و هر مربی دیگری احترام می گذارم. دیگر بیشتر از این حرفی نمی زنم اما اگر از من بپرسید دوست داری در كدام تیم باشی جوابم ادامه حضور روی نیمكت تراكتورسازی است. دلیلش هم تنها یك مورد است. یك كلمه 8 حرفی به نام هواداران كه همیشه در قلب من جا دارند»

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : جمعه 30 فروردین 1392

خبرگزاری فارس: مربی شهرداری تبریز پیش از بازی با بازیکنان ما تماس گرفت/ به سایر تیم‌ها هم شک دارم!

به گزارش خبرگزاری فارس، درحالی که تیم شهرداری تبریز به عنوان دومین تیم از لیگ دسته اول به طور مستقیم به لیگ برتر صعود کرد اما در خصوص نحوه صعود این تیم به لیگ برتر با سرمربیگری فراز کمالوند ابهاماتی پیش آمده است. هر چند که علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال در مصاحبه های اخیر خود با قاطعیت اعلام کرده لیگ دسته اول پاک به پایان رسید اما شایعاتی که در مورد اتفاقات رخ داده در لیگ دسته اول شنیده می شود حکایت از مسائل دیگری دارد. مسائلی که همواره ثابت کردن آن در فوتبال ایران کار راحتی نبوده است. در همین زمینه مدیرعامل باشگاه شهرداری بندرعباس صحبت هایی را با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس انجام داده است.

 ارسطو جهانداری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص اتفاقاتی که پیش از دیدار مقابل شهرداری تبریز در لیگ دسته اول رخ داده، عنوان کرد: ما در همان زمان که بازی برگزار شد، این موضوع را به فدراسیون و حراست گزارش کردیم. متاسفانه آقای پیمان صاحب‌جمعی مربی تیم شهرداری تبریز با چند بازیکن ما پیش از آغاز بازی صحبت کرد.

وی ادامه داد: زعفرانی بازیکن ما این موضوع را تائید کرد و هم اتاقی او نیز اعلام کرد که چندین بار مربی شهرداری تبریز با او تماس گرفته و به او گفته فراز کمالوند تو را خیلی دوست دارد و می‌خواهد تو را ببیند اما زعفرانی این موضوع را قبول نکرده و به بیرون نرفته است. پس از آن هم زعفرانی این مسائل را با ما در میان گذاشت.

مدیرعامل شهرداری بندرعباس یادآور شد: در جریان بازی به دو بازیکن دیگر خود هم شک کردیم. آنها بی‌مورد خود را به بیماری زدند. البته می‌دانیم که نمی‌توانیم این مسائل را اثبات کنیم، اما ما به آنها شک کردیم و این موارد را به آقای علیپور و فدراسیون گزارش دادیم. چند بار هم پیگیر این موضوع بودیم.

وی با اشاره به اینکه چنین اتفاقاتی در فوتبال ایران طبیعی است، افزود: کفاشیان زیاد نسبت به این موضوع حساس نیست و در جلسه با مدیران عامل باشگاه‌ها نیز اعلام کرده که فوتبال پاک و خوبی برگزار شده است. زمانی هم که در جلسه خواستم صحبت کنم اجازه ندادند. البته رئیس فدراسیون به این موارد رسیدگی نمی‌کند و آقایان علیپور و آیت‌اللهی به عنوان مسئولان کمیته اخلاق پیگیر این مسائل هستند.

جهانداری تاکید کرد: ما به سایر تیم‌ها نیز شک داریم که شاید با بازیکنانمان صحبت کرده‌اند. متاسفانه برخی مسائل در لیگ وجود دارد که مربیان با بازیکنان ارتباط برقرار می‌کنند.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : جمعه 30 فروردین 1392

استقلال و پرسپولیس و تراکتور جز تیم های بزرگ لیگ هستند و حاشیه های خودشان را دارند ما بعضی وقت ها بد بازی کردیم و نتوانستیم امتیازات لازم را بگیریم.

سایت گل-جواد کاظمیان، ستاره‌ی تیم فوتبال تراکتورسازی که حالا تمام امیدهای کم‌رنگ خود را در لیگ قهرمانان دنبال می‌کنند و امید قاطعی برای کسب سهمیه‌ی آسیا دارند، در مصاحبه با خبرنگار گل گفت :

فولاد خوزستان؛ بازی چطور بود ؟

خب مساوی برابر فولاد بهتر از باخت بود، اما ما می خواستیم 3 امتیاز را بگیریم ولی نشد اگرچه فولاد تیم قدرتمندی نشان داده و مساوی هم بهتر از این بود که امتیاز را کاملاً از دست بدهیم و همین 1 امتیاز کمک کرد که فاصله خودمان را با فولاد حفظ کنیم و سومی خودمان را حتمی کردیم اما خب به دومی هم فکر می کنیم.

لیگ قهرمانان آسیا؛ اوضاع چطور است؟

ما 2 بازی داریم که اگر از الجزیره یک مساوی هم بگیریم و الجیش را در خانه ببریم صعودمان قطعی می شود.

حاشیه‌؛ تاثیری در نتایج داشت ؟

خب بله اما باید قبول کرد تیم های بزرگ حاشیه دارند. استقلال و پرسپولیس و تراکتور جز تیم های بزرگ لیگ هستند و حاشیه های خودشان را دارند ما بعضی وقت ها بد بازی کردیم و نتوانستیم امتیازات لازم را بگیریم.

اما خب در آسیا با 4 بازی که انجام دادیم شخصیت بزرگ تراکتور را نشان دادیم اگرچه باخت هم داشتیم اما خب نتایج خوبی بود.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : جمعه 30 فروردین 1392

فوتبال ایران/سرمربی تیم تراکتورسازی گفت: همه بازیكنان تراكتور را مثل فرزندانم دوست دارم.
تونی اولیویرا در گفت و گو با خبرنگار اوج نیوز، درباره شرایط تراکتورسازی اظهار داشت: پس از بازی با فولاد خوزستان دو روز  استراحت کردیم و تمرینات را از سر گرفتیم. شرایط خوبی داریم و می خواهیم در جدول یك پله دیگر صعود كنیم.
وی ادامه داد: هدف كنونی ما در لیگ رسیدن به جایگاه دوم جدول است،‌ بنابراین باید تلاش كنیم تا در دو بازی آینده دو پیروزی به دست آوریم. امیدوارم سپاهان امتیاز از دست بدهد و بتوانیم نایب قهرمان لیگ شویم. از مردم تبریز می خواهم در این دو بازی مثل بازی های گذشته ما را تنها نگذارند و به ورزشگاه بیایند. من آنها را دوست دارم و به جرات می گویم وابستگی عجیبی به آنها پیدا كرده ام.
سرمربی تراكتورسازی درباره اینكه گفته می شود با محمد ابراهیمی مشكل دارد و این بازیكن به خاطر مصلحت به تیم برگشته،‌عنوان كرد: من با هیچ بازیكنی مشكل ندارم و همه نفرات را مثل فرزندان خود دوست دارم. یك بازیكن از من تعریف می كند و شاید دیگری اصلا مرا قبول نداشته باشد. برای من همه آنها یكسان هستند.
اولیویرا درباره لیگ قهرمانان آسیا و شانس صعود تراكتور به مرحله بعد تصریح كرد:  خوشبختانه یك شانس بسیار خوب مقابل الجیش داریم تا با پیروزی مقابل این تیم به دور بعد برسیم. مقابل الجزیره هم باید بهترین عملكرد را داشته باشیم و امیدوارم موفق عمل كنیم.
او در پایان درباره شایعه پیشنهاد پرسپولیس برای فصل آینده به خود افزود: فعلا زمان فكر كردن به هیچ بحث دیگری جز تراکتورسازی را ندارم.درباره این شایعه هم حرفی نمی زنم. در حال حاضر تمام فكر و ذكر من موفقیت تراكتور است و به چیز دیگری فكر نمی كنم.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : جمعه 30 فروردین 1392

1392-01-30-00-12-1
فوتبال ایران/ مهاجم تیم تراکتورسازی گفت: دوست ندارم نماد اعتراض هواداران تراکتورسازی شوم.
محمد ابراهیمی در گفت و گو با خبرنگار اوج نیوز،  درباره دیدار تیمش مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: ما دوست داشتیم بازی را ببریم و اگر پیروز می شدیم شرایط برای تراکتورسازی بهتر می شد اما این اتفاق نیفتاد. تک امتیاز حق ما از دیدار با فولاد نبود و باید 3 امتیاز را مال خود می کردیم.
وی درباره بازگشتش به ترکیب تراکتور عنوان کرد:برای من مهم این است که درترکیب تراکتور باشم. خوشحالم که این اتفاق افتاد اما قسمت این  بود که سرم در این بازی بشکند. این که تیمم به گل رسید برایم راضی کننده است و مصدومیتم چندان اهمیتی ندارد. خداراشکر که توانستم تاثیر مثبتی داشته باشم.
مهاجم تراکتورسازی درباره شعارهایی که هواداران تراکتورسازی علیه جعفری سر می دهند، گفت: من بازیکن هستم و نباید در این مسائل دخالت کنم اما به نظرم یک عده دوست ندارند تیم نتیجه بگیرد و دشمن تراکتورسازی هستند.
او درباره اخراج محسن فروزان از تراکتور و صحبت هایی که این بازیکن علیه اولیویرا انجام داده است، تاکید کرد: این مسائل ممکن است برای هر بازیکنی پیش بیاید. فروزان گلر بسیار خوبی است و من اطمینان دارم به روزهای اوجش برمی گردد.فوتبال بالا و پایین دارد و از ته قلب برای فروزان ناراحتم. او دوست دارد بازی کند اما نباید به سلیقه مربی ایراد بگیرد. اولیویرا لجباز نیست و مربی بسیار خوب و مهربانی است. نباید همه اتفاقات را به اولیویرا ربط داد.
ابراهیمی درباره تشویقش توسط هواداران تراکتورسازی و اینکه به نظر می رسد به نماد اعتراض برای تراکتوری ها تبدیل شده است، خاطرنشان کرد: به نظر من این کار را یک عده سودجو انجام می دهند و اصلا دوست ندارم چنین اتفاقاتی بیفتد. هواداران به من لطف دارند که تشویقم می کنند اما دوست ندارم که می گویند من از سایر بازیکنان تراکتورسازی محبوب تر هستم. مردم همه هواداران تراکتور را دوست دارند و خداراشکر هواداران به همه نفرات به یک اندازه احترام می گذارند.
وی ادامه داد: شنیده ام در برخی رسانه ها عنوان می شود که من مثل مجیدی در استقلال به نماد اعتراض تراکتور تبدیل شده ام. اصلا دوست ندارم که اینگونه مقایسه ای انجام شود. متاسفانه من دشمنان زیادی در این مدت پیدا کرده ام اما ناراحت نیستم و می گویند هرکس کارش را درست انجام می دهد دشمنان زیادی دارد. بعضی ها می خواهند مرا مثل مجیدی و کریمی مقابل باشگاه قرار دهند.
ابراهیمی در پاسخ به این سوال که با اتفاقات اخیر سال بعد قصد ترک تراکتورسازی را نداری، افزود: قرار نیست در تیمی غیر از تراکتور سازی بازی کنم. آنقدر تراکتور را دوست دارم که به خاطر این تیم هزار جور دردسر را تحمل کنم.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : جمعه 30 فروردین 1392

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : جمعه 30 فروردین 1392

امیرحسین  بردبار شیشوان  ،  متولد 9  آذر   سال 91  (کد هواداری 211004881) و  علی  محمد علیزاده چرندابی  متولد 14 فروردین سال 92 (کد هواداری 411004882) و  آیهان فرهادی  متولد 18 فروردین سال 92 (کد هواداری 311004883) بترتیب از راست به چپ کوچک ترین هواداران ثبت نام کننده در ماه آغازین سال 92 میباشند .

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : جمعه 30 فروردین 1392

خبرگزاری آریا -  تراکتور امسال تونی پرتغالی را در راس کادر فنی خود دارد و در حالی که ابتدای فصل خیلی از هواداران به انتخاب سردار جعفری ایراد می گرفتند ولی امروز خواهان حضور تونی در سال بعد هم می باشند .
به گزارش خبرگزاری آریا از تبریز، در حالی که لیگ در حال رسیدن به نقطه پایان خود در فصل جاری می باشد و تیم های مختلف از هم اکنون در حال برنامه ریزی برای فصل بعد مسابقات می باشند باشگاه تراکتور هم برای این که مانند سال قبل فرصت سوزی نکند در اقدامی مناسب از سر مربی خود درخواست برنامه کرد تا پس از بررسی های لازم در هیئت مدیره تصمیمات مقتضی را اتخاذ نماید .
البته لازم به یاد آوری می باشد که الیویرا سرمربی تراکتور تا چندی پیش همواره صحبت از عدم درخواست باشگاه مبنی بر مذاکره جهت تمدید قرار داد را مطرح می نمود ولی اکنون که باشگاه از ایشان درخواست برنامه کرده است در رفتاری انفعالی از ارائه برنامه به باشگاه به بهانه های مختلف خودداری می کند و این رفتار سرمربی تراکتور برای هواداران تراکتور کمی نگران کننده می باشد .
با توجه به اینکه هواداران تراکتور سازی تبریز از فرصت سوزی سرمربی سال قبل خود خاطرات خوبی در ذهن ندارند انتظار دارند  تا اولیویرا هر چه زودتر تکلیف خود را مشخص کرده و شرایط را برای تصمیم گیری باشگاه تراکتور سازی برای فصل بعد مسابقات محیا کند .
لازم به ذکر است سرمربی تراکتور که تا چندی پیش همواره مدعی بود که از طرف باشگاه با او تماسی مبنی بر تمدید قرارداد صورت نگرفته است پس از دریافت درخواست سردار جعفری مبنی بر ارائه برنامه برای سال بعد شروع به بهانه تراشی نموده و با پیش کشیدن مسائل مختلفی از جمله پایان نیافتن مسابقات و مسائل مالی از ارائه برنامه جهت طرح و تصمیم گیری در هیئت مدیره باشگاه طفره می رود .

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : جمعه 30 فروردین 1392

فراز کمالوند حالا سومین تجربه‌ی موفق خود در لیگ آزادگان را پشت سرگذاشت تا نام او در کنار و حتی بالاتر نام‌های بزرگی همچون اکبر میثاقیان، فیروز کریمی و ... قرار گیرد.

سایت گل-شب گذشته وقتی لیگ آزادگان در فصل جاری در گروه "ب" نیز به پایان رسید، شهرداری تبریز باردیگر خود را حاضر در رقابت‌های لیگ برتر دید تا یک فرضیه بیش از پیش در نظر سرمربی جوان آن قوت گیرد، این فرضیه شاید در نزد اهالی فوتبال چیزی شبیه یک لطیفه‌ی قابل تامل باشد، اما هت‌تریک در قهرمانی در لیگ آزادگان، البته اگر واژه‌ی قهرمانی یک واژه‌ی ثقیل برای این دست موفقیت‌ها نباشد، زمینه‌ای شد تا فراز کمالوند، همان سرمربی که بیش از همه با تراکتورسازی به یاد می‌آوریم، آن‌هم در لیگ برتر، با اقتدار بیش‌تری خود را "مورینیوی ایران" معرفی کند و بر آن پافشاری کند.

فراز کمالوند حالا سومین تجربه‌ی موفق خود در لیگ آزادگان را پشت سرگذاشت تا نام او در کنار و حتی بالاتر نام‌های بزرگی همچون اکبر میثاقیان، فیروز کریمی، فرهاد کاظمی و حتی نادر دست‌نشان قرار گیرد.

بعد زمان دوران مربی‌گیری کمالوند حالا دیگر پای خود را فراتر از یک دهه گذاشته است و خواه ناخواه باید کمالوند جوان را در زمره‌ی مربیان باتجربه قلمداد کنیم، البته مربیان باتجربه‌ای که در فوتبال ایران از یک کارنامه‌ی قابل دفاع نیز برخوردار هستند.

کمالوند را بهتر بشناسیم ...

این مربی جوان که در 5 دی‌ماه 1355 در خرم‌آباد لرستان به دنیا آمده است، فوتبال را در اوج جوانی یعنی 19 سالگی در پست سرمربیگری آغاز کرد تا هیچ‌گاه تجربه‌ی انجام فوتبال حتی در سطح آماتوری را نیز نداشته باشد و یک تئوری‌دان محض در زمینه‌ی فوتبال و البته در مستطیل سبز باشد. حضور او در کنار فیروز کریمی سبب شد تا آموخته‌های او در کلاس‌های ملی و بین المللی در سطوح مختلف رنگ واقعیت بگیرند و در عمل پیاده شوند.

آغاز کار با جوانان پاس :

جوان‌ترین سرمربی تاریخ لیگ برتر، کار خود را در کنار فیروز کریمی در پاس تهران آغاز کرد و بواسطه‌ی حضور این مربی به تیمسار ملاحی، مدیرعامل وقت پاس تحمیل شد تا هدایت تیم نوجوانان پاس به او سپرده شود و نخستین قهرمانی امیدهای پاس را با این تیم در سال 1997 به نام خود سند بزند. قهرمانی و نائب قهرمانی تهران با جوانان پاس جز اولین افتخارات این مربی در آغاز راه بودند.

انتقال فیروز کریمی به تیم‌های شهاب زنجان، استقلال اهواز و ابومسلم مشهد سبب شد تا او پس از حدود شش سال حضور در راس کادر فنی نوجوان پاس تهران و همچنین فعالیت در قامت دستیاری کریمی، به همراه این مربی یک دوره‌ی کامل را پشت سر بگذارد تا در نهایت استقلال در شخصیت سرمربیگری را روی نیمکت برق تهران تجربه کند و در ادامه هدایت تیم‌های پیام مشهد (جانشین نادر دست‌نشان در سال 2005) و سرخ‌پوشان دلوار افزار (جانشین حمید علی‌دوستی در سال 2008) را در طی چند تجربه‌ی ناموفق و البته بسیار کوتاه به عهده بگیرد و در نهایت به نقطه‌ی اوج خود یعنی همان مقطع هدایت عقاب تهران برسد.

شیرین فراز کرمانشاه :

در فصل 85-1384 فراز کمالوند در جدی‌ترین تجربه‌ی سرمربیگری خود هدایت عقاب تهران را برعهده گرفت و در گروه "الف" این رقابت‌ها به رتبه‌ی چهارم دست یافت تا از رسیدن به مرحله‌ی پلی‌آف بازبماند. سال بعد امتیاز عقاب به شیرین فراز کرمانشاه واگذار شد و مدیریت این تیم ترجیح داد تا کماوند را بر روی نیمکت خود حفظ کند. این مربی جوان نیز جواب اعتماد مدیران این تیم را با صعود به لیگ برتر قاطعانه داد و اولین موفقیت را در کارنامه‌ی خود ثبت کرد؛ با این حال او این تیم را در رقابت‌های لیگ هفتم همراهی نکرد و میودراگ یشیج هدایت این تیم را برعهده گرفت و این تیم را به کام سقوط کشاند.

در آن فصل شیرین فراز که عنوان قهرمانی لیگ آزادگان را از آن خود کرد و به همراه پگاه گیلان راهی لیگ برتر شد، در گروه "الف" با کسب 37 امتیاز از 21 بازی با اختلاف 2 امتیازی نسبت به پگاه در رده‌ی دوم ایستاد و باید در مرحله‌ی پلی‌آف به مصاف صدرنشین گروه "ب" یعنی تراکتورسازی تبریز می‌رفت. شاگردان کمالوند موفق شدند در دو بازی رفت و برگشت، چه در یادگار امام تبریز و چه در انقلاب کرمانشاه، با نتیجه‌ی مشابه 2-1 شاگردان فرشاد پیوس را شکست دهند و با اقتدار راهی لیگ برتر شوند.

صنایع اراک :

پس از آن فصل رویائی با شیرین فراز، هدایت صنایع اراک در لیگ آزادگان به فراز کمالوند سپرده شد. اما اوضاع این مربی روی نیمکت تیم اراکی همچون تیم تازه‌وارد شیرین‌فراز در لیگ برتر، هرچه گذشت روبه وخامت گذاشت تا در نهایت در ماه مارس سال 2008 از این تیم قعرنشین اخراج شود و پس از او ناصر ابراهیمی و جواد زرینچه هدایت این تیم را در مسیر بقا در لیگ آزادگان به عهده بگیرند.

پس از آن در مقطع کوتاهی هدایت سرخ‌پوشان دلوار افزار را برعهده گرفت و پس از آن بار دیگر دوران طلائی این مربی آغاز شد، دورانی که با یک صعود دیگر به لیگ برتر همراه بود.

حضور در تراکتورسازی :

لیگ آزادگان :

در فصل 88-1387 فراز کمالوند مامور شد تا پس از هفت سال باردیگر تراکتورسازی را به سطح اول فوتبال ایران یعنی لیگ برتر بازگرداند. او موفق شد تراکتور را با اقتدار به عنوان صدرنشین گروه "ب" لیگ آزادگان با کسب 54 امتیاز از 26 بازی راهی لیگ برتر سازد. در این فصل استیل آذین نیز به عنوان صدرنشین گروه "الف" بطور مستقیم صعود کرد و شاهین بوشهر نیز پس از غلبه بر شهرداری تبریز در مرحله‌ی پلی‌آف به رقابت‌های لیگ برتر راه یافت.

لیگ نهم :

اشتباه سران شیرین فراز هیچ‌گاه در تراکتور تکرار نشد و مسئولان این تیم ترجیح دادند تا به مربی جوان خود فرصت دهند تا تراکتور را به یک ثبات در لیگ برتر برساند. کمالوند نیز موفق شد به اتکای یک جو غیرقابل توصیفی که سال‌ها بود در لیگ برتر از سوی هواداران تجربه نشده بود، تراکتور را در دومین گام خود در لیگ برتر، به رتبه‌ی هفتم جدول برساند. سپاهان در این فصل قهرمان شد و تیم‌های ذوب‌آهن، استقلال، پرسپولیس، استیل آذین و صباس قم سایر تیم‌هائی بودند که از 34 بازی خود بیش از اندوخته‌ی 47 امتیازی شاگردان کمالوند کسب کرده بودند.

لیگ دهم :

تراکتور با هدایت کمالوند یک مسیر منطقی را برای کمال در پیش گرفته بود. ابتدا صعود از لیگ آزادگان و سپس یافتن ثبات در میان جمع همیشه حاضر در لیگ برتر ! گرگ‌های تبریز با هدایت این مربی جوان در لیگ دهم یک صعود دو پله‌ای را تجربه کرد و جمع امتیازات خود در طول فصل را نیز به عدد 57 افزایش داد تا پس از تیم‌های سپاهان، استقلال، ذوب‌آهن و پرسپولیس در رده‌ی پنجم جدول آرام گیرد و به نوعی شخصیت ویژه‌ای برای قرارگیری در جمع برترین‌ها یابد.

فراز کمالوند از سوی سازمان لیگ مجوز حضور در لیگ یازدهم را نیافت تا تیمی را که در مسیر اوج قرار گرفته بود در اختیار قلعه‌نوئی قرار گیرد و به مقام نائب قهرمانی برسد.

حضور در پاس همدان :

پس از منع حضور این مربی در لیگ برتر او به پاس همدان پیوست، تیمی که در آن حاصلی جز حاشیه‌های مخرب و البته ماندگار در ذهن اهالی فوتبال کسب نکرد. او در پاس همدان در 14 هفته تنها 20 امتیاز کسب کرد و در فاصله‌ی 7 امتیازی، آلومینیوم صدرنشین در رده‌ی پنجم گروه "ب" قرار گرفت تا خود کمالوند با دریافت چند اولتیماتوم از سوی سران باشگاه استعفای خود را اعلام کند و خانه‌نشین شود تا وینگو بگوویچ هدایت تیمی را برعهده بگیرد که برای یک صعود بی دردسر بسته شده بود.

حضور در شهرداری تبریز :

فوتبال تبریز بار دیگر به مربی 36 ساله‌ی خرم‌آبادی پرسابقه اعتماد کرد و نتیجه‌ی آن‌را نیز با یک صعود بی‌دردسر به لیگ برتر گرفت. شهرداری تبریز در آغاز فصل جاری لیگ آزادگان سکان هدایت تیم خود را به فراز کمالوندی سپردند که دوبار دیگر تجربه‌ی صعود به لیگ برتر را در کارنامه داشت. او که در مسیر مربیگری خود در لیگ آزادگان یک مسیر سینوسی را طی کرده بود، پس از پشت سر گذاشتن یک دوره‌ی ناموفق با پاس همدان مطمئن بود که بار دیگر صعود در کمین است و همین‌گونه نیز شد و شاگردان کمالوند با کسب 47 امتیاز از 26 بازی با صدرنشینی در گروه "ب" با قاطعیت راهی لیگ برتر شدند، تا مورینیو ایران در آمار صعود خود به لیگ برتر یک هت‌تریک داشته باشد.

مروری بر حاشیه‌ها :

*فرمان ترک زمین : در دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و ابومسلم مشهد در ورزشگاه ثامن این شهر، زمانی‌که سعید بخشی‌زاده داور این مسابقه، یک پنالتی به سود میزبان اعلام کرد، ابتدا تعدادی از بازیکنان تراکتور به کنار زمین آمدند و سپس با اشاره فراز کمالوند تمامی نفرات تیم تبریزی به نشانه‌ی اعتراض به نظر داور، میدان مسابقه را ترک کردند.

پس از خروج بازیکنان تراکتور از زمین، فراز کمالوند این حرکت را متوجه دستور ناصر شفق کرد؛ جالب است این موضوع از سوی مدیرعامل تراکتور تکذیب شد. کمالوند البته در حین خروج از ورزشگاه در اظهار نظری عجیب‌تر اعلام کرد که خود بازیکنان به طور خودسرانه میدان مسابقه را ترک کرده‌اند.

* عادل پرسپولیسی : بی‌تردید اما، یكی از بحث برانگیزترین جدل‌های به وجود آمده توسط عادل فردوسی‌پور، به مناقشه‌ی او با هواداران تراكتورسازی مربوط می‌شود؛ آنجا كه پس از مسابقه SMS تعیین پرطرفدارترین تیم ایران و رسیدن تراكتوری‌ها به حدنصاب 10 درصد، این نتایج مورد پذیرش تبریزی‌ها قرار نگرفت و به فحاشی گسترده علیه عادل و حاشیه بازی فصل گذشته تیم‌های تراكتورسازی و مقاومت سپاسی انجامید. در راستای همین جدال بود كه فراز كمالوند هم از دوران همكاری‌اش با عادل در ابرار ورزشی زیر نظر اردشیر لارودی "فكت" آورد و ناگهان افشا كرد. فردوسی‌پور یك پرسپولیسی دو آتشه است ! این پرونده هم البته با شعر معروف «یاتماز عدالت پرچمی» عادل، ختم به خیر شد.

*طعنه‌ی خطیبی به مربی سابق خود : گسترش فولاد را من لیگ برتری نکردم و تلاش مدیریت و غیرت بازیکنان جوان و بومی بوده است که موجب این صعود شد و من این صعود را به نام خود مثل بعضی‌ها سند نمی‌زنم و منت روی سر کسی نمی‌گذارم . من مثل بعضی‌ها نیستم که بعد از یک صعود 1000 بار منت بگذارد و بگوید من این تیم را بعد از 8 سال لیگ برتری کرده‌ام ! من بعد از فلان سال فلان کار کرده‌ام ! نه دوست من , گسترش را من لیگ برتری نکرده‌ام و یک تلاش و همت گروهی بوده است که با عنایت خدا همراه بود.

*جوانمردی فراز و شیث : ماجرا از این قرار بود که از روی سکو یکی سوتی شبیه به سوت داور را به صدا درمی‌آورد و مدافع تیم یادآوران شلمچه به گمان این‌که داور در سوت خود دمیده توپ را با دست می‌گیرد و قاضی میدان ناگزیر به سود تیم مهمان اعلام پنالتی می‌کند. فراز کمالوند، سرمربی تیم شهرداری تبریز که متوجه ماجرا می‌شود از شیث رضایی می خواهد ضربه‌ی پنالتی را به گل تبدیل نکند و در نهایت هم این اتفاق رخ داد.

جالب این‌که تیم شهرداری تبریز تا ثانیه‌های پایانی، بازی نتیجه را دو بر یک پیش بود و در دقیقه‌ی 94 گل مساوی را دریافت کرد و اگر در هفته‌ی پایانی شهرداری خوزستان برابر فولاد یزد پیروز می‌شد، حالا در مرحله‌ی پلی‌آف بود.

*خودکشی کمالوند در برنامه‌ی 90 : در برنامه‌‌ی رسیدگی به ناپاکی فوتبال، چند بازیکن از جمله علی قربانی درباره‌ی دلالی و بلایی که بر سرشان آوردند، سخن گفتند و فردوسی پور اسم این مربی و باشگاهش را حذف کرده بود. البته تصاویری از امیرحسین محمدی، بازیکن اسبق مس سرچشمه هم پخش کردند که با یک مربی حرف می‌زد اما یک صدای فیلتر شده !

دقایقی که گذشت، فراز کمالوند روی خط برنامه آمد و با دفاع از خود باعث شد تا درحالی‌که اسمی از او در میان نبود، در میان افکار عمومی، متهم ردیف اول باشد.

قارتال آنلاین - ابزار امتیازدهی 5 ستاره ای

قارتال آنلاین - ابزار و قالب وب


نوشته شده توسط mamad turk oglunدر تاریخ : پنجشنبه 29 فروردین 1392
صفحات سایت
تعداد کل صفحات : 13           1    2    3    4    5    6    7    ...   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات